Премини към съдържанието
hlevoust

Питане за приложение за ел.книги за таблет под Андроид 4.4 KitKat

Препоръчан отговор

Момчета, имам проблем с намиране безплатно приложение за четене на електронни книги на таблет под Андроид 4.4 KitKat. Изборът е доста голям, може би са стотина, не съм ги броил. Свалих и инсталирах вероятно около 15, но нито едно от тях не може да чете едновременно .txt, epub и .pdf. Попаднах на всички възможни двойки от изброените три, при това изборът е доста голям, но нито едно от тях не може да се справя и с трите разширения. 

В момента съм се спрял на Cool Reader, намирам го за най-удачно, но не може да чете .pdf

Някой знае ли такова, което доказано се справя с трите варианта?

Благодаря за вниманието!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, оправих се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, оправих се.

Напиши коя върши работа, за да знаят и други, които искат 3 в 1.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На телефона прочетох много книги със go book

Не чете pdf, но пък и не ми се е налагало. много удобна програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напиши коя върши работа, за да знаят и други, които искат 3 в 1.

Извинявам се за допуснатия пропуск, но тестванията не бяха в съвсем завършена фаза, а после забравих да коригирам поста си и да напиша докъде съм стигнал, защото се появиха неочаквани проблеми с други разширения, за които ще пиша след малко в темата за навигациите.

Останах с Cool Reader - чете .epub, .txt, .fb2 и .doc (но не и docx!). Не чете .pdf, но казват, че няма пълно щастие - .pdf става на .doc или .txt с 2-3 клика. А и не е само до възможности, макар и да са определящи - приложението Cool Reader (то е напълно безплатно и това ми мнение не бива да се брои за реклама) е твърде опростено и като визия (много добре оформена), а браузването да папката с книгите е лесно и бързо. Настройките са доста, но са интуитивни, при това на български език. Затова и го препоръчвам на нуждаещите се :).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.