Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От 4 дена , моят facebook не спира да спами на различни хора с нещо такова "(името на този , който съм го пратил ) naked see there -> и един линк " Махнах всички appове , махнах се от всички групи , а антивирусната microsoft security essentials не засича нищо.... Просто няма спасение ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи точно какво е съобщението, за да може да провери от какво е. Може проблема да не е при теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 4 дена , моят facebook не спира да спами на различни хора с нещо такова "(името на този , който съм го пратил ) naked see there -> и един линк " Махнах всички appове , махнах се от всички групи , а антивирусната microsoft security essentials не засича нищо.... Просто няма спасение ... 

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.