Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте от днес ми се появи проблем с DNS server-a на рутера ,имам си интернет  и скайп ,но немога да използвам нищо което изисква DNS  разбирам си от рутера горе долу 50 пъти му направих нови настройкъ ,ръчно въвеждах ип-та submask ,dns ,gateway ,но нищо....та чудя се ако нищо не става от този рутер ,дали може поне да се ползва за удължител ,тоест да влиза нет от кабел и да излиза от кабел ,нещо като аccess point но само с кабели :DРутера ми е  level one wbr 6002 знам че ви звучи китайски но го ползвам от 7 години и много рядко прави проблеми :) Дано и този се реши ,благодаря ви предварителноП.П навит съм и за флаш ,най-вече с dd wrt който е поддържан от рутера ми но немога да намеря firmware :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте от днес ми се появи проблем с DNS server-a на рутера ,имам си интернет  и скайп ,но немога да използвам нищо което изисква DNS  разбирам си от рутера горе долу 50 пъти му направих нови настройкъ ,ръчно въвеждах ип-та submask ,dns ,gateway ,но нищо....та чудя се ако нищо не става от този рутер ,дали може поне да се ползва за удължител ,тоест да влиза нет от кабел и да излиза от кабел ,нещо като аccess point но само с кабели Публикувано изображение

Рутера ми е  level one wbr 6002 знам че ви звучи китайски но го ползвам от 7 години и много рядко прави проблеми Публикувано изображение Дано и този се реши ,благодаря ви предварително

П.П навит съм и за флаш ,най-вече с dd wrt който е поддържан от рутера ми но немога да намеря firmware Публикувано изображение

Няма проблем да го ползвате и като комутатор (удължител) просто трябва да включите WAN кабела в LAN порт. И си настройвате аутентикации и т,н. на компютъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какъв е точно проблема? Каква грешка ти изпива?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Няма проблем да го ползвате и като комутатор (удължител) просто трябва да включите WAN кабела в LAN порт. И си настройвате аутентикации и т,н. на компютъра

На какво точно трябва да го сложа ?

И какъв е точно проблема? Каква грешка ти изпива?

Най-често неразбираеми яроглифи

Редактирано от Venci Velikov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На какво точно трябва да го сложа ?

Най-често неразбираеми яроглифи

НИщо не трябва да настройвате в маршрутизатора, даже трябва да спрете DHCP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НИщо не трябва да настройвате в маршрутизатора, даже трябва да спрете DHCP

По този начин този DNS няма ли да се окаже пак пречка :?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По този начин този DNS няма ли да се окаже пак пречка :?

Не, вие ще го получите от доставчика. А и винаги можете да си го настроите на ръка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, вие ще го получите от доставчика. А и винаги можете да си го настроите на ръка

Гледах в нета по-подробно обяснение и там пише да се изклчи dhcp обаче прерових всичките настройки и нямам такава екстра :D както и други неща :( сега започчвам процедурата и после ще кажа как е минало

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах в нета по-подробно обяснение и там пише да се изклчи dhcp обаче прерових всичките настройки и нямам такава екстра Публикувано изображение както и други неща Публикувано изображение сега започчвам процедурата и после ще кажа как е минало

Проверете в документацията, там вероятно е описано

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Проверете в документацията, там вероятно е описано

Намерих всичко ,направих процедурата 200 пъти ,неще и неще и неще да го запамети тъпото ип и другите глупости ,нито автоматично ,нито ръчно ,20 пъти го reset-нах същата история ........вече незнам какво да правя....нищо не възприема тоя рутер

Редактирано от Venci Velikov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих всичко ,направих процедурата 200 пъти ,неще и неще и неще да го запамети тъпото ип и другите глупости ,нито автоматично ,нито ръчно ,20 пъти го reset-нах същата история ........вече незнам какво да правя....нищо не възприема тоя рутер

Може би е добре да се замислите за нов маршрутизатор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би е добре да се замислите за нов маршрутизатор

Ами явно това ще е решението .Благодаря ви че се отзовахте .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Soviet Soldier
      Здравейте! 

Като цяло съм доволен от живота на батерията след последната актуализация на ОС, но силно ми се набива на очи приложението "Услуги за Google Play", защото се явява най-голям потребител на енергия, без дори да съм го ползвал. Та искам да попитам, за какво точно отговаря то и може ли да възникне проблем, примерно ако му изчистя кеша? При вас (потребителите с Андроид 9) по същия начин ли се явява сред основните консуматори на енергия, или просто при мен не работи правилно?
      Устройството е Nokia 5 TA-1053.

П.С. А възможно ли е това приложение да има общо с потреблението на интернет, защото при мен мобилните данни са денонощно включени? Ако има общо, това обяснява този разход на батерия. 
    • от rinawow
      Купих си Wi-Fi удължител на обхват, за да имам интернет в другия край на апартамента, но пинга непрекъснато се повишава от 30-40 до към 150 и после пак пада. Някакъв съвет?
    • от koko2010
      Здравейте 
      Аз съм с iPhone XS MAX. Вчера Face ID отказа. Animoji работи. Моля кажете как може да се поправи. И дали може да е софтуерно.  Приказвам снимка в която излиза грешката когато се опитам да създам Face ID 

• от Диди Димитрова
      Здравейте,
      Вчера на 13.05 около 17:00 часа чух една песен по радио Енерджи, но времето беше ужасно и шофирах и нямаше как да пусна Shazam и да видя как се казва. Пееше се нещо от сорта на Body/ booty boom boom и по едно време имаше част от песента Bad boys ( Bad boys, bad boys what you gonna do when I come to you) . Пее жена и песента е тип регетон.
      Моля ако някой се сети да пише! Благодаря предварително!
    • от Тошко2001
      Здравейте!  Гледам напоследък се вихрят страшни спекули  със зеолита. Трябват ми едно 10-15 кг зеолит за земеделски цели, ама няма брате всичко живо е надуло цените. Чувам , че из кърджали бил 30-40 лв чувала ама аз съм на бая километри от там . Разполагате ли с контакти с хора/фирми, които продават на приемливи цени и пращат по куриер? Благодаря  ви. ..........
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване