Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кратък политически анализ

ScD

Препоръчан отговор

Ако си отварял речник, може би знаеш, че думите са подредени по азбучен ред ... к, л, м, н, о ... Малко преди 'о' е 'к'. Ако не ми вярваш вземи някой тълковен речник и провери.

Публикувано изображение

Браво, минал си първи клас, ама май не си схванал шегата и двусмислието на думата "близък" в тази ситуация.

ПП: гледайте какви работи ме карате да правя - да си оспамвам собствената тема.

По темата:

Бат' Бойко пак обърна лопатата, каза на "червените": "гледайте си работата, вас ще плюят историците. Народа все някой ден ще се оправи...", допълвайки мислено "като изчезнем ние"...

Цялата тая работа с бюджета ми е много странна обаче.

1. ББ реве че са "фалирали" държавата, което на мен ми звучи крайно некоректно като формулировка.

2. Орешарски и Чобанов  първоначално отричайки нуждата от актуализация, в крайна сметка склоняват, а накрая Чобанов се изказва, че и без актуализация ще се оправим. 

3. БСП ми се струва гледат на Ореха по-скоро както Цезар е гледал на Брут в последните си мигове за дето са предложили актуализацията и заявяват че няма да подкрепят подобно нещо.

4. ДПС и ГЕРБ заемат "отговорната позиция" и гласуват закона на първо четене.

5. Спусната опорна точка от централата на БСП: "Повтаряйте израза 'празен чек' постоянно, та да се набие в главите на хората, че лошото служебно правителство ще харчи пари като човек знаещ че му остава 2 месеца живот и няма на кой да завещае богатството си."

6. ББ обаче като ощипана девойка се дръпна от второто четене, щото лошата червена баба им викаше "горчиво".

Следва да видим:

1. Дали болниците ще се справят с текущия бюджет на здравната каса?

2. Дали ще има протести, заради неизплатени пари по различни европейски програми?

3. Колко от резерва ще отиде, за да се покрият разходите до края на годината?

4. Какво ще се случи с КТБ и с парите на хората?

5. Колко ще е дефицитът на края на годината и с колко ще се е увеличил дългът на страната?

Заключение:

Едва ли има и 20-30 човека, които да са наясно какво се случва с финансите на държавата и дали ще изкараме зимата. За сметка на това много политици се редят на опашки пред "сутрешните блокове", за да обясняват за празния чек, за фалиралата държава, за лошите ДП и ЦВ, за доброто финансово състояние на държавата и рекордните приходи...

За един "прост програмист" това е прекалено много противоречива информация...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 123
  • Създадено
  • Последен отговор

Нали съм написал как – поглеждане към себе си. Трябва да се погледнем отстрани, да видим кои неща, които правим са нередни, да се смирим и да се опитаме да не ги правим...

Това е утопия, ти ми обясни как практически ще стане това - с убеждаване или четене на ръководства ли? За да се погледна отстрани, трябва първо да знам къде да гледам и с какво да се сравнявам, т.е. нужен ми е недвусмислен критерий за правилно поведение, но няма как аз да го създам. Това означава, че трябва да ползвам модел, създаден от някой друг, но как да съм сигурен, че ще съм избрал правилния, да не говорим, че авторът му ще има същите терзания като моите? Да, накрая някой ще създаде някакъв модел, но кое ни гарантира, че той е този, който ни е нужен?

И какво означава да се смирим, след като това е противоестествено - дори попадналата в паяжина безмозъчна муха не се примирява, а всякак драпа да се измъкне. И какво се случва, ако опитите не се окажат сполучливи? 

Сега не е време за мистика и философстване - 21-ви век набира скорост, а великите мислители, за щастие, ги няма отдавна. Нужен е прагматизъм, а не безкрайно разтеглено във времето умуване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи по кой въпрос. Примерно за въртенето на земята около слънцето, за произведението на 5 по 8 и за предимствата на парламентарната република пред абсолютната монархия очаквам да сме на едно мнение Публикувано изображение

А съвременната конституционната монархия е просто парламентарна република с една фигура нямаща никаква реална власт. Т.е. за какво ни е?

Страните подържащи такива монархии го правят заради дълбоки традиции по въпроса, но монарсите им не изпълняват никакви реални функции.

Дори само заради това, че имаме нужда от обединител на нацията, какъвто ни липсва.

Освен това е много важно КОЙ и КАК ще ни представя пред света.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а великите мислители, за щастие, ги няма отдавна

Затова сме на тоя хал, защото няма велики мислители, а велики идиоти. Както казах - "от торбата с идиотите, няма как да извадиш умника". Разбирайте го както искате. Явно това, че сме на дъното на всички хубави и на първо място на всички лоши статистики, не означава нищо и народа ни е цъфнал, та вързал("ама те политиците са виновни"). Ще кажа, че си получаваме заслуженото и повече няма да коментирам.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи по кой въпрос. Примерно за въртенето на земята около слънцето, за произведението на 5 по 8 и за предимствата на парламентарната република пред абсолютната монархия очаквам да сме на едно мнение Публикувано изображение

А съвременната конституционната монархия е просто парламентарна република с една фигура нямаща никаква реална власт. Т.е. за какво ни е?

Страните подържащи такива монархии го правят заради дълбоки традиции по въпроса, но монарсите им не изпълняват никакви реални функции.

Професията ми, работата ми и благосъстоянието ми не са свързани по абсолютно никакъв начин (освен неизбежните, като например, ако направят война, или фалират държавата) нито с политическата сила на власт, нито с чиновническият апарат, нито с формата на управление. Намекът ти е погрешен, и освен това навява на мисълта, че ти ако беше на такова място, щеше да гледаш безучастно, какво става около теб, защото не те засяга пряко.

Това, че развитието на държавата не отговаря на представите ти, не доказва, че парламентарната република е основната причина за проблема.

Какво точно ще се промени като сложиш една фигура без реална власт (конституционна монархия)?

Или искаш диктатор (абсолютна)???

