Премини към съдържанието
zelen_fen

Зелен екран при гледане на клипчета във Vbox7

Препоръчан отговор

Здравейте,от вече 2-3 месеца имам един и същ проблем при гледането на клипчета само във Вбокс7.Като започна да гледам клип ,отначало почва нормално до 25-30 секунда и след това показва зелен екран и така продължава до края ,като дори звука пръщи.Изтеглих някакъв Update на Adobe Player ,но и той не помогна и се чудя от какво може да е.Някой клипчета ми тръгват нормално и не прекъсват ,но повечето правят проблеми.Видях че версията на Flas Player-а ми е 14.0.0.145.Ще съм благодарен на всеки отзовал се ! :)

П.С. Ползвам Мозила.

Редактирано от zelen_fen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте да забраните хардуерното ускорение на флаш плеъра.http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/help01.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте да забраните хардуерното ускорение на флаш плеъра.http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/help01.html

Пробвах но без успех.Все пак мерси за съвета !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А само с него браузер ли е този проблем или и с други?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отговор на въпроса на колегата по горе,вариант е да пробвате с различна версия на флаша,както и да се смени драйвера на видеото с по нов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.