Премини към съдържанието
garigazari2

Не мога да спра да се използва proxy server на windows 8.1

Препоръчан отговор

Здравейте,

някой има ли идея как да си  спра използването на прокси перманентно. Отивам в internet options>connections>lan settings>спирам приксито и  то се пуска отново. Пробвах да рестартирам настройките на internet explorer, пробвах с команда от форума на съпорта на windows и не иска да се оправи, като по този начин нямам интернет. Някой може ли да помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

някой има ли идея как да си  спра използването на прокси сървър  перманентно. Отивам в internet options>connections>lan settings>спирам приксито и  то се пуска отново. Пробвах да рестартирам настройките на internet explorer, пробвах с команда от форума на съпорта на windows и не иска да се оправи, като по този начин нямам интернет. Някой може ли да помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какъв профил си? Да не би да стартираш някакъв shortcut със запомнени настройки>?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

По някакъв начин създадох профил в майкрософт и трябва да се логвам с него, но след това проблема май го нямаше. Както и да е профила е администраторски и няма причина да не мога да променям настройки.  Явно е, че са някакви запомнени настройки, не искат да се променят.

Редактирано от garigazari2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм работил на windows8, но на windows7 proxy-то може да се зарежда при самото стартиране на IE от регистъра.

Като пуснеш HiJackThis реда със зареждането на proxy излиза още в началото като R1 - маркираш го и му даваш FIX да го махне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От мнението на ined не разрах въобще какво да направя, а иначе ваш колега ме насочи, че имам зловреден софтуер. Също така следвайки ТАЗИ връзка, този човек има същия проблем, само че на мен OTL програмата не ми помага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като пуснеш HiJackThis да сканира, гледаш в началото дали има ред от рода на:

R1 - HKCUSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionInternet Settings,ProxyServer = ....

Ако да, маркираш го и му дава Fix checked да го изтрие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така става като инсталирате боклуци от рода на Hide My IP и подобните и.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.