Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Има ли такова приложение, че не мога да намеря нищо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Имаше.... до преди 2-3 месеца мисля че.После решиха да го спрат.Доколкото знам в момента има само за Android i Apple iOS.

Едит:

Ето новината.

Редактирано от TheSmoKeR (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Nobody12345
      M
    • от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• от Angel Danailov
      Здравейте,от известно време имам проблем с хронологията на новините във фейсбук! Преди като дам на опцията "най нови" и ми излизаха подредени по минути и часове назад новините от приятели, страници и групи които следвам а сега излизат разбъркано и също нецяло съдържанието много новини изпускам и това е от около месец! Какво се случва аз нищо не съм правил по настройките?
    • от gn_huang
      Деинсталирах браузър от компа си и след като деинсталирането завърши започна автоматичен рестарт на компютъра(както обикновено), но запецна на черен екран и неще да стартира. Сомо в горния ляв ъгъл премигва нещо (вижда се на снимката). Пробвах всичко което прочетох в интернет, но нищо не помага. Помощ! 

• от O.o o.O
      Здравейте на следната конфигурация и трябва рам и захранване, бихте ли ми предложили такива.
      CPU: I5-8400
      MB: GB b360 aorus gaming 3 WiFi
      RAM:
      HDD: 1TB HDD sedate baracuda
      Case: coolermaster masterbox 5 msi edition
      PSU:
      1• EVGA 550 B3 550w bronze
      2•Corsair VS series vs650 650w bronze
      3• или нещо по-добро в ценовия диапазон до 140лв
      GPU: 1060 6 gb EVGA SC 3/6gb (още не съм решил коя ще взема, но май ще е 6)

Поздрави 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.