Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем иска да си дигна фпс-то играя на макс 35 фпс, но ми лагва една такова лекично, но гадничко  :D  ето вижте...Някакви идеи? Drivers update... направих го

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

първото нещо което ще те попитат е каква е конфигурацията ти ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ох..забравих най-важното  :D Intel Core 2 Qual CPU Q8200 2.33GHz четириядрен :DRam 464-bit Windows 7HardDisk 1TBVideoCard: Ati Radeon 4800 HD Series

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а играта която играеш провери ли и изискванията  това с насичанията от личен опит ти казвам че може да е от всичко дори от това което най-малко очакваш  боря се с подобен проблем от 3 години и още немога да намеря решение :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а играта която играеш провери ли и изискванията  това с насичанията от личен опит ти казвам че може да е от всичко дори от това което най-малко очакваш  боря се с подобен проблем от 3 години и още немога да намеря решение :(

Играта преди я играех вижте разликата! Старо видео от преди година

Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В такъв случай  може да е софтуерен проблема ти някаква настройка крак , пач   аз също имам проблем с една игра Prototype  която ми сече адски много пък преди я играх мн гладко  :(  все пак пожелавам ти някой поне на теб да ти помогне че този проблем е много гаден .   Успех колега 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една преинсталация би решила всичко ). Все пак ако не се оправи така може да се насочиш към хардуера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една преинсталация би решила всичко ). Все пак ако не се оправи така може да се насочиш към хардуера.

:D Точно след преинстал стана така  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.