Съжалявам но не виждам никаква логика. Грам

Колега твоите лични възгледи, които като гледам си си бетонирал пред себе си, че тази форма на управление, по точно този начин е най - правилната... Няма как да ти променя мнението - да УБЕДЕН съм, че ако сменим парламентарна република с нещо по - различно поне няма да сме толкова зле - монарха играе много важна роля за единството и духа на нацията (Англия, Испания например) - Примерно подобно нещо може да стане и с президенстка република, варианти има - стига да ги търсиш, но хора като теб които са закостенели с нещо, което видно НЕ РАБОТИ и само ни дърпа надолу с години наред да твърдят, че няма по - добро - е нещо много често срещано, най - вероятно и за северно корейците, няма по - добра алтернатива от техният вожд, император и бог... Но аз чета и гледам какво става по света, гледам и нас, и виждам че нещо куца из основи, конституцията я знам - и хич не ни е толкова лоша, просто се даде прекалено много свобода на едни 240 търтея, които пък написаха десетки противоконституционни закона, десетки дискриминационни и т.н. Което на друго място в евросъюза аз не съм чул/видял/чел...

И ти да продължаваш да твърдиш, че единственият проблем е - в коя партия е властта... Просто е смешно дори обидно за някой който си е направил труда да следи тази тема и да чете коментарите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори само заради това, че имаме нужда от обединител на нацията, какъвто ни липсва.Освен това е много важно КОЙ и КАК ще ни представя пред света.

Може би имаме нужда от такъв обединител. Но кой да е той?Симеон Сакскобургготски? Човекът, който излъга в национален ефир, че ще ни оправи за 800 дни? Той ли ще обедини нацията? Забрави. То да бях само аз, който мисли така, но сривът на НДСВ, което, дай да си кажем направо се държеше на едната репутация на "царя" го доказа.

Някой друг? И защо тогава да е цар? Що да не е президент или премиер? Щото цар звучи по-яко - не и за мен.

....

Няма да коменирам повече. Едно че стана твърде лично, като първо ме набеждаваш че съм "уреден", а сега и "закостенял", и после всеки който е "закостенял и уреден" като мен ще види огромните пробойни в аргументите, които изкарваш, а теб също няма да те убедя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Затова сме на тоя хал, защото няма велики мислители, а велики идиоти. Както казах - "от торбата с идиотите, няма как да извадиш умника". Разбирайте го както искате. Явно това, че сме на дъното на всички хубави и на първо място на всички лоши статистики, не означава нищо и народа ни е цъфнал, та вързал("ама те политиците са виновни"). Ще кажа, че си получаваме заслуженото и повече няма да коментирам.

Споделям мисълта на великия мислител Хегел, че "всеки народ си заслужава управниците", но от това не произтича абсолютно нищо градивно, което да промени характера на управлението в страната ни. 

И не мисля, че имам личен принос за невзрачното ни местоположение във всякакви негативни класации - около 330 дни годишно работя по 12-15 часа дневно, включително (по мой избор) и в празнични дни, далеч съм от всякакви политици, нямам никакви съмнителни познати, плащам си до стотинка и в регламентираните срокове данъците и ежемесечно си погасявам кредита. Какво повече се очаква от мен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би имаме нужда от такъв обединител. Но кой да е той?

Симеон Сакскобургготски? Човекът, който излъга в национален ефир, че ще ни оправи за 800 дни? Той ли ще обедини нацията? Забрави. То да бях само аз, който мисли така, но сривът на НДСВ, което, дай да си кажем направо се държеше на едната репутация на "царя" го доказа.

Някой друг? И защо тогава да е цар? Що да не е президент или премиер? Щото цар звучи по-яко - не и за мен.

Вече споделих, че съм за полупрезидентска република, така че одобрявам обединителят на нацията да е президент.

Царят е вариант №2.

И силен премиер би свършил работа, стига да е разумен, способен, да знае какво и защо прави и да държи на думата си, но според последните социологически проучвания шансът да се сдобием с такъв премиер е почти нулев.

Какво да правим? Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен пък "от торбата с круши, не може да изкараме ябълка". Докато ние не се променим и не станем по-качествени като народ, то и политиците няма да станат по-качествени. Колкото и да се оптиваме да го отричаме, те са част от народа - имат същия начин на мислене и същия манталитет. Трябва първо всички да се вгледаме в себе си и тогава да търсим промяна.

Тъжната истина е обаче ,че това няма как да стане с 3-4 ,и хоп вече мислим различно. Ако тук-таме се мяркат хора с "новото мислене" ,то останалите 90 % са безнадежни (да не използвам по-лоша дума).

Тоя преход в мисленето за съжаление ще стане като се завъртят поколенията . Това което можехме ние да направим ,е да не допускаме да ограбят държавата така. Уви вече е прекалено късно .

След още няколко избори ,може и да прогледне народа ,че промяната трябва да започне от това да изкараме тия 240 кавали на стадиона ,и да видиме кой крал ,кой не ...

Досега нито е имало промяна ,нито демокрация. Имало е само един сценарий на ДС .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво повече се очаква от мен?

От теб нищо, но определено би помогнало ако всички други са като теб.

Ми щом търсиш личност, каквато очевидно нямаме, очевидно решение е да създадем условия за изграждане на такава - (да си дойда на думата) мажоритарни избори, парламент пълен с личности, а не с партии, роби на техните лидери...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От теб нищо, но определено би помогнало ако всички други са като теб.

Ми щом търсиш личност, каквато очевидно нямаме, очевидно решение е да създадем условия за изграждане на такава - (да си дойда на думата) мажоритарни избори, парламент пълен с личности, а не с партии, роби на техните лидери...

Идеята на ГЕРБ за мажоритарен вот беше отхвърлена, така че...

Пак ли да избираме по-малкото зло?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Пак ли да избираме по-малкото зло?

Виждаш ли друг изход? Щото аз - не.

Но всъщност най-важното от моя гледна точка е да се гласува - колкото повече хора пуснат бюлетина, пък била и празна, но да изразят отношение, а не само да седят по кръчмите и да псуват.

...Тоя преход в мисленето за съжаление ще стане като се завъртят поколенията ...

Това е единственият начин да се промени мисленето - чрез ново поколение, при това без особена надежда, че едно ще е достатъчно. Неслучаен е библейският сюжет за ония 40 години пътуване из пустинята, за да могат всички да забравят какво е било.

