Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Откакто си взех ТЕЛЕФОНА ми направиха лошо впечатление бледите му цветове, а и на жена ми също, която е със Samsung galaxy s2 plus-много по-наситени,контрастни и черното е черно,а при мен сивее.И си казах-може би заради това, че аз съм с тфт, а тя с амолед дисплей.Но днес един приятел с HTC desire 300-(неговият дисплей също е тфт)го помолих да сравним цветовете с моят телефон и пак огромна разлика.На HTC desire 300 цветовете са същите както при Samsung galaxy s2 plus на жена ми с малката разлика,че нейният все пак е амолед и е много по-ясен.Двата ТЕЛЕФОНА с почети даже да не кажа еднакви нюанси, а моите супер бледи и с различен оттенък от техните.Фабрично ли при desire 310 са скапани или при мен има дефект.Разликата е фрапираща не само за мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е от настройките на контраста. Поиграйте си в настройки на дисплея и настройте ,яркост и острото на цветовете по ваш избор. 

Ето ви пример в you tube как функционира HTC desire 310 

И да вметна за прехвалените амолед дисплеи ,че не са нищо особено. В момента LCD дисплеите са най-добри. Телефона с най-висока резолюция е LG-G3 LCD дисплей с резолюция 1440х2560. Редактирано от Soviet Soldier (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там е работата,че има само регулиране на яркостта,което не променя цвета.Регулирал съм я.За да бъда по обстоен ще дам пример.Пуснахме една игра и в тази игра синият цвят при мен е бледооооо небесен дразнещо блед,а при дизайър 300 и галакси с2 си е почести тъмно син.Колоните в играта при мен са някакво неопределено бежаво, а при тях по скоро бледо златисто.Пък и в други едни и същи приложения пак моите цветове са различни и бледи от техните.Степента на яркост не променя типа на цвета.В настройките намирам само яркост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте да го рестартирате по този начин. https://www.youtube.com/watch?v=JeWqMWMin9cЩе бъдат въведени фабрични настройки след рестарта. Би трябвало да се оправи. 

Редактирано от Soviet Soldier (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правих го веднъж по друга причина,но цветовете са си същите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм ,странно. Възможно е да има лек хардуерен проблем. Щом телефона е нов ,възползвайте се от гаранцията. Не е редно цветовете да са бледи. Виждате на клипове ,че този модел е със сравнително ярки и наситени цветове. Лошото само е ,че имат практика да бавят апарата ,след като е постъпил за ремонт и не се знае ,колко ще чакате да си го получите обратно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.