Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,проблема ми е ,че след преинстацията на лаптопа ,няма интернет,пробвах да изтегля драйвъри за мрежовата карта или каквато е там но не става,съжалявам ако има такава тема ама съм от телефон и не мога да търся подробно.Лаптопа е Hp Pavilion g6 2313tu

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А каква ОС слагаш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На официалния сайт  да не предлагат да теглиш сирене и кашкавал ? HP Pavilion g6-2313tu Notebook PC Drivers

Хората са ти сложили 8 драйвера за Windows 7  и от тебе се иска само да си свалиш тоя дето ти трябва ако  го знаеш изобщо кой е . И  ако си умен сега ще си свалиш всичко от секция та с драйверите и ще го запишеш на диск . Другия път ще си икономисаш писането на тема и чакането някой да ти свърши работата из форумите.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 7 Ultimate

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятел Дали си със Стартер или с Ултимейт  няма никакво значение Публикувано изображение  Съобрази се само дали си с 32 или 64 битова версия. Разликите във различните версии  се изразяват в това до какви екстри имаш достъп.  Ти като това не знаеш  да си свалиш и инсталираш правилния драйвер ще е  се едно да се качиш  на Еверест  със джапанки .

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От телефона се прати два пъти.А за сайта коийто ми даде от там пробвах само с един и не стана сега ще ги пробвам всички защото не знам кой точно да изтегля.

Мерси много цаката беше да пробвам всички единия стана.

Редактирано от Владислав (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 7 Ultimate

Ако си със рутер много лесно ще ги намериш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.