Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Попадна ми дадения процесор 

Intel® Xeon® Processor E5420  (12M Cache, 2.50 GHz, 1333 MHz FSB) Цената му е 65лв. Някакъв съвет ако може.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Попадна ми дадения процесор 

Intel® Xeon® Processor E5420 (12M Cache, 2.50 GHz, 1333 MHz FSB)Цената му е 65лв. Някакъв съвет ако може.Благодаря предварително.

Ами не е лош процесора. Зависи за какво ще се използва и дали имате дъно с цокет 771 , което да го поддържа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

775 ми е дъното,но то лесно става на 771 ... Даже ми дават и адаптор за тоя процесор. За игри мисля,че ще става...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от xXx*Triple*xXx
      Добър ден Отново дойде лято/сезона на високите температури и както всяка година проблема ми с температурите на процесора се повтаря Преди няколко дни закарах компа да го почистя от прах основно когато отворих кутията имаше адски много прах по компонентите най вече по перката на видеокартата беше се сплъстило и като се дръпне от едната страна се късаше на парченца и така почистих от прах идеално всичко с компресор който се надуват гумите по бензиностанциите прибрах се вързах всички кабели но проблема не е решен отново температурите стигат до максимум 82-85 градуса това става дума когато е под товар примерно 1 час играя League of Legends след като играта свърши започва си падат градусите до към 50-55-58градуса тук е момента да спомена и,че преди винаги държах компа отдолу на плота на бюрото много близко до земята където се разнася прах и отдолу беше адски задушно нямаше много въздух да се охлажда но след последното почистване го преместих горе на бюрото Днес излизах из града да огледам по няколко магазина какви са цените на термопастите спрях се на една  Evercool - TC-03 цената е 4лева  Искам да знам тази паста качествена ли е ? Някой от вас използвал ли я е преди/или използва ли я в момента/доволен ли е от нея ? И последно - процесора е Intel Xeon E5420 4x2,5GHZ Ако съм изпуснал да добавя нещо питайте !!! Мерси Предварително

• от mehorax
      Здравейте,имам ASRock G31M-S R2.0 дъно и процесор intel xeon x5460.
      Ще работили всичко.
      Благодаря предварително.
    • от Constantine the Great
      Здравейте,
      Наскоро смених процесора с по-мощен(Xeon X5550).
      Всичко е наред,но процесора трябва да има 4 физически и 8 логически ядра,а ми показва,че има 4 логически.
      Въпроса ми е,как е възможно това?
      Благодаря за вниманието!

• от caball
      Здравейте,

интересувам се от мнение за следната конфигурация:

Процесор Intel XEON E3-1226V3 ДЪННА ПЛАТКА GIGABYTE GA-Z97-D3H RAM ПАМЕТ - 2X8G DDR3 1600 ADATA  
      Имам твърд диск, остава да се спра на кутия и захранване ( безшумни и за предпочитане е mid tower тъй като мисля да добавя още дискове за в бъдеще ) 

Машинката ще се използва главно за:

--- Стриймване на музика и филми ( over DLNA and  TCP ) - Fedora Fork distro.KVM for hyper-visor --- Виртуализация ( 2 нодов Oracle RAC ; edin WEB server + SAMBA; FTP and mail server)  --- Общо 4-ри виртуални машини ( като за начало ще се търкалят на нея )  
      Благодаря.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.