Премини към съдържанието
CASSIO

Грешка на лаптопа след активиране на windows 7

Препоръчан отговор

Здравейте. Преди няколко дена си активирах windows-а с активатор. И сега като го включа влизам и ми се появява един прозорец Windows cannot find 'Pleasewait.exe'. Make sure you typed the name correctly, and then try again.  

И като кликна Ok Всички икони изчезват и старт менюто и то. Остава само картината която е на работния плот, само тя нищо друго няма. Някой знае ли дали има решение на проблема. Лаптопа ми е в подписа, ще го видите. Благодаря предварително. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една тема стигаше. Хората ще ти помогнат когато могат няма ли да е най добре да сложиш нов win 7 и да пробваш друг активатор.

Ами аз вчера го преинсталирах, полезно ли е да го преинсталирам пак, тоест ще му стане ли нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Закупете си легален Windows и тогава няма да имате проблеми!!!!!!!!!

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

200, 300 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

200, 300 лв

И? Аз съм си купил и нямам проблеми.  ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И? Аз съм си купил и нямам проблеми.  ;)

Не ми се дават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми се дават.

Едва ли някой точно тук ще ти даде линк за нормално работещ пиратски уиндос, нищо че поне 2/3 сме с такъв. Не питаш на правилното място.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

200, 300 лв

Ами нормално. Това за един американец, британец, европеец ако щеш, колко мислиш, че е, като част от заплатата му?Тези операционни системи да не с правят по българският стандарт на живот?Ако искаш безплатни има десетки такива, никоя не е по-лоша от Windows, въпрос на навик е: Ubuntu е пример за такава операционна система!
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами нормално. Това за един американец, британец, европеец ако щеш, колко мислиш, че е, като част от заплатата му?Тези операционни системи да не с правят по българският стандарт на живот?Ако искаш безплатни има десетки такива, никоя не е по-лоша от Windows, въпрос на навик е: Ubuntu е пример за такава операционна система!

Прав си, за американците това е смешна цена, но за нас.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ами нормално. Това за един американец, британец, европеец ако щеш, колко мислиш, че е, като част от заплатата му? Тези операционни системи да не с правят по българският стандарт на живот?Ако искаш безплатни има десетки такива, никоя не е по-лоша от Windows, въпрос на навик е: Ubuntu е пример за такава операционна система!

За това в Германия Windows for refurbished PC's е 3 пъти по-евтин, нали? И айде спрете да предлагате разни Linux-чета. Сигурен съм, че у вас на компютъра всичко е легално! Въпрос на навик ще ми кажеш, като подкараш последните версии на актуален Windows софтуер на нещо различно от Windows. Пожелавам ти успех.И съм сигурен, че на лаптопа дето го взех за 240лв ще му сложа Windows за 340лв.

А може и да не си купува легален Windows и пак да няма проблеми.п.п Като го гледам така на 14, само Windows ще си купи. Те и в сервизите не инсталират пиратски хич.

Ами аз вчера го преинсталирах, полезно ли е да го преинсталирам пак, тоест ще му стане ли нещо.

Преинсталирай смело. Windows 7 Professional MSDN. Решението на проблема ти е RemoveWAT. И другият път подобни въпроси в някой по-пиратски форум, като например тоя на някой торент тракер. Защото може тук да го няма добрият батко, а хора които тук биха ти казали как - дефицитни. Редактирано от simtech (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.