Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам следния проблем.... преди няколко дни си взех въпросния телефон и забелязах , че безпричинно се спуска горното падащо меню, онова с функциите, и то не напъно а се спъска един пръст и си стои така.... някой имал ли е подобен проблем или да го нося направо обратно в магазина , ама не ми се занимаваше с ремонти на чисто нов телефон

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз го имам този проблем на един таблет. Това се получава може би защото са ти изпотени рацете или телефона, за да нямаш такива проблеми си купи протектор за екрана :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз го имам този проблем на един таблет. Това се получава може би защото са ти изпотени рацете или телефона, за да нямаш такива проблеми си купи протектор за екрана :-)

и аз това си мислех... вчера го пипах с мръсни ръце и след това го направи...... Дали е толкова чувствителен този дисплей? Иначе той си е с протектор... сложиха ми го още в магазина

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чувствителни са да :) Аз много се тормозех докато не си купих протектор. Щом ти си с протектор и още ти прави така ти препоръчвам да оставиш телефона на вън/тераса (задължително на сянка) за 2 часа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чувствителни са да :) Аз много се тормозех докато не си купих протектор. Щом ти си с протектор и още ти прави така ти препоръчвам да оставиш телефона на вън/тераса (задължително на сянка) за 2 часа.

това пък защо? :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото телефона се е изпотил има конденз :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен ми се е случвало,особено когато говоря по време на дъжд(хващал ме е неподготвен) :D дисплея полудява от капките вода падащи върху него.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен ми се е случвало,особено когато говоря по време на дъжд(хващал ме е неподготвен) :D дисплея полудява от капките вода падащи върху него.

Защото телефона се е изпотил има конденз :)

възможно е. Првия път го направи когато се бях изпотил яко, носих едни неща в жегата и ми звънна телефона... нататак какво да ви разправям ясно е. Благодаря ви ... явно му няма нищо на телефона... може би просто на по-старите смартфони не  са били толкова чувствителни дисплеите

Редактирано от buddha (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.