Българинът много обича да се оставя на течението и трудно възприема новото, та е нужно време, друг е въпросът, че някой ще трябва да плаща сметка, която друг е натрупал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гласуването за по-малкото зло последните 20 години, ни докара до този хал. Който е бил на власт досега, е показал, че не става. Ясно ми е, че не може с магическа пръчка, хоп и да се оправим. Работата е, че никой не е направил и грам в тази посока. Как може да се гласува за доказани престъпници? Да всички, които са били във властта са такива. Да не би да не знаят за корупцията и мръсотиите а? И какво правят - НИЩО. Това е престъпно, дори да не са замесени пряко(може и да има такива), пак носят отговорност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гласуването за по-малкото зло последните 20 години, ни докара до този хал...

Какво точно предлагаш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Агитираш да се гласува за Борисов или греша? Публикувано изображение

Агитация ? Слуша ли какво казва Батето в този така наречен "клип" ... май не Публикувано изображение

Понеже много хора (включително и аз) мислим ,че ако просто сравним ГЕРБ със сегашните ,то май наистина тиквата е по-малкото зло. Това обаче не означава ,че не трябва да се знае кой от къде се е пръкнал нали ?

Аз или няма да гласувам ,или ще е за някой от малките. Да гласуваме за по-малкото зло е много кофти ситуация ,и по никакъв начин няма да помогне на страната да тръгне по по-добър път.

Който иска да чете ТОВА   , и да си прави сметка кои са БКП ,или иначе казано ,от кои произлизат днешните политици. За това аз искам пълен ресет на системата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Агитация ? Слуша ли какво казва Батето в този така наречен "клип" ... май не Публикувано изображение

Понеже много хора (включително и аз) мислим ,че ако просто сравним ГЕРБ със сегашните ,то май наистина тиквата е по-малкото зло. Това обаче не означава ,че не трябва да се знае кой от къде се е пръкнал нали ?

Аз или няма да гласувам ,или ще е за някой от малките. Да гласуваме за по-малкото зло е много кофти ситуация ,и по никакъв начин няма да помогне на страната да тръгне по по-добър път.

Който иска да чете ТОВА   , и да си прави сметка кои са БКП ,или иначе казано ,от кои произлизат днешните политици. За това аз искам пълен ресет на системата.

Чух го, разбира се, просто се пошегувах! Публикувано изображение

Засега съм сигурна само в това, че няма да гласувам за ГЕРБ, та ако ще и да е най-малкото зло.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви запитам, каква пречка за контрол е заложена в Конституцията, та искате да я сменяте? Нима едни чисто мажоритарни избори няма да са достатъчно средство за контрол, предвид че този който разочарова мнозинството от избирателите си повече няма да стъпи в парламента?

Що разправяш, аааааааааааа!!!!

Нова конституция, бе!!! Това ни трябва!!! Ааа, и Борисов далеч от власта!!!!

Преди известно време на едни от изборите вкараха някакъв  мажоритарен елемент и в парламента влязоха класни и небивали негодници. Един, който няма да спомена, дори не знаеше колко уши има на главата си!!!

Хората в цял свят са измислили кое и как да стане най - добе, но що ли ми се струва ,че ние българите ще измислим нов вид избори, че и дори социален строй!!!!! :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

но що ли ми се струва ,че ние българите ще измислим нов вид избори, че и дори социален строй!!!!!

Тая шитня ,в която живеем последните 25 години е всичко друго ,не и демокрация . Ето ти го новия социален строй.

"Всичко е загубено ,ако лошите хора се вземат за пример ,а добрите - подигравка"

Питагор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ново 20

Публикувано изображение

"Патриотичен фронт" е наименованието на предизборната коалиция, създадена днес от  ВМРО и Националния фронт за спасение на България.

Отцепилата се от "България без цензура" ВМРО на Красимир Каракачанов и алтернативната на "Атака" формация на Валери Симеонов ще се борят заедно за "възраждане на българската икономика, срещу монополите, за модерно образование и здравеопазване, справедлива и неподкупна съдебна система", се посочва в коалиционното споразумение. .

В текста се казва, че това е "възможно най-естественият политически съюз – той обединява съратници, патриоти и родолюбци, верни последователи на заветите на кан Кубрат, Левски и хилядите загинали за свободата и обединението на Родината".

Към коалицията е създаден обществен съвет, към който могат да се присъединят и други партии, споделящи патриотичната идея.

http://offnews.bg/news/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0_8/%D0%92%D0%9C%D0%A0%D0%9E-%D0%B8-%D0%9D%D0%A4%D0%A1%D0%91-%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B2-%D0%BA%D0%BE%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%9F%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BE%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BD-%D1%84%D1%80%D0%BE%D0%BD%D1%82_371545.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм потресен от тия петимата на снимката. Тия отзад с костюмите - както и да е... ама тия отпред дето разписват коалицията са... за секция "без коментар", че има и непълнолетни тука у тоя форум.ВМРО излиза, че е най безпринципния играч на политическата ни сцена. Май почти няма партия с която да не са били в коалиция...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ВМРО излиза, че е най безпринципния играч на политическата ни сцена. Май почти няма партия с която да не са били в коалиция...

Очевидно се чудят чие дупе да нацелуват ,за да влязат в парламента ... юнаци !!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Българския народ успя да завоюва такова отношение от политиците и медиите ,което аз смятам за обидно ,но ,за да продължава тенденцията и дори да се засилва ,явно е ,че се приема добре ,и също така някои печелят добре от това. Новините от България през последните години приличат на статии от жълти вестници и трагичното е това,че фактите не са измислени,а тези ,които са измислени или поръчани се приемат за истина или просто на никой не му пука ,че някой се опитва да манипулира.Имахме слабо правителство ,на което всеки ден във властта изглеждаше като последен и върху ,което имаше възможност да оказва натиск.За една година какви ли не протестиращи не успяха да формулират конкретно искане,да поставят канкретна задача и ултимативен срок за изпълнение.В държава като нашата ,в която доверието към политическия елит е толкова нищожно,за мен няма значение кой е ,а дали ще свърши нещо полезно,а някой би свършил нещо полезно само,ако е под натиск.Тази идея обаче явно не се споделя от българите.Сега отиваме към мечтаните за много избори ,а според мен нито една партия все още не е готова за тях и ще си имаме ново крехко правителство. Говори се постоянно ,че са нужни чужди инвестиции,а как мислите влияе политическата нестабилност и постоянните обвинения за корупция, и погазване на законите от политици отправяни ежедневно от най-високата трибуна-парламента на България,на потенциалните инвеститори? Те могат да си правят изводи и за правосъдието в страната,защото нормално е при такива обвинения отправени публично да се самосезира ,и възможни варианти са два при,които винаги има виновен -или има корумпиран или злоупотребил политик ,или има клевета.У нас явно е възможен трети вариант,а това не се нрави на инвеститора.Във всяка област у нас всичко изглежда толкова парадоксално,че вече не обвинявам политиците,а народа,които ги е произвел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      В осем стъпки: Как се гласува с машина?

