Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Имам нов таблет, на който изтеглих вайбър. Активирах го с смс-код от телефона ми, дори започнаха да ми пишат, но номерата на познатите ми излизат без имена.

Въпросът ми е дали имате идея как мога да прехвърля контактите си от сим картата към таблета, т.е. на вайбъра. Не съм имала вайбър на телефона си.

Опитах да вкарам сим картата в таблета, но контактите отново не излизат - сякаш ми пишат непознати номера. Освен това накарах да ми звъннат, докато сим картата е в таблета - въобще не позвъня и нямаше никаква реакция, а ми казаха, че дава свободно. Да не би да не отчита сим картата? Пин код също не ми е искало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А таблета има ли опция за телефонни разговори?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не знам, честно казано въобще не разбирам и нямам идея как да проверя... Аз не го взимам за говорене, а за сърфиране в интернет, дори смятам да го държа без сим карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте модела на таблета!Най-вероятно не поддържа телефонни разговори а слотът за СИМ е за мобилен интернет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.technomarket.bg/products/09129548/prestigio-pmp7170b3gce Това е таблетът.

Установих, че не ми приема сим картата. Разрових се в настройките и там пишеше, че няма сим карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно да.. Благодаря!

А има ли някакъв начин да си прехвърля контактите от телефона на таблета, за да ми излизат във вайбър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало да ти излизат имената,аз ползвам и версия за pc и за смартфон и имената си присъстват!Изчакай известно време да се синхронизират и ще се появят предполагам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз досега не съм имала вайбър на телефон, затова мисля, че може и да не излязат, но все пак ще почакам.. Може би ще стане, ако вляза за малко във вайбър от друго устройство (в което е сим картата на тел-а ми) и след това от таблета, обаче в момента нямам възможност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз досега не съм имала вайбър на телефон, затова мисля, че може и да не излязат, но все пак ще почакам.. Може би ще стане, ако вляза за малко във вайбър от друго устройство (в което е сим картата на тел-а ми) и след това от таблета, обаче в момента нямам възможност.

Да,най-вероятно и аз така мисля!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам за дебилните въпроси, но наистина нищо не разбирам :D Мога ли да изляза от вайбър, както от скайп се излиза примерно, има ли опция за изход? Мисълта ми е да помоля приятел, който има вайбър на телефона си, да излезе от него, за да вляза аз в моя. Възможно ли е това или трябва да си деактивира/деинсталира вайбъра заради мен, защото ако е така, няма да го моля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де за да активираш вайбър трябва да въведеш телефонния си номер.Като го въведеш ще ти изпратят код за активация,като го получиш го въведи и активирай вайбъра който е на таблета,след което от филтъра за контакти избери вайбър контактите(само тези които ползват вайбър).

Може да пиша пълни глупости :D не съм го пробвал това,но може пък да стане :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом не ти разпознава сим картата, а таблета е нов, възползвай се от гаранцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля за помощ!!! :help wanted3: Преди седмица си взех Nokia Lumia 630. Гледах и WP -a 8.1  като бушмен - бутилка кока кола, известно време, но май взех да влизам в час вече. Дърпам приложения от маркета като изоглавена! Обаче, VIBER нещо ми се опря. Запря се на едно положение, почти в края и не ще да мръдне нататък инсталирането, вече трети ден!

:questions:  :questions:  :questions:  Рестартирах телефона, изчетох каквото намерих по въпроса (почти нищо съществено ) :brick wall:  Та, ако реши някой да ми помогне (без открито пренебрежение към невежеството ми), безкрайно ще съм благодарна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.