Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От няколко дена разцъквам по сериозно Spintires. Зарибих се по играта от клипчета в нета, пък и камионите са ми слабост. Още повече че C категория карах на газка 2004 година и 3 години по-късно С + Е на зил с ремарке.

Според мен е много добра идея това с деформацията на терена и как остава след това в същия вид. Най-вероятно не е първата игра където е приложено това, но определено ме грабна като идея и реализация. В нашите тракери има алфа версии и демо (което е безплатно и може да си го свалите и от сайта на играта). Но при по-сериозно търсене можете да намерите 2-3 много добри чисти версии или с няколко мода (основно карти), от финалната засега версия. И не забравяйте че ако някоя игра ви хареса много, винаги може да си я купите и да подкрепите разработчиците.

Надявам се да споделяме тук добри модове към играта, работещи стабилно. А също така да решаваме проблеми свързани с играта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм пробвал играта но гледах няколко клипа в "тубата" и най не ми хареса това че няма камера с която да се вижда вътре в самия камион както в Euro Truck Simulator 2 примерно и може би затова няма да я пробвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.