Видео материал за гласуване с машина

ВИЖТЕ КАК СЕ ГЛАСУВА С МАШИНА

Вижте как да гласувате с машина на парламентарните избори

ЗНАЙТЕ ЧЕ ВСЕКИ НЕРЕАЛЕН ГЛАС, ДЕМЕК ЗА НИКОЙ НЕ ГЛАСУВАТЕ

ГО ПРИКРЕПЯТ КЪМ ПАРТИЯТА С НАЙ-МНОГО ГЛАСОВЕ. ГЛАСУВАЙТЕ ,ЗАЩОТО СТЕ БЪЛГАРИ, А НЕ ДА СЕ КРИЕТЕ ПОД ПОЛИТЕ НА ЖЕНИТЕ СИ ,А ЖЕНИТЕ ДА СЕ И СИ ВИКАТ -НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА, ПОЛИТИКАТА !

АЛО, ЗАБЛУДЕНИ ..ТОВА НЕ Е ПОЛИТИКА, ТОВА Е БЪДЕЩЕТО НА ДЕЦАТА ВИ
      И АКО СТЕ МНОГО ,ЕДНИННИ НЯМА БЪДАТ МАНИПУЛИРАНИ ИЗБОРИТЕ.

ЩЕ НАТРЕСАТ И ЕВРОТО И БАЗИТЕ ЧУЖДИ

СИ ГИ ИМАМЕ И КОЛОНИЯТА СМЕ СИ...

И СТО ГОДИНИ НЯМА ОПРАВЯНЕ.
      НЕ БЪДЕТЕ РАЯ ,СТЕГНЕТЕ СЕ ДОРИ ПОВЕЧЕТО ДА СТЕ ЗОМБИРАНИ.
      Химн на Р. България ... протест #ден222 ... #орловград ... #орловмост

Отец Дионисий на #протест #ден222 ... Паметник на Васил Левски

Васил Коцев на протест #ден222

#ден222 ... Столична община

Отец Дионисий на протест #ден222

Петър Петров на протест #ден222

Росен Миленов на #протест #ден222 пред Столичната община

Димитрина Русева от @SystemKillsUs и Тодор Стоянов на #протест #ден222 пред Столична община #оставка

Тодор Стоянов на протест за Незабавна #оставка на #фандъкова! Безхаберието убива!.. Столична община

Отец Дионисий пред Столична община и бдение за памет на момчето загинало нелепо на бул. Иван Гешов

#Протести2021 #ден222 пред Столична община за Незабавна #оставка на #фандъкова! Безхаберието убива!

Протести2021…ден222…Предложение за Национален протест на 19.02.2021 за #оставка на #борисов и #гешев

Протест ден 222 пред Столична община -оставка 15 февруари
      Срутването на властта – няма ремонт, който да го спре
       Протестиращите, които  се събраха пред

Столична община, изразиха гнева си от

прехвърляне на вината за фаталния инцидент

между институциите”

Протестно бдение със свещи пред Столичната

община заради смъртта на 16-годишното момче

публикувано на 15.02.21

https://www.24chasa.bg/novini/article/9519310

Протестно бдение със свещи под наслов

„Безхаберието убива” се

проведе пред Столичната община.

Гражданското недоволство е породено от

смъртта на 16-годишното
      момче, което загина от токов удар на

оживен столичен булевард.
      Протестиращите изразиха гнева си от
       "прехвърлянето на вината за фаталния

инцидент между институциите".

Те поискаха оставката на кмета

на София Йорданка Фандъкова.

https://www.svobodnaevropa.bg/a/31103839.html

Вижте какво безочие и никакъв страх, чак пък

срам  дори от Бог! Няма да има виновни,

познайте защо? Защото момчето вече не можело

да се върне, така че…

НЕ СМЕ НАРОД,

ГАДИ МИ СЕ!   

ТЪРПИМ…???!!!

https://www.youtube.com/watch?v=0CkrJK7WaD8

НИКОЙ НЕ ЗНАЕ КОЙ Е ВИНОВЕН ЗА КАБЕЛА-

УБИЕЦ В СОФИЯ (15.02.2021)

Кабелът убиец е захранвал незаконно павилион

на варненската фирма Дениа 2016

ПРОВАЛ СЛЕД ПРОВАЛ,

НО ОСТАВКА НЕ СЕ ПОДАВА?!!!
      Щтракнете върху клипа ако не стане ,В КОМЕНТАРА Е , знаете, всичко е купено... медии,интернет,та и ДОСТА БЪЛГАРИ.....това е ,като ТЪРПИМ!
      Циганите  като ПоСТОла  и турците ги разбирам, те са слуги на Пеевски и Доган,

та и нашият тиквоч ги слушка и ни продаде ,да, държавата вече агонизира!
      Народ е подложен на измиране, децата -неграмотни.Природата се задъхва,тровим и нея, защото нас тровят!
       Слушайте ме добре, ДУПЕДАВЦИ! Гербери ,които имате лични облаги и
      защитавате тази измет купила дори затворници за полицаи да бият 
      протестиращите и да пазят гъ…на Борисов и шайката му! А Пеевсики и Доган се
      крият! Имате ли представа , че тези хора имат деца, семейства и няма какво да
      сложат на масата , няма какво да ядат,ТЕЗИ ХОРЛА СА ГЛАДНИ И ДЕЦАТА ИМ
      СЪЩО! ЕДНО НИЩО СТЕ ВСИЧКИ ,КОИТО ЗАЩИТАВАТЕ ТАЗИ ПАСМЕН УПРАВЛЕНЧЕСКА! ДА НЕ СТЕ ПОСМЕЛИ ДА МИ СТЪПИТЕ В БЛОГА, ЧУХТЕ ЛИ И ВИЕ ДВЕТЕ АМАЗОНКИ  НА БЛОГАбеге, КАКТО И НЯКОЛКОТО МУТРЯСАЛИ ПОТРЕБИТЕЛИ! ТА И ТУК СЕ ДОВЛЯКОХА!
      НЕ СИ ЛИ ЗАДАВАТЕ ВЪПРОСА  ОТКЪДЕ ТОЛКОВА ПОЛИЦИЯ…ХОРАТА ГЛАДУВАТ

И СЕ ПРОДАВАТ ДА СЕ БИЯТ ЕДИН СРЕЩУ ДРУГ, ТОВА НЕ СА ПОЛИЦАИ

,РАЗБЕРЕТЕ  ГО , ПОНЕ ВСИЧКИТЕ НЕ СА!

