Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

samsung galaxy s4 mini проблем

puapu4a

Препоръчан отговор

Здравейте, имам следния проблем.... преди няколко дни си взех въпросния телефон и забелязах , че безпричинно се спуска горното падащо меню, онова с функциите, и то не напъно а се спъска един пръст и си стои така.... някой имал ли е подобен проблем или да го нося направо обратно в магазина , ама не ми се занимаваше с ремонти на чисто нов телефон

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го имам този проблем на един таблет. Това се получава може би защото са ти изпотени рацете или телефона, за да нямаш такива проблеми си купи протектор за екрана :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го имам този проблем на един таблет. Това се получава може би защото са ти изпотени рацете или телефона, за да нямаш такива проблеми си купи протектор за екрана :-)

и аз това си мислех... вчера го пипах с мръсни ръце и след това го направи...... Дали е толкова чувствителен този дисплей? Иначе той си е с протектор... сложиха ми го още в магазина

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чувствителни са да :) Аз много се тормозех докато не си купих протектор. Щом ти си с протектор и още ти прави така ти препоръчвам да оставиш телефона на вън/тераса (задължително на сянка) за 2 часа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чувствителни са да :) Аз много се тормозех докато не си купих протектор. Щом ти си с протектор и още ти прави така ти препоръчвам да оставиш телефона на вън/тераса (задължително на сянка) за 2 часа.

това пък защо? :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се е случвало,особено когато говоря по време на дъжд(хващал ме е неподготвен) :D дисплея полудява от капките вода падащи върху него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се е случвало,особено когато говоря по време на дъжд(хващал ме е неподготвен) :D дисплея полудява от капките вода падащи върху него.

Защото телефона се е изпотил има конденз :)

възможно е. Првия път го направи когато се бях изпотил яко, носих едни неща в жегата и ми звънна телефона... нататак какво да ви разправям ясно е. Благодаря ви ... явно му няма нищо на телефона... може би просто на по-старите смартфони не  са били толкова чувствителни дисплеите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване