Премини към съдържанието
diablo123

Проблем с Усндоус и Гоогле

Препоръчан отговор

Здравейте, днес реших да си сложа неро, но след като го сложих, реших да вляза в youtube, но ми изписа SSL грешка на Googel Chrome, върнах системата, но ми изписа, че не е успешно, след това пак я върнах, успешно беше, но нямаше ги иконите долу, като драйверите на амд, за интернета, бяха невидими, и грешката още я има от какво може да е, също на Explorer e подобно! Моля за помощ, че направо не знам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опишете точно грешката или снимайте десктопа,да видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, според мен може да е от един регистър, който сложих за нерото, но как да го махна?

post-338711-0-09294600-1406208309_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай Неро и всичко свързано него.

Колкото до регистрите,има си равностойни програми,които могат да вършат същата,че и по-добра работа от Неро.И то-безплатни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за иконите може ли помощ, как да го направя!

Здравейте, оправих се с всичко, много ви благодаря, но сега как да запиша игра BF3, която е на два диска по 7 и 5 гига, с коя програма да ги запиша, но без неро, а може ли с тази на WIndows, опцията имам в предвид. Благодяря ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ashampoo Burning Studio е прекрасна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може с вградената в Уиндоус,но работата с нея е по-тегава.Аз ви препоръчвам BurnAware Free.Лека и удобна програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи да използвам  BurnAware Free

Значи, да ползвам BurnAware Free, за записването, на 8гб диск същото ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е същото,защото обикновените дискове събират до 4,5 ГБ информация.Тоест,ако имаш един файл от 8,5 ГБ,както си посочил в другата ти тема,ще трябва да го разделиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте, оправих се с всичко, много ви благодаря, но сега как да запиша игра BF3, която е на два диска по 7 и 5 гига, с коя програма да ги запиша, но без неро, а може ли с тази на WIndows, опцията имам в предвид. Благодяря ви предварително!

С Imgburn, но се чудя, защо ти е да правиш такива изпълнения? Двуслойните дискове не са много трайни. Вторият слой като нищо ще "сдаде багажа" след време. По-добре си качи имиджите на флашка или си намери рип на играта (примерно такъв с изрязани всички излишни езици и мултиплеър), който да се побира на еднослоен диск.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здр
на тази снимка което си споделил гледай часа и дата !   :)
Редактирано от Tuncay Molla (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр
на тази снимка което си споделил гледай часа и дата !   :)

Да не би да му се е ресетнало дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би да му се е ресетнало дъното.

Мисля че е заради  батерията на дъното :) 

Купи си нова батерия
но първо пробвай - оправи часа и дата 
изключи компа и го включи пак ако датата и часа се променя значи ти трябва нова батерия :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е същото,защото обикновените дискове събират до 4,5 ГБ информация.Тоест,ако имаш един файл от 8,5 ГБ,както си посочил в другата ти тема,ще трябва да го разделиш.

Защо да го дели като може да си вземе DVD-DL, т.е. двуслойно DVD -8,5GB, а качеството на запис е повече зависимо от лазера на записвачата - по-калпавите записвачки не успяват качествено да "гравират" втория слой. Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдаа, грешен час и дата. От там е проблема! Сайтовете с https ще му вадят грешка ;) Има вероятност батерийката на дъното да се е изтощила

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Imgburn, но се чудя, защо ти е да правиш такива изпълнения? Двуслойните дискове не са много трайни. Вторият слой като нищо ще "сдаде багажа" след време. По-добре си качи имиджите на флашка или си намери рип на играта (примерно такъв с изрязани всички излишни езици и мултиплеър), който да се побира на еднослоен диск.

Колега, досега нито един двуслоен на по 4-5 години не се е "счупил"! Как става тази работа при теб!?!

Доста скъпо ще му излезе да си купува флашка за една игра, не мислиш ли :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, досега нито един двуслоен на по 4-5 години не се е "счупил"! Как става тази работа при теб!?!

Доста скъпо ще му излезе да си купува флашка за една игра, не мислиш ли Публикувано изображение

Отдавна съм спрял да записвам дискове за себе си, по простата причина, че съм свикнал всичко да ми е на няколко клика разстояние, а не на няколко шпиндела, от по 100 и повече диска. Иначе съм записал хиляди дискове, в това число и десетки двуслойни. Както и да е...Говорех по принцип, но както винаги, все ще се намери някой, който да страда от буквализъм.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.