СПРЕТЕ ДА СЕ ПРОДАВАТЕ БЕ, ВИЕ ХОРА  ЛИ СТЕ?!

НЕ ИСКАМ ДА ЧУВАМ И ВИЖДАМ ГЕРБЕРИ

И ПАСМЕН ВСЯКАКВА ПОЛИТИЧЕСКА

В БЛОГА СИ И В РЕАЛА!

НАРОД ИЗМИРА, КАКТО ПИША ВЪВ ВСЕКИ ПОСТ, ....ТОЙ РАЗДАВА МИЛИАРДИ
      НА ПРИЯТЕЛИ И ФАЛШИВО СТРОИТЕЛСТВО ,РЕМОНТИ И ОБИКАЛЯ, КАТО ЛУД
      ЗА ЕДНА СЕММИЦА ЕДНО МЯСТО ПОНЕ 20 ПЪТИ!
      ЕДИН ЛУД НИ УПРАВЛЯВА! НЕ, НЕ МОГА ДА НАРЕКА БЪЛГАРИ ТЕЗИ, КОИТО И ТУК
      ПИШАТ И СЕ ДРАКАТ ,ЕЙ, ПОСТОЛЕ И ДРУГАТА ИЗ…СПРЕТЕ  СЕ ,ЩОТО
      НАИСТИНА ИМА ПРИРОДА АКО НАРОД ВЕЧЕ СИ ОТИВА! НАЦИЯ СЕ ТОПИ.

КВИ БЪЛГАРИ СТЕ БЕ, ДОРИ МЕНЕ ИЗКАРАХТЕ ,ЧЕ ПИША ЗА ПАРИ,

СМ….. СИ И .....ТИ ДЕТО СЕ КРИЕШ

В ЧУЖБИНА И НЕ ЕДНА СТЕ , ЕЛАТЕ ТУК…

Аз ако можех да оставя две ….. същества сами, нямаше да бъда тук С ТЕЗИ

ПОВЕЧЕТО ПЛАТЕНИ ДУШИЦИ.
      И както тази женица тук вика-Бойко в гробищата…

МИСЛИТЕ ЛИ ,ЧЕ Е ОТ ХУБАВО? ОТ ГЛАД Е!

НА ХОРАТА ИМ ПИСНА, ПИСНА ИМ,ЕЙ, ПИСНА ИМ!!!!!!
      С…..дебели прасета ядете суджуци и качвате

крадено както и разни актриси -блогови мет... при това на години!?

Слави и Нинова къде са , крият се, не се учудвам! Майната им и на тях.

Повтарям ,но не само тук ще го пусна, дори в клип,

ТО НЕ СЕ ТРАЕ ВЕЧЕ, ПРОДАЖНИ БЪЛГАРИ!

Повтарям. Не ми стъпвайте в блога , ВИЕ-ГЕРБЕРСКИТЕ ТРОЛОВЕ И ДУПЕДАВЦИ,
       защото наистина ......вям ,

но не за минусчета , емотикони с които ме пълните постовете, зав.... си ги…в....

Заради БЪЛГАРЩИНАТА, ПРОДАЖНИЦИ!

ПРЕДАТЕЛИ, ДУПЕДАВЦИ И ГЪЗОУГОДНИЦИ!

НЕ МИ СТЪПВАЙТЕ В БЛОГА НЯКОЛКОТО ГЕРБЕРИ МРЪСНИ! ЗНАМ ВИ!
      И онзи навлек, дето се крие тук и ми пише коментари с обиди,
       анонимен ми се пише, пъзльо, да се покаже ,какво заплашва, боковска тактика, мутренска!

ТОЗИ НОМЕР НЕ МИНАВА-БИЛО ОБЩЕСТВЕН….дрън, дрън ..тогава ще се

защитавам както знам и то от ВАС НЯКОЛКОТО!

СЛАВА БОГУ , НЕ СТЕ ТОЛКОВА МНОГО ,

НАРОД ГЛАДЕН Е ПОВЕЧЕ!

ПРОДАЖНА       ...!

СЛАВА БОГУ МАЛКО СТЕ ,

ПРОДАЖНИЦИТЕ, НО ВИ КРЕПЯТГЕРБЕРИТЕ И ОТВЪН С ПАРИ ,

Е, НЕМА ЗА ВАС КЮЛЧЕТА!

КОМУНИСТИ, РУСОФИЛИ,РУСОФОБИ....И. Т .Н .

АБЕ ВИЕ ЛУДИ СТЕ,

ТУК СЕ КАСАЕ

ЗА БЪЛГАРИЯ !

БЪЛГАРИЯ УМИРА, НАРОД СЕ ТОПИ!

