Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Нуждая се от малко помощ, наскоро си купих кола втора ръка, но е с газова уредба и газов инжекцион та въпроса ми е как да се отърва от газовата уредба и предполагам ми трябват нови дюзи за бензин, след като са газови, ако може да ми препоръчате качествени.

Благодаря 

Веселин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами отиваш в сервиз и ти я махат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Нуждая се от малко помощ, наскоро си купих кола втора ръка, но е с газова уредба и газов инжекцион та въпроса ми е как да се отърва от газовата уредба и предполагам ми трябват нови дюзи за бензин, след като са газови, ако може да ми препоръчате качествени.

Благодаря 

Веселин

И какъв е смисъла от цялата тази работа?Колата ти има ГИ,а ти ще караш на бензин?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

И какъв е смисъла от цялата тази работа?Колата ти има ГИ,а ти ще караш на бензин?

Ми някои не искат бомби в колите си.

п.п.Понякога тези икономии излизат много скъпо !

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми някои не искат бомби в колите си.

п.п.Понякога тези икономии излизат много скъпо !

Кви бомби бе човек?При положение ,че имаш вече монтиран ГИ(инвестирани 1500лв) и разхода ти е най-много литър от този на бензин за мен е много глупаво решение.Съвременните АГУ са много далеч от бомби Публикувано изображение

Но автора на темата си знае най-добре :)

Редактирано от Костадин_91 (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Благодаря 

Веселин

Весо в първия сервиз ще ти демонтират газовото,след това ми пишеш на ЛС за да ти дам адреса си и да ми ги пратиш по куриер...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попринцип навсякъде има различни мнения за автомобилите на газ, че скапват двигателя и по-точно изпусквателната система и свалят от мощостта ,аз ще сменям цялата изпусквателна и искам след като я сменя да махна газовата уредба и за това питам.

Веселин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако не е тайна, каква кола си купил/ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кви бомби бе човек?При положение ,че имаш вече монтиран ГИ(инвестирани 1500лв) и разхода ти е най-много литър от този на бензин за мен е много глупаво решение.Съвременните АГУ са много далеч от бомби Публикувано изображение

Но автора на темата си знае най-добре Публикувано изображение

Надяваш се да не си участник в някоя катастрофа, да си заклещен от ламарини и от някъде са съска газ. Тогава най малко ще мислиш че съвременните АГУ са далеч от бомби.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мечтата на българина - да има кола с АГУ.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щоп за мазохизъм?

На бензин примерно е 20 ст/./км, на газ е 10 ст /км. - наполовина. Няма падане на мощността като на метан и не тежи. И съвсем официално ти казвам - няма взривена автомобилна газова бутилка.  Може и да е имало преди повече от 10 години нещо самоделно изгнило, неотговарящо на никакви стандарти. Сега си има изискванив - т.нар. евросонда и т.н.. Газов инжекцион си е безопасно отвсякъде. Аз си сложих и се родих. Колкото и малко да карам, за 6 години разликата е колкото за един автомобил - поне няколко хиляди.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надяваш се да не си участник в някоя катастрофа, да си заклещен от ламарини и от някъде са съска газ. Тогава най малко ще мислиш че съвременните АГУ са далеч от бомби.

е то бмв маниаците са такива..от високо летят..бмв с газова срам и позор.

Първо вземи прочети малко за ГУ-и....и кометарите тогава.

БТВ.

Виждал съм как гори дизелов и бензинов автомобил...и как се взривява автомобил с ГУ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много по-лесно ще изтече гориво от резервоар с бензин,а бензиновите изпарения не са по-безопасни от газта,от колкото да изтече газ от газова бутилка предназначена за автомобил.

Мечтата на българина - да има кола с АГУ.

Ти когато си купиш кола и започнеш да я поддържаш с пари от заплатата си,тогава говори!

Редактирано от Костадин_91 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е то бмв маниаците са такива..от високо летят..бмв с газова срам и позор.

Първо вземи прочети малко за ГУ-и....и кометарите тогава.

БТВ.

Виждал съм как гори дизелов и бензинов автомобил...и как се взривява автомобил с ГУ.

Не летим високо просто си оценявам живота че ми е само един.

Няма какво да чета аз кога съм имал газово ти си се дрънкал в стар москвич или в някой икарус.

Всичко що е кола гори ама съвсем друго е да има бомба в багажника. От бутилката трудно ще стане теч ама от тръбичките след нея ...

Хайде със здраве си карайте на газ. Иначе евала на автора на темата че иска да го разкара.

На мен малолитражката ми гори 13/100 бензинец а бемката 9/10 наВта за газ не си правя сметки пази боже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много по-лесно ще изтече гориво от резервоар с бензин,а бензиновите изпарения не са по-безопасни от газта,от колкото да изтече газ от газова бутилка предназначена за автомобил. Ти когато си купиш кола и започнеш да я поддържаш с пари от заплатата си,тогава говори!

Да, ако вземам 300-400 лева сигурно и аз ще искам. Затова казвам, че е мечтата на половината българи, защото нямат пари.Все пак смятам, че не си струва да имаш кола с газово и никой не може да ме разубеди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попринцип навсякъде има различни мнения за автомобилите на газ, че скапват двигателя и по-точно изпусквателната система и свалят от мощостта ,аз ще сменям цялата изпусквателна и искам след като я сменя да махна газовата уредба и за това питам.

Веселин

От 2001 г. търкалям един таралясник /Голф 2/ на газ. Е, обясни ми как за 13 години и навъртяни около 170 000 километра не се скапа двигателя. Веднъж за този период съм сменил двете гърнета /средното и задното/.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека си е купил ЕВО 6, предполагам не му дреме колко ще му харчи колата, а по скоро се стреми да има сила и възможности за подобрения, не знам защо всички се струпахте да му обяснявате колко е по добре да я остави при положение, че сигурно няма да я кара всеки ден?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.