Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Последният път ми помогнахте доста, надявам се пак да сте отзивчиви. Ще споделите ли ориентировъчна цена на тази остаряла машинка:

Neo 4346 Fusion със сменено видео и захранване

CPU: AMD Athlon II X3 435, 2.9 GHz, 1.5 MB Cache

RAM: 3 gb DDR2

500 GB SATA 2

DVD-RW DL/DF

Core: MSI K9N6PGM2-V2 (MS-7309) - One PCI Express 1.0 x16 slot. One PCI Express 1.0 x1 slot. Two PCI slots (support 3.3v/5v PCI bus interface

GPU: MSI AMD Radeon HD 7770, 1024 mb, GDDR5, 128 bit, DVI, PCI-e (с 20 месеца гаранция)

Захранване: Thermaltake Litepower, 450W (с 8 месеца гаранция)

Благодаря предварително!  :wink12:

Редактирано от Пламен Паслиев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

цената е 1/2 от цената на нова машина със същите параметри (производителност на cpu и vga, същото количество рам и размер на диска)... примерно нов диск 500гб около 95 лв нов, втора ръка 42 лв... така си смяташ и цените на останалите компоненти...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

цената е 1/2 от цената на нова машина със същите параметри (производителност на cpu и vga, същото количество рам и размер на диска)... примерно нов диск 500гб около 95 лв нов, втора ръка 42 лв... така си смяташ и цените на останалите компоненти...

Професоре математиката ти е избягала нещо :)

2х42=84 което е в страни от 95 ама карай:) Иначе логиката на ценообразуването става.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Професоре математиката ти е избягала нещо :)2х42=84 което е в страни от 95 ама карай :) Иначе логиката на ценообразуването става.

добре де 47,5 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.