Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Ще ви помоля за съвет.Вчера като пуснах pc бялото,беше много ярко.Днес сутринта си пуснах PC и започнах да играя,но изведнъж започнаха едни линий се едно прекъсва или е слаб сигнала.Първо се усъмних в монитора веднага пробвах на друг,не беше от монитора и тогава вече се осъмних във видеокартата,а тя е вградена.Ето характеристиките и скрин.

CPU:DualCore AMD Athlon 64 X2, 2100 MHz (10.5 x 200) 4000+

Mother board:ASRock ALiveNF6G-VSTA

Video:Nvidia GeForce 6150 SE nForce 430(вградена)

Да допълня,преди месец ходих да си сложа ново видео и ми казаха,че PCI-E слота е изгорял и не може да се сложи нова карта

Та въпроса ми е какво да правя.Ако сложа процесор с вградено видео?

Screen:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема вероятно е по сериозен. Имаш ли подути кондензатори на дъното? Проверено ли е захранването? Казаха ли ти поради каква причина е изгорял PCI слота на дъното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема вероятно е по сериозен. Имаш ли подути кондензатори на дъното? Проверено ли е захранването? Казаха ли ти поради каква причина е изгорял PCI слота на дъното?

Подути кондензатори няма.Захранването е на 11месеца.Като ходих да ми слагат ново видео,човека пробва две видеокарти и не тръгваха и тогава ми каза,че pci-e слота е изгорял и не остава много живот на pc-то.

Захранване:Delux ATX-500W p4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че няма подути кондензатори, не означава че няма проблем с тях. Проблема може да не е със слота. Може да е изгоряло елемент, може самия слот да е замърсен и т.н В повечето сервизи не им се занимава да търсят къде е проблема и гледат да продават. Така или иначе проблема ти е за сервиз. Ти няма как да го оправиш, защото няма възможност да тестваш хардуера поотделно.

Вероятно проблема е в самото дъно. Ако наистина е изгорял по някаква причина PCI слота вероятно е засегнато и още нещо. Вероятно ще трябва да смениш дъното, но аз мога само да предполагам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подути кондензатори няма.Захранването е на 11месеца.Като ходих да ми слагат ново видео,човека пробва две видеокарти и не тръгваха и тогава ми каза,че pci-e слота е изгорял и не остава много живот на pc-то.

Захранване:Delux ATX-500W p4

Смяна на дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.