Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, значи един приятел има лаптопа по-горе, но изведнъж игри като ETS 1, лагват на минимум, и си мислим, че може да е от старите драйвери. Може ли да ми кажете някакви драйвери, който са нови? Защото много слаби игри лагват от рода на Call of Duty 1. Благодаря предварително.

Ето и спецификациите на лаптопа:

I3 2330M - 2.2Ghz

4gb ram

Hd Graphics

HD 6370m 512MB

750Gb HDD

Също така възможно ли е да играе с Intel-a, вместо с HD-to, а ако е така как да го направя да играе с HD -то!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да възможно е. В контролният панел на ATI-то влизаш и задаваш на кои процеси, коя карта ще се ползва.Но по принцип  6370м не е свръх мощна, все пак е ентри левел граф. процесор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от sidopk
      Здравейте, не знам дали линковете към други сайтове са позволени, но имам абсолютно същия проблем като този: https://www.drivereasy.com/knowledge/fix-error-no-amd-graphics-driver-is-installed/

Допълнителната информация, която мога да дам, е че при включването на компютъра ми даде BSOD с грешка 0x00000116 (като преди това си работеше нормално и нямаше никакви индикации, освен в батълнет приложението за игри, където ми казваше, че драйвера е стар, но всичко вървеше). През сейф мод се подкарваше нормално, като двете видео карти стояха с иконки, с удивителен знак, като на снимката. Пробвах много драйвери, дисейбъл, ънинстал, преинсталирах и уиндоуси, като при Win10 след инсталирането драйверите ги захапа и всичко тръгна нормално, но след 1-2 рестарта на лаптопа пак се показа BSOD. В момента съм с Win 7 и не съм инсталирал драйвери. След преинсталациите, когато не захапваше драйверите всичко си вървеше (явно което не се рендира през видеокартите) HD  видео, клипове, филми, приложения във фейсбук. Ако някой има идеи или се е сблъсквал с това, ще се радвам да чуя мнения. Оставам на линия за още допълнителна информация. Благодаря предварително и хубав ден
    • от Venom2004
      Здравейте!!! Наскоро си закупих клавиавурата Redragon Visnu или Vishnu и попринцип в комплект НЕ идва диск с драйвъри, но в официалния сайт на Redragon има драйвъри за моята клавиатура. Тегля ги и кво да стане с едната Unzip програма пише, че файла е повреден и не го разархивира. Пробвах с една друга програма и тя го разархивира, но като отворих файла той не се отвори и излезе прозорче с грешка. Та искам да разбера има ли начин от някъде да си намеря драйвърите, за да мога да си customise-вам подсветката.
    • от Емилиян Йорданов
      Здравейте! Преди 2 дена си взех лаптопа от преинсталация.. казах на техника да го изчисти от прах, защото не е бил чистен от година почти и преинсталиран от година, защото нямаше нужда.. но последните седмици да не кажа почти месец започна да забива, да вади по-малък фпс при игрите и т.н... търпимо беше, но аз реших да го занеса. Инсталира ми уиндоус 10 разбира се кракнат.. изчисти го пред мене видях че излезе доста прах от него, въпреки това игрите си вървяха почти перфектно (до преди месец).. и така взех си го аз. Инсталирах си драйвърите за видео картата и процесора.. ъпдейтнах ги на последната версия за да е актуално всичко.. влязох в nvidia control panel, да направя така, че да играя игрите с видео картата, а не с процесора или вградената intel graphics.. и изтеглих си cs:go само от стийм, а другата.. league of legends си я изтеглих от официалният им сайт.. включвам и какво да видя? 30-40 фпс на low... същата работа и при cs. Гледах уроци, фпс буустове, какво ли не.. няма промяна :/ Махнал съм Game Dvr-a, който знам, че прави проблеми и... все същата работа  повече от 60 не стига и то адски трудно.. а vsync съм го изключил от nvidia control panel-a и за всеки случай от настройките в игрите. А също така, забравих да отбележа, че не чувам вентилаторите т.е. вграденото охлаждане да работи.. за разлика от преди.. шумеше много както при абсолютно всички геймърски лаптопи.. Искам съвети.. моля да пишат наистина хора, които са сигурни в това как да го оправя... притеснявам се  Лаптопа ми е добър за тези игри.. не чак перфектен, но мога да си ги играя без лаг.. лигата преди 250-260 фпс на High, сега с 300 зора - 30-40.. забравих да отметна, че даже самия лаптоп е бавен малко в браузъра "Google Chrome" Благодаря!

Video Card: NVIDIA Geforce GTX 960M
      Graphics Card: Intel HD Graphics 4600 
      Processor: i5 4210H, 2,90 GHz
      RAM: 8 GB
      HHD: 1 TB
      Windows: 10, Pro|

Забравих да спомена, че при чистенето.. лаптопа не го разглоби, а го продуха със въздух от изхода където излиза топлия въздух.., защото лаптопа ми е acer aspire v 15 nitro и ако го знаете.. трудно се разглобява
    • от Стефан Георгиев
      Здравейте група ами имам един много сложен проблем поне според мен инсталирам драйверите на видео картата и бааам черен екран в сейф мод е ок всичко незнам от какво е преди работеше всичко
      конфигурация:
      i3 6100 
      rx 460 4gb
      8 ram

• от Electromer
      Добър драги потребители . От години не съм писал в този форум . По Простата причина , че не съм имал проблеми до сега.

Не ето го и новия проблем проблем на старата ми машинка . 
      Излиза ми син екран след рестартиране на Windows10 64bits. Проблема се получи след като самата операционна система си дръпна някой драйвъри сама . Лаптопа ми е стар на 8 години е някъде. Windows10 64bits е много по-лек от другите си събратя. Има много по-хубава производителност. Затова искам да го ползвам .. Не ми се слага windows Vista (Той е фабричния Windows за тази машина).
      Лаптопа ми е Hp Pavilion dv7 1199ev
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.