Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам лаптоп sony vaio sve1511j1ew. След смяна на Windows 7 Ultimate  не мога да търся wi-fi мрежи и да влезна в интернет през кабел. Казаха ми, защото нямам определен драйвър и след дълго и продължително търсене не можах да го намеря. HELP ASAP :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам лаптоп sony vaio sve1511j1ew. След смяна на Windows 7 Ultimate  не мога да търся wi-fi мрежи и да влезна в интернет през кабел. Казаха ми, защото нямам определен драйвър и след дълго и продължително търсене не можах да го намеря. HELP ASAP Публикувано изображение

https://www.sony-europe.com/support/en/content/cnt-dwnl/SVE1511J1E/list

С тези  тествахте ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами  мисля, че не са тези. Изписва ми, че програмата не е правилно инсталирана...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дай hardware id на неинсталираният хардуер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А Windows 7 колко битов е? X86(32-bit) x64(64-bit) - виж в C: има ли папка Program Files (86)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А Windows 7 колко битов е? X86(32-bit) x64(64-bit) - виж в C: има ли папка Program Files (86)

Уиндоуса е 64 бита.Интересното е че рових и саита на сони и никъде нямаше този модел.Проверих и самата лан карта отделно и за нея не открих нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дай hardware id на неинсталираният хардуер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъп вапрос но как да го намеря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Start->Run->изписваш devmgmt.msc->Enter. С десен бутон щракваш по иконката с ! и щракваш на Properties. Щракваш на раздел Details, от падащото меню Property избираш Hardware Ids, сега под етикета Value щракваш на първия ред инатискаш едновременно Ctrl+C. Сега постави(пейстни) в поста си този символен низ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.