Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте уважаеми форумници (няма да си позволявам да казвам "съфорумници", защото съм нов и не смятам, че заслужавам да се приравнявам с вас) .. Става дума за телефон с китайски произход и неизвестна маркa, a именно - dodge collo dg100, http://www.pandawill.com/collo-dg100-smartphone-android-42-mtk6572-dual-core-13ghz-3g-gps-40-inch-ips-screen-white-p80131.html - това е линк за връзка.. Тъ проблема, търся дисплей който да е съвместим с модела, защото предполагам, че е реплика на телефон с лесно откриваеми части ... моля ви за помощ кажете от къде мога да си купя дисплей който да е съвместим с този модел.. Благодаря ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Здравей и добре дошъл във форума. Ще се наложи да си оправиш заглавието, тъй като е против правилата.

За дисплея, не успях да намеря нищо. Явно не се предлагат резервни части за този модел телефон. Мисля, че не е аналог на никой по-известен модел. При цена от около 120 лева за нов, един дисплей би струвал минимум 50-60 лева с доставка и монтаж.

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цената не е проблем, телефонът беше купен за приятелката ми и тя много го хареса, но след известно време, за да изрази любовта си към него реши да го наседне.. Шегата на страна, идеята е да се съхранят файловете в него, понеже са записани на оперативната памет, а не на микро ес ди картата .. моля ако някой знае съвместим модел дисплей да сподели .. !ПС: може ли кратък туториъл до функцията "смяна на заглавие на тема", Мерси :) !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става ли да се свърже към компютър и да се копират файловете? Или и телефона ще се използва за в бъдеще?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мейн пойнта ми е да го запазя в употреба, не защото е много специален телефон или супер функционален уред, а като символ ... нали разбирате. Относно заглавието, продължавам да търся от къде се сменя, няма да откажа и малко помощ  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Цената не е проблем, телефонът беше купен за приятелката ми и тя много го хареса, но след известно време, за да изрази любовта си към него реши да го наседне.. Шегата на страна, идеята е да се съхранят файловете в него, понеже са записани на оперативната памет, а не на микро ес ди картата .. моля ако някой знае съвместим модел дисплей да сподели .. !ПС: може ли кратък туториъл до функцията "смяна на заглавие на тема", Мерси :) !

Не знам приятелката ти как изразява любовта си към теб, но ако е както към телефона и реши да те наседне - не е ясно какво ще ти счупи на теб и как ще се оправяш после. Най-разумният вариант е да търсиш дисплей по сервизите за телефони - 4 инчов, с резолюция 480Х800 . Там ще ти измислят нещо по причина, че разполагат с по-големи възможности.

Редактирано от gyps (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за предложението, ще го взема и ще се поразходя насам-натам да видя какво ще ми кажат ..А за приятелката ми, понякога ме насяда ама по начин, който не ми представлява проблем, даже напротив хаха ! ;)  :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от loranst looa
      Здравейте наскоро си закупих Самсунг галакси с6 едге зелен и сега искам да му сложа протектор закалено стъкло , имам обаче колебания какво точно да бъде на пазара има различни видове има такива които са прозрачни има такива които са зелени в горната и долната част  кое е по добро .  Освен това днес докато обикалях по магазините видях на външен вид абсолютно еднакво стъкло на едно място за 10 лв а на друго за 25 лв  каква е разликата . Аз купих такова закалено стъкло което е със зелено но се чудя дали него да поставям . Дайте съвет  дали е качествено 

• от Таня Георгиева
      Здравейте.
      Имам Samsung S5
      Екранът ми не иска да светне и стои черен, когато съм навън и на телефонът му е студено. Изисква се около 10 минути да го стопля, за да светне. Миналата година зимата само премигваше, когато му беше студено, а сега направо не иска да светне. Телефонът си работи, мога да вдигам, когато някой звъни и да говоря, но не виждам нищо. Изтървала съм го доста пъти, но е със стъклен протектор и здрав кейс, без спуквания и счупвания по апарата. Някой знае ли какво може да му има?
    • от steffann
      Компютърът ми иска да реинсталирам дисплей драйвъра или да го ъпдейтна.И тъй като съм с последния ъпдейт на NVIDIA GeForce GT 430 остава да се реинсталира.Само,че диска ми е за Windows 7 и ме е страх да не стане каша с 10-та.Изписва ми това Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43).Дали да ползвам опцията Roll Back Driver?
    • от nesumrobot
      Здравейте,колеги
      За въпросния лаптоп ASUS X552MD-sd082d от кои лаптопи мога да търся матрица съвместима с неговата.
      Моделът на моята матрица е Inno lux N156BGE revc1 JTC1Q074BQ2094Y.
      Ако може да препоръчате и от къде да я взема на добра цена.
    • от AccurseD_BG
      Здравейте, 
      един приятел ми даде лаптоп да сменя екрана, защото бе дефектирал, Свалих матрицата (LTN133AT16-L03 13.3" LED HD LCD) и ходих по магазините да видя на каква цена ще ми предложат нова/втора употреба, но се прибрах без успех. От любопитство я закачих отново и подсветката и не работеше, реших че като съм я разнасял нещо се е повредила. Намерих заместител онлайн и вчера пристигна. След като я закачих и стартирах лаптопа всичко тръгна БЕЗ подсветката! След като е ЛЕД  няма инвертор нали, тогава какво може да е ? Какво да правя ?
      Благодаря предварително на всички опитали се да помогнат! 

ПС: Как да разбера дали е фюзата на подсветката? (колко стува ремонта за това)
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.