#covid19protest...Блокада пред Министерски съвет, гр. София на протест #ден202 ..#оставка #мутривън
      Поставяне на знамето на #Орловград .... Велико Народно Въстание IV ....#оставка #мутривън

БОРИСОВ СЕ Е ПРОДАЛ, НО КАК ЩЕ СЕ ОТКУПИ?! ПРИ ТАКИВА ПРОДАЖНИЦИ ПРОДАЛИ РОДИНА И СЕБЕ СИ КАТО астролога Апостол Апостолов КАК ДА Я ИМА БЪЛГАРИЯ?

krumbelosvet - Дойче веле - долче зеле
      17:01
      ББ го докара на власт "Европейската" "Народна" Партия, "Е" "Н" П. Която го подкрепя безрезервно ДО ДНЕС, вече 11 години. И не му спира парите като на Тройната коалиция, за ИЗМИСЛЕНА корупция. Сега при ОЧЕВАДНА корупция му дават милиард след милиард ЗАЕМИ, които НЕ ТОЙ ще връща
      Затова не семо не е срамно, но е ЗАДЪРЖИТЕЛНО да занимаваме ГЛЯВНИЯ ВИНОВНИК - "Е" "Н" П, която има ЦЯЛАТА ВЛАСТ в "Европа".
      цитирай

2. apostapostoloff - А оставки няма да има, разбира се.
      19:29
      И по корем да се влачите- все тая. 400 въстания да вдигнете- все тая. Пийте една студена вода сега и се ухапете по гъза.

БОРИСОВ,  ЩЕ ТИ СЕ ДА УМОРИШ ВСИЧКИ ПЕНСИОНЕРИ ,

ЧЕ ДА НЕ МОГАТ ДА    Р  А  З  К  А  З  В  А  Т...

Ами ако наистина слуховете са верни за протестите  у нас....доста хора пребити-починали и още повече осъдени и хвърлени в затвора?

Многото МИЛИАРДИ , които дадохме на Америка и сега пак ще ИМ ДАДЕМ, ЩЕ  им купуваме ....още и още...

С какви очи ББ тръби чрез своите и на Шиши уж наши наши медии,
      че Америка ни помогала с някакви си ужким милиони?

ИГРИЧКИ...
      Както и парите които раздава на близки нему фирми,
      земеделците затова ли качиха олиото И НЕ САМО ТО...

ВСИЧКО СЕ ПОКАЧВЕ ВСЕКИ ДЕН , НО СИ МЪЛЧАТ И ВЕДИИ И  борисов, що ли?
      А за тези 50лв за пенсионерите се побъркаха да пишат и се хвалят.

По зле живеещи от българските пенсионери няма не в Европа, а в света!

Младите също са безперспективни и бягат навън,

НО ТОВА ИСКАТ НАШИТЕ КОЛОНИЗАТОРИ-

ОБЕЗЛЮДЯВАНЕ НА БЪЛГАРИЯ.

ДА,КОЛОНИЯ СМЕ!

ВЪПРОСЪТ Е КОЙ ЩЕ НАПРАВИ РЕВОЛЮЦИЯТА КАТО ОРЪЖИЕТО  НЕ Е В НАРОДА?!

Въпросът кога Борисов ще си тръгне е важен. Но още по-важно е как ще стане това. Защото оттеглянето му от премиерския пост е събитие, което неизбежно предстои на България.
      В парламентарните демокрации подобни събития не са особен проблем. Дори лидери като Маргарет Тачър или Тони Блеър е трябвало да се оттеглят преждевременно с оставка. В настоящите времена Ангела Меркел вече заяви, че това ще е последният ѝ мандат като канцлер. В двата британски случая големият лидер е имал и достоен наследник, който е развивал и допълвал политиката на предшественика си със съответните корекции. Меркел пък вероятно ще има (заслужен) шанс да се оттегли на върха на кариерата си с голямо признание у дома и невероятен международен авторитет, а това със сигурност ще ѝ гарантира наследник, който да продължи нейната линия.
      Проблемът на Борисов
      В автокрациите обаче смяната на политическия лидер винаги е проблемна: с нея като че ли си отива целият досегашен институционален и правов ред на страната. Джон Остин е имал теория за правото като съвкупност от общите команди на суверена. С оттеглянето на персоната на суверена по тази теория изчезват и правилата/командите, които той е създал. Затова Лукашенко се страхува от оставка – след нея той би загубил всичко, включително институционалните гаранции за правата и интересите си, които сам си е изработил. Затова и Путин избра радикалния вариант – с конституционна реформа да остане на власт до второ пришествие.
      Проблемът на Борисов е, че иска да бъде като Меркел, но се е поставил в ситуация, която е сходна с тази на Лукашенко. България не е автокрация, но през последните десет години Борисов успя да имплантира и модифицира институционалния и правов ред със собствените си сложни и все по-проблематични неформални и задкулисни договорки. Въпросът е, че с оттеглянето на премиера тези договорки ще се обезсилят, а Борисов очевидно се бои от това.
      По тази причина България, държава-член на ЕС и НАТО, започва да прилича на автокрация в период на смяна на лидерството. Далеч не е случайно, че Лукашенко стигна до същата формула за спасение, както и Борисов – оставка, но само след приемане на нова конституция.
      В нашия контекст голямата лична и обществена драма, която премиерът Борисов забърка, е следната: как хем България да остане демокрация, хем той да може да се оттегли от премиерския пост, хем договорките, които е създал, да не изчезнат. Не се вижда ясен план, по който всичко това да се постигне. Наблюдаваме опортюнистични експерименти и копиране от автократични модели, което в българската среда няма как да не доведе до политически фарс.
      Първо: конституционна реформа а ла Путин
      Борисов вече даде да се разбере, че е готов да пожертва настоящата конституция, за да остане на власт. Проблемът с тази стратегия е обаче, че тя стана твърде прозрачна за всички. В момента само Марешки е оставен да защитава достойнствата на „проекта” за нова конституция (всъщност пораздърпан вариант на старата), без дори да го е прочел. Но големият проблем за конституционните намерения на Борисов е не Марешки, а партньорите му от ДПС, които едва ли ще позволят отварянето на кутията на Пандора с екзотични приумици от “патриоти” и кой ли не в едно ново ВНС.
      Второ: електорална система а ла Орбан
      Борисов би искал да смени сегашната избирателна система с мажоритарна, за да закрепи водещата позиция на ГЕРБ. Мажоритарните системи (и смесените, каквато е в Унгария) дават бонус на първите две партии (и особено на най-голямата), като същевременно ощетяват останалите. Та с хитра електорална маневра Борисов опитва да закрепи ГЕРБ, което би му осигурило достатъчна политическа тежест и без да е премиер. Но и този план едва ли ще сработи, защото тук не само ДПС, но и “патриотите” нямат никакъв интерес да го подкрепят. В една мажоритарна система малките партии ще изчезнат, а ДПС няма да може да се възползва от по-голямата мобилизация на електората си и рядко ще бъде необходима като коалиционен партньор (срит или открит).
      Трето: осигуряване на наследник а ла Елцин
      Най-важното в ситуацията, в която Борисов се намира, е осигуряването на наследник, който би уважавал договорките му: както Елцин си осигури удобен за него президент след оставката си в края на 1999 година. Тъй като договорките на Борисов са основно с ДПС, най-логично би било неговият наследник да е приемлив и за Движението. Затова и ДПС предложиха идеята за “експертно правителство”, съставено от сегашното парламентарно мнозинство. Този вариант е удобен за ДПС, но е високо рисков за Борисов. Първо, той ще трябва да изконсумира политическите негативи на оставката си, което допълнително ще ерозира подкрепата за ГЕРБ на следващите избори. Второ, ДПС е свикнало да дърпа управленските конци от втора линия, но ГЕРБ не може да си позволи същото: в крайна сметка едно “експертно правителство” отново ще се пише основно на сметката на ГЕРБ. И трето, за всички ще стане още по-ясно, че ГЕРБ и ДПС са политически тандем, качен на “експертно” правителствено колело.
      Още по-важно е обаче как наследяването на властта ще протече в ГЕРБ. Оттеглянето на Борисов като премиер може да го остави начело на партията, но все пак той трябва да мисли и за наследници в нея. А специфичният му стил на управление не даде възможност за естествена конкуренция и налагане на нови лица.
      Четвърто: опазване на наследството и имунитет а ла Пиночет
      Борисов е амбициозен човек, който ще остави следа в българската история. Въпросът е обаче с какъв знак ще бъде тази следа. Ежедневните му турове из страната целят да го утвърдят като строител на съвременна България. Същевременно обаче през последните месеци се налага като доминиращ друг негов, далеч по-негативен образ: на патрона на едно управление, което е довело до пленяване на държавата от концентрирани частни интереси. Борисов винаги е разчитал на медиите на ДПС за създаването, поддържането и освежаването на собствената си харизма. Това е обаче поръчка, а не работа по убеждение. След оттеглянето му като премиер не е изключено тези медии да се обърнат на 180 градуса, както през пролетта на 2013 година. А и днешните протести доказаха, че медиите на ДПС не могат да диктуват общественото мнение. Оставайки още на власт, Борисов рискува не само ерозия на електоралната подкрепа, но и затвърждаване на силно негативен свой образ не само в общественото съзнание в България, но и сред публичността в Европа.
      А страхът, с който Борисов подхожда към главния прокуро Иван Гешев, както и липсата на каквато и да е премиерска критика към дейността на прокуратурата (при очевидни проблеми там) също издават надеждата на Борисов да се сдобие с де факто имунитет по модела на авторитарни лидери след тяхното оттегляне. Както демонстрира обаче и казусът с Пиночет, това е много рискова стратегия. А и при нас такъв “имунитет” би разчитал на някакви вътрешнополитически договорки и не би имал никаква стойност в наднационален съюз като ЕС.
      Борисов има полезен ход
      Поради невъзможността някоя от горепосочените стратегии да проработи, Борисов просто отлага неизбежното. Но ако иска да бъде повече като Меркел, а не като Лукашенко, той все още има един полезен ход: да даде обяснения за корупционните скандали и да застане с открито лице на едни нови избори, където да търси продължение на собствената си политическа линия и нова легитимност – за ГЕРБ и за себе си. И колкото по-рано го направи, толкова по-добре. Всички други варианти са със силен привкус на политически и личностен провал.

