Премини към съдържанието
MachineZZ_BG

Продажба на компютър и взимане на PS4. Заслужава ли си ?

Препоръчан отговор

Здравейте понеже до сега все играех игрите на компютър и ми писна да ъпгрейдвам и прочие за да играя новите игри на макс ми хрумна идеята да си продам сегашния компютър и да взема Playstaion 4 за да мога да си играя спокойно на всички игри. Та въпроса ми е заслужава ли си да го правя и колко мога да взема за компютъра (без монитора)  от описанието ?

Редактирано от MachineZZ_BG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не си заслужава. Ако мислиш, че е разумно да даваш по 100 лв. за всяка игра-давай! 

Не е нужно да ъпгрейдваш нищо по машината. Достатъчна ще е за всички игри през следващите 2 години.

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то не е казано за всяка игра а само тези които си заслужават пък и във скоро време като пуснат xак и така. Пък и другото което е играл съм и на комп и на пс4 и някак си при конзолата се усеща самата игра :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също споделям мнение, че не мога да си позволя да давам по 100 лева за всяко заглавие.

Ако си мислиш, че графиката на конзолите е нещо кой знае какво може да се разочароваш.

Плюс това конфигурацията ти е добра, нали те видях как си цъкаш на Watch_Dogs.

Едит: Във друга тема също го говорехме, купуваш си безжичен контролер за "усещането".

А на тези работи със хаковете не разчитай.

Редактирано от Sa3ana3a (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то не е казано за всяка игра а само тези които си заслужават пък и във скоро време като пуснат xак и така. Пък и другото което е играл съм и на комп и на пс4 и някак си при конзолата се усеща самата игра Публикувано изображение

Ако чакаш бъдещ хак за PS4, бас държа, че ще ти се "изчака чакалото". Sony си взеха поука от хакването на PS3 и сега хакерите ще трябва доста повече да се потрудят. Публикувано изображение

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също споделям мнение, че не мога да си позволя да давам по 100 лева за всяко заглавие.Ако си мислиш, че графиката на конзолите е нещо кой знае какво може да се разочароваш.Плюс това конфигурацията ти е добра, нали те видях как си цъкаш на Watch_Dogs.Едит: Във друга тема също го говорехме, купуваш си безжичен контролер за "усещането".А на тези работи със хаковете не разчитай.

Ясна значи си оставам на компа пък по натам ще взема и пс4 :) Редактирано от MachineZZ_BG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако чакаш бъдещ хак за PS4, бас държа, че ще ти се "изчака чакалото". Sony си взеха поука от хакването на PS3 и сега хакерите ще трябва доста повече да се потрудят. Публикувано изображение

Нали ги гледам по коментарите за старите конзоли как се мъчат като червеи по няколко дни

да подкарат игра. То не са специални записвачки със специален фирмуеър. Някакви версии

на дашбордове. И още сто простотии. Да бяха ходили за това време да изработят парите

някъде щеше да им е по-лесно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Машинка,нали ти е ясно,че за тоя стаф си броил една шапка пари,а ще го продадеш за една шапка стотинки,а и компа не е само за игри.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здрасти :)
Според мен вземи  PS3 поне ще имаш с какво да играеш без пари ;)  и не виждам естествена разлика между графиката на PS3 и PS4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти :)Според мен вземи PS3 поне ще имаш с какво да играеш без пари ;) и не виждам естествена разлика между графиката на PS3 и PS4

Не ми се занимава да сйбирам за пс3 като си взема нов монитор почвам да събирам за PS3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми се занимава да сйбирам за пс3 като си взема нов монитор почвам да събирам за PS3

монитор или LCD ?

според мен вземи LCD те стават както и за телевизия така и за монитор

Редактирано от Tuncay Molla (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

монитор или LCD ?според мен вземи LCD те стават както и за телевизия така и за монитор

Не ми се дават толкова пари ще взема някой евтин на AOC 22инча 184лв просто нямам нужда от IPS и тем подобни пък за конзоли има преxодници vga - hdmi около 20лв са и стават за PS3/4 XBOX 360/ONE :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.