Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да попитам, някой дали може да ми подскаже решение на следния проблем. Живея в Пловдив интернета ми е 50 мgb, но не свалям торенти с повече от 1,2 мб. С най-новия utorrent съм, настройките са както трябва, съквартиранта ми със същата програма и настройки сваля с 5-6 мб. С рутер сме и двамата, сийда е спрян и всичко, но не вдигам по-голяма скорост. Lan картата на лаптопа ми, поддържа тази скорост на интернета. някой може ли да ми помогне, да си оправя скоростта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По някакъв начин картата ти се е вързала на 10 мегабита - провери .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това само когато ти сваляш или когато сваляте двамата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това само когато ти сваляш или когато сваляте двамата?

Само, когато аз свалям, дори само аз да ползвам нета, пак е тази скорост

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На колко мегабита ти се свързва лан картата? Само с кабел имате този проблем, така ли? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не си сложил ограничение на download speed на мторента?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Wi fi съм

Wi-Fi картата ти е G стандарт или поне това, което се вижда от снимката която си пуснал. Аз на G стандарта повече от 22 Mbps не съм виждал и то това при идеални условия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Свали Музика Видео
      Излезе новата версия на програмата: X-Down Video Downloader 3.0
      X-Down Video Downloader е програма за сваляне и конвертиране на клипове от сайтове като vbox7.com, youtube.com, data.bg, facebook.com, dailymotion.com и още много други. Поддържа и еротични сайтове.
      Поддържа сваляне,конвертиране или изрязване на няколко файла едновременно.
      Възможност за сваляне на клипове от youtube с различна резолюция: hd720, 144p, 240p, 360p, 480p, 720p, 1080p, 1440p, 2160p.
      Програмата може да конвертира избрани от Вас клипове в следните изходни формати:
      - MP3 (Mpeg Audio Layer 3)
      - MP4 (Mpeg-4 Video)
      - AVI (Audio-Video Interleaved)
      - WMV (Windows Media Video)
      - MKV (Matroska Video)
      - WEBM (HTML5 Webm Video)
      - MOV (QuickTime Video)
      - FLV (Flash Video)
      - MPEG-1 (MPEG-1 Video)
      - MPEG-2 (MPEG-2 Video
      Можете да видите как се работи с програмата: https://www.youtube.com/watch?v=pa_lvIfaito
      X-Down Video Downloader можете да изтеглите от тук: Изтегли

• от Свали Музика Видео

X-Down Video Downloader е програма за изтегляне и конвертиране на клипове.
      Поддържа много сайтове от които можете да сваляте клипове vbox7, facebook, dailymotion, youtube, videoclip.bg и др. 
      Можете да конвертирате избран от Вас клип в следните формати : 
      - MP3 (Mpeg Audio Layer 3)
      - MP4 (Mpeg-4 Video)
      - AVI (Audio-Video Interleaved)
      - WMV (Windows Media Video)
      - MKV (Matroska Video)
      - WEBM (HTML5 Webm Video)
      - MOV (QuickTime Video)
      - FLV (Flash Video)
      - MPEG-1 (MPEG-1 Video)
      - MPEG-2 (MPEG-2 Video
      Линк за изтегляне: X-Down Video Downloader 2.0
    • от mikrotik
      Здравейте, някой от Вас знае ли какво се случва с този сайт - http://www.data.bg/

• от GTodorov007
      Здравейте,
      използвам интернет на мтел 75 Mbps, но когато пусна speed test mtel, съответно ми показва че download ми е 4,5 - 6 (някой път стига до 10), а Upload минава над 50-60, на друг компютър който е по стар си вдига около 60 Mbps на download
      компютъра ми е AMD Phenom 9500 Quad-core 2,20ghz, ram 8gb, Windows 7 - 64 bit
      имам Антивирусна Node32 (Ъпдейтната база данни, та ме съмнява да са вируси..)
      Правих разни настройки като да задам Bandwitch enable и на 0%, махнах Windows Defender, Windows Firewall, спрях антивирустната за да пусна теста, но същата работа...
      Теста го направих от Google chrome
      Сега направих speedtest от мобилен телефон през wi-fi и ми дава 76 Mbps , нещо по компютъра ми е гнило явно..
    • от Kanchor
      Не мога да сваля следния файл https://download.microsoft.com/download/1/7/8/17859C19-BD31-42F9-A669-3C7516BA3B12/Windows_Rs.14915.1000.160826-1902.x64FRE.Symbols.msi
      Все забива или 124 или на 504 MB и тегли със скорост 0 b/s. Пробвах преди 2 дни, същото... Идеи ? 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.