Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Така има няколко критерии :DДа е максимлно лек, не повече от 2.2-2.4 кг.Да издържа батерията повече от 3.5-4 часаДа е нормален размер - 15.6 инчаМощен за работа с тежки програми, графики, full hd филми, клипове. Тежък мулти таскиг, с много неща отворени на заден фон. Игри не се играят. Да не грее много...и да не е шумен... Много станаха критериите, май такава машина няма :DВ момента е с едно HP 13 инча. Малко е, но е леко и не грее, но е мноооогоо бавно.Момичето е едва 50 кг. и моя Леново й идва доста тежък...към 3 кг. с чантата. Да не е по-скъп от 2 хилки. Това, колко е тежък и батерията са основния критерии, за да е по-мобилен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да е нормален размер - 15.6 инча

Нали е за момиче, размера има значение, ама щом си казал нормален, нормален де е.2 000 са достатъчни за целта. Ето моето предложение:Acer Aspire V5-573G.до 5 часа и 10 минути живот на батерията.2.13 кг.
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай ултрабук на hp! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Този Acer е хубав, но в ardes същия е 300 лева по ефтин, а в emag е на 1550 лева и то с 12 гб Рам. Защо такава разлика в цените за една и съща машина ?Кой ултрабук на HP, тя не е доволнa от нейния HP, който е на две години вече и има нужда от нещо качествено и мощно, и леко с хубава батерия за университета ;)

Редактирано от FarmeReborn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този Acer е хубав, но в ardes същия е 300 лева по ефтин :/

Кой ултрабук на HP, тя не е доволнa от нейния HP, който е на две години вече и има нужда от нещо качествено и мощно, и леко с хубава батерия за университета Публикувано изображение

Сигурен ли си, че гледах правилната модификация, защото принципно започва от 1200 лева и има 10-ти модификации, сигурно и над 2000 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че гледах правилната модификация, защото принципно започва от 1200 лева и има 10-ти модификации, сигурно и над 2000 лева.

Това не е ли същото, в ардес е по скъпо и с 8гб... http://ardes.bg/laptop/Acer+Aspire+V5-573G-74518G1TAKK+NX.MQ7EX.003-60611Откъде идва тая. Наистина голяма разлика в цените....http://www.emag.bg/laptop-acer-aspire-v5-573g-5420121taii-s-procesor-intel-174-core-small-sup-tm-sup-small-i5-4200u-1-60ghz-haswell-fullhd-ips-12gb-1tb-nvidia-geforce-gt-750m-4gb-linux-siv-nx-mccex-009/pd/D9T1JBBBM/Сега видях тоя в емаг е i5 ...ясноТози модел е двуядрен. Четириядрен не е ли по добре затея пари ? Или няма значение. Аз не разбирам много. Мислех че всички са четириядрени над 1000 лева :D Редактирано от FarmeReborn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е ли същото, в ардес е по скъпо и с 8гб... http://ardes.bg/laptop/Acer+Aspire+V5-573G-74518G1TAKK+NX.MQ7EX.003-60611

Откъде идва тая. Наистина голяма разлика в цените....

http://www.emag.bg/laptop-acer-aspire-v5-573g-5420121taii-s-procesor-intel-174-core-small-sup-tm-sup-small-i5-4200u-1-60ghz-haswell-fullhd-ips-12gb-1tb-nvidia-geforce-gt-750m-4gb-linux-siv-nx-mccex-009/pd/D9T1JBBBM/

Сега видях тоя в емаг е i5 ...ясно

Този модел е двуядрен. Четириядрен не е ли по добре затея пари ? Или няма значение. Аз не разбирам много. Мислех че всички са четириядрени над 1000 лева Публикувано изображение

Линковете да са по правилата!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека и аз да ви предложа нещо което е без аналог за тая цена Satellite Z30-A и още две предложения на Тошиба Toshiba Tecra Z50-A-14T и Toshiba Satellite P50-B-103

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека и аз да ви предложа нещо което е без аналог за тая цена Satellite Z30-A и още две предложения на Тошиба Toshiba Tecra Z50-A-14T и Toshiba Satellite P50-B-103

Интересни са тези 3-те 13.3 инчовиНякакво впечатление за Тошибата? Аз никога ме съм ги харесвал с тази странна гаранцияКритерия на сестра ми се промени, като разбра че 13.3 инчовите за 1.2 кг. :) Можела и 13-14 инча да ползвa, ако е толкова лек Редактирано от FarmeReborn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И трите модела са бизнес луксозна серия  и