Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Извинявам се предварително, ако съществува подобна тема.Всъщност търсих доста по този въпрос в интернет и пробвах няколко неща, но не се получи, явно не знам аз как точно трябва да го направя.

Та искам да го root-на за да мога да спра някои apps от автоматично стартиране, защото телефона прекалено много се напряга.Мога да ги спра временно, но след секунди се стартират автоматично, дори такива, които не ползвам изобщо.

Благодаря предварително!

(Ако ви е нужна някаква допълнителна информацията, кажете! )

Редактирано от nterziev (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КАК ДА РУУТНЕМ Също така няма да е лошо да прочетеш цялата тема :) Ако имаш въпроси питай ме, аз дооооста съм се занимавал със Sony Ericsson Live With Walkman :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КАК ДА РУУТНЕМ Също така няма да е лошо да прочетеш цялата тема :) Ако имаш въпроси питай ме, аз дооооста съм се занимавал със Sony Ericsson Live With Walkman :) 

Благодаря Ви за отговорите!

Направих всичко посочено в линка от  Person и пратих съобщение на Vipkokata относно това как да работя със superuser.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има нещо,което те затруднява можеш да пишеш и на мен!Играл съм си с доооста Xperia телефони(X8,Neo,M,SP,Z2) :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е точно, благодаря за помоща на всичко, които се отзоваха.

Ако има нещо,което те затруднява можеш да пишеш и на мен!Играл съм си с доооста Xperia телефони(X8,Neo,M,SP,Z2) :D

Аз пък като цяло съм начинаещ все още в самите смартфони.Досега бях само на Nokia тъй като освен от разговори за друго нямах нужда, но пък сега ми подариха тази xperia и реших да се възползвам. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако телефона е с версия на андроид 4.х.х(Ice Cream Sandwich) ще имаш лагвания,забивания и т.н.С 2.3.4 (Gingerbread) нещата стоят по малко по-различен начин ,телефона работи по-леко :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако телефона е с версия на андроид 4.х.х(Ice Cream Sandwich) ще имаш лагвания,забивания и т.н.С 2.3.4 (Gingerbread) нещата стоят по малко по-различен начин ,телефона работи по-леко :)

За радост съм с 2.3.4 и наистина телефона си работи доста леко, никакъв лаг не съм засякъл все още.

Редактирано от nterziev (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

'nterziev' не разбрах защо искаш да рутнеш телефона. Телефона ти е нов и с рутване ведната губиш гаранцията, по-добре първо направи reset може да се подобри работата.....

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

'nterziev' не разбрах защо искаш да рутнеш телефона. Телефона ти е нов и с рутване ведната губиш гаранцията, по-добре първо направи reset може да се подобри работата.....'nterziev' не разбрах защо искаш да рутнеш телефона. Телефона ти е нов и с рутване ведната губиш гаранцията, по-добре първо направи reset може да се подобри работата.....'nterziev' не разбрах защо искаш да рутнеш телефона. Телефона ти е нов и с рутване ведната губиш гаранцията, по-добре първо направи reset може да се подобри работата.....

Не е нов, даже си е доста старичък и човека, който ми го даде просто си взе нов.

Сега всичко си е перфектно ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

'nterziev' браво, че си успял с рутването. Сега много внимавай какво триеш, че сега всяка грешка е фатална за телефона,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

'nterziev' браво, че си успял с рутването. Сега много внимавай какво триеш, че сега всяка грешка е фатална за телефона,

Пишеш глупости!Дори да изтрие нещо,което не трябва,само закача телефона към PC Companion или SUS и го префлашва легално,без да оказва влияние върху гаранцията :) .При заключен Bootloader фатални грешки няма ;) (това за Сони)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Легално колега само ако не е пипал/изтрил SI номера. Има едно хубаво приложение за много лесно инсталиране на recovery и то се казва xparts безплатно е в магазина :-) nterziev щом си руутнал слагай recovry и флашвай смело модове за камерата/звука и т.н :-) Аз ако съм на теб веднага флашвам custom rom ICS който работи и на заключени буутлоадери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.