Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Онзи ден си взех лаптопа от сервиз за залепяне на видеото и ми казаха,че едната плочка ram е дефлектирала та да ви питам каква да избера.Изгорялата беше а-дата някаква китайска и заради това явно ;д.Беше с 4 гб рам (2х2гб) сега е само с два гб и мисля да си взема някоя качествена плочка,може и по-голяма и също може и ssd,че да стане по-бърз.Така че препоръчвайте марки,модели,гигабайти и за двете ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не бих дал и стотинка за лаптоп с разлепено видео. Дори не бих направил труда да плащам за залепяне -> продажба на части. В тоя ред на мисли вземете си някаква рам памет втора ръка 2гб, която е съвместима с дъното. Пазете си парите. Няма смисъл от ССД.  Някои ще кажат, че може да се махне/премести от машината в последствие на някоя друга, но докато дойде време да си купувате друга е възможно да паднат цените на тия ссд-та или повечето лаптопи да вървят с вградени такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.