Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да си купя нов лаптоп предимно за да играя Football Manager за около 800-900 лв, ако е нещо което си заслужава мога да отделя и повече, но чак другия месец. Впечатление ми направи hp pro book 450 или нещо такова беше

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще свърши работа. Само си изберете някой вариант с по-добър процесор. Ако ще играете само това, може и да е за сметка на външното видео. Вградено ще свърши перфектна работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесах acer aspire v 5 552g процесор амд а10 четири ядрен 2.5 гхц турбо 3.5 8 гб рам видеокарта амд 8750м 2 гб. Какво мислите За него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AMD процесорите нямат добра слава при мобилни машини. Тук и тук може те да видите класация на производителността на различните мобилни процесори и видеокарти. Така ще можете да си сравнявате моделите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е добре е, но вижте колко много двуядрени има, които са по-добре от него. Не винаги е важна честотата, нито броя на ядрата. Има телефони с 4 ядра, но те не са по-добри от двуядрен процесор за компютър...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех си го… но май доста грее

Еми ще грее при амд дигат високи температури, а при интел са на средни нива....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това трябвали да ме притеснява?

Не няма проблеми. обаче не трябва много да седи на слънцето или където да е топло :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех си го… но май доста грее

Честита печка! Поне зимата няма да имате нужда от допълнително отопление в стаята...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми явно слуховете са верни и сте се минал. Аз с Про Еволюшън Сокър, стопих  една видеокарта. И процесора и видеото грееха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано издържи на pro evolution soccer

Ще издържи естествено, но като искаш да играеш му прави често профилактика, и сега в тея жеги му купи една подложка. Ще ти помогне малко. 

Редактирано от CASSIO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво имаш предвит под профилактика да го давам на сервиз да го почистват?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от време на време и това е добре да се прави... условно 2 пъти годишно, в зависимост от това как се грижите за лаптопа. Хубаво е лаптопа да е поставен винаги в/у твърда, гладка повърхност, а не в/у одяла текстилни покривки и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да пък ако знаеш сам си го почиствай. И навсякъде е хубаво да е на гладки повърхности както ти казаха. И играй по малко на него защото това amd е хубаво но е топло, но мисля че няма да му е проблем защото лаптопа ти има 2 вентилатора. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има вероятност да отпадне гаранцията като го чисти сам. И не бих квалифицирал АМД-то като "хубаво" - слаб и топъл процесор, няма как да се минеш повече, освен с някое още по-слабо АМД.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АМД били по-топли , да бе леновото вчера вдигна 86, падна на 75 и след минута се изключи. Чистен е, сменена е термо-пастата и повечко да е то е с болчета които са навити на макс пък беше и с махнат капак и повдигнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не те кефи модела - върни го - по закон имаш това право :)

Аз лично в твоя случай бих заложил на това: HP ProBook 450 E9Y34EA или още по-добре - това: HP ProBook 450 H0V97EA

Редактирано от soulless.id (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не те кефи модела - върни го - по закон имаш това право :)

Аз лично в твоя случай бих заложил на това: HP ProBook 450 E9Y34EA или още по-добре - това: HP ProBook 450 H0V97EA

Защо да го връща. Процесорът му е от висок клас A10 успешно се конкурира с със някои процесори на Intel.  Всички какво имате толкова против amd не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм казал да го връща на 100% - останах с убеждението, че не е доволен човека и затова го написах :)

Иначе мен също ме радват новите АМД-та - нищо общо със старите, така че хайде да не генерализираме ей така :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.