ДВАМКАТА В КАДЪР...
      ПЕЕВСКИ  И БОРИСОВ НЯМАЛИ НИЩО ОБЩО, А "БУЛГАРТАБАК" КАКВО Е ?

"Оставка" кънти пред храм-паметника "Св. Ал. Невски"

Хората се умориха!

На това и на полицията

разчитаха управляващите,

а и защо ли БСП не е сред

протестиращите?!

Протестът, ден 88: "Отровното

трио" се умори, но няма да спре
      ПОЧТИ ТРИ МЕСЕЦА

ГРАЖДАНСКО НЕДОВОЛСТВО

СРЕЩУ КОРУПЦИЯТА,КАБИНЕТА

И ГЛАВНИЯ ПРОКУРОР
      https://www.24chasa.bg/novini/article/9082543

ЧЕТВЪРТОТО „ВЕЛИКО НАРОДНО

ВЪСТАНИЕ”МИНА БЕЗ

ПРОВОКАЦИИ
      И ПРИ ЗАСИЛЕНИ МЕРКИ ЗА

СИГУРНОСТ,
      А В 88-ТА ВЕЧЕР

ПРОТЕСТИРАЩИТЕ ОТНОВО СA

В ТРИЪГЪЛНИКА НА

ВЛАСТТА.

Вече 88 дни продължават

антиправителствените протести у

нас. Исканията

остават непроменени - оставки на

правителството и на главния прокурор,

въвеждането на дистанционно и

машинно гласуване, предсрочни

избори, както

и свикване на Велико народно

събрание за промени в Конституцията.

Уморихме се, но няма да спрем.

Това заявиха от "Отровното трио" след

четвъртото Велико народно въстание,

което се проведе вчера.

Арман Бабикян е категоричен, че

българите няма да склонят глава.

„Цялa Европа трябваше да види, че

българите са изправени. Този знак

трябваше да

бъде ясно разчетен за сметка на

лъжите на властта, че има

преминаващо

явление от няколко стотин души.

За да знаят тези хора, че българите

не са

склонили глава“

Проф. Велислав Минеков заминава за

Брюксел днес заради обсъждането в

ЕП

на върховенството на закона у нас.

„Възнамерявам да извършва някои

предателства не към родината, а по

отношение на управляващата ни

мафия. Сега ще видите на какво съм

способен, подчерта той.

От своя страна, адв. Николай

Хаджигенов каза, че адвокатите по

принцип са

революционери. „Ще приключим с

диктатурата на Борисов“,

категоричен е той.По-рано

днес жители на "Обеля 2",

предвождани от Мая Манолова се

включиха в

протестно шествие срещу

презастрояването

на зелените площи в столичния квартал.

Те блокираха бул. Ломско шосе.

Сред основните теми по време на

четвъртия национален протест беше

обсъждането на върховенството

на закона у нас в Европейския

парламент на 5 октомври. Проф.

Велислав Минеков от

„Отровното трио“ ще

бъде в Брюксел, където ще се срещне

с протестиращи и журналисти. „Ние

отворихме очите и ушите на заспала Европа. Ако тези нещастници

не се махнат още утре, ги чакат тежки

мигове

в Европа другата седмица“, заяви

проф. Минеков.

Предишните три мащабни

демонстрации се проведоха

на 2, 10 и 22

септември. На 2 и на 22 септември

се стигна до сблъсъци между

протестиращи и полиция, проявата на

10 септември премина без

напрежение.

"Не викайте пред празни сгради, а окъпете

2-3 посолства с яйца като искате да има

реакция отвън."

https://bntnews.bg/news/88-a-vecher-na-protesti-v-sofiya-1076915news.html
      Никой не признава ДПС като опозиционна

партия

https://btvnovinite.bg/bulgaria/den-88-na-protestite-sreshtu-pravitelstvoto-i-glavnija-prokuror-na-zhivo.html

БОРИСОВ:Щом изразяват недоволството

си значи има демокрация

А щом протестиращите са пребити  от бой,

а народа търпи
      всекидневно покачване цените на

всичко,но милиони
      Борисов раздава на свои хора… фирми и

никакви права
      никаква законност, никакво разследване …

и.т.н. щом
      това става ЗНАЧИ ЛИ ЧЕ ИМА

ДЕМОКРАЦИЯ, тикво?! Просто не ти се

напуска поста, хареса ти-три мандата и

почти свърши с България!

НО БЪЛГАРИЯ Е

ИПОТЕКИРАНА ОТ ЕДИН

СИКАДЖИЯ!

БРАВО БЪЛГАРИ!
       ТОВА Е КРАЖБА НА НАШЕТО БЪДЕЩЕ!

Борисов с първи коментар за четвъртото Велико народно въстание

https://www.facebook.com/boyko.borissov.7

Борисов е ипотекирал България в полза на корупционните проекти за

строителство на АЕЦ „Белене“ и на Балкански поток, изобличен публично

като продължението на Турски поток през територията на страната. Това заяви

съпредседателят на „Демократична България“ Христо Иванов във Facebook.

Според него нашето и следващото поколение ще изплащат заемите на
      българската държава за морално и технически остарели енергийни мощности

от миналия век, които обслужват руските геополитически интереси и захранват

чекмеджетата на предалите националния интерес за няколко пачки в евро

управляващи клептократи.

BG Търсене 0:21 / 4:28:00 ВЕЛИКО НАРОДНО ВЪСТАНИЕ - IV (3.10.2020)

ВЕЛИКО НАРОДНО ВЪСТАНИЕ - 4, част 2 (03.10.2020)

Sofia, Bulgarian Anti-Government protest day 88

За честта и простотията

Простотията и неграмотността са превзели върховете на

държавата. Посредствените така
      удобно са се настанили там, че вече не разбират колко срамно се

държат. И даже се
      обиждат от възмутените реакции на глупостта им. Уловени от камери и

микрофони, те
      започват да измислят нелепи оправдания за недостойното си държание.

Заемащата най-
      високия пост в парламентарната република оправдава просташките си

реплики с факта, че
      е на партийна сбирка в почивен ден. И се държи като председател не на

Народното
      събрание, а на Партийния дом. Подкрепата за Цвета Караянчева дойде

от... известния с
      обидните си реплики неин заместник. За капак на всичко, Цвета

Караянчева се обиди на
      журналисти, които я сравняват с други председатели на Парламента.  Но

на Цвета
      Караянчева не й стана обидно като жена и политик от репликите на

премиераСпоред
      управляващите, в почивните дни и извън институциите могат да забравят

на какъв пост са
      и да говорят, както намерят за добре. Но и от пленарната зала извадката

не е повод за
      гордост А и на партийни сбирки се чуват не само просташки изрази, а и

истини,
      които нареждат пъзела на управлението в България. А непремерените

обидни реплики
      впечатляват и извън България, колкото и премиерският антураж да се

опитва да ги изкара
      просто като „особен изказ“

Юристът Ченалова: През последните 3 години

страната не е изпълнила нито една препоръка

Бившият съдия Румяна Чаналова в интервю за Светла Петрова в

"АЛТЕРНАТИВАТА".
      Темите за независимостта на главния прокурор, за неговата

безконтролност, са
      фигурирали в поредица от доклади от 2017 година. Нивото на Цвета

Караянчева е на човек, който не е надраснал 7 клас

от развитието на ценносната си система.

One man джипка шоу

Бойко Борисов не подава оставка, но не работи и като премиер, а като

шофьор на джипка,
       пратен да надзирава строителството.  Откъсна се от реалността и остана

във времената,
      в които като бащица обикаля, дава благословия и събира овации.

Превърна се в
      застаряваща певица, която разчита на шепата си верни фенове, които с

режисирани
      ръкопляскания му внушават, че всичко е по старому. Гали егото си, като

благосклонно се
      снима с фенове. Сам си търси одобрение, внушава, че е свършил нещо

изключително и
      иска хората да го молят да управлява.Сам си проси похвали, че раздава

безконтролно
      държавни пари и че подхвърля мизерни суми за пенсионерите.

Самозабравил се във
      величието си, кани световен канал да снима подвизите му на

магистралите. "Дискавъри"
      ще трябва да да разкаже и как магистралите са негови, а който не ги

харесва - да ходи
      пеш.

БОРИСОВ ПАК ТРЪГНА С ДЖИПКАТА,

НАРЕЧЕ “ОТРОВНОТО ТРИО” “СМРАДЛИВО”

Борисов: "Подкрепяме демократичните сили в

Беларус"
      БЪЛГАРСКИЯ ДИКТАТОР ....

подкрепя

демократ.сили в Беларус.А унас

ще се поддържа МАФИОТСКА ДИКТАТУРА.

Уникална държава,уникален ДИКТАТОР!!!

София НА ЖИВО от протеста: Bulgarian Anti-Government protests

Sofia, Bulgarian Anti-Government protest day 87 - big protest today

Bulgarian Labor Minister: we have no intention of stepping down | Conflict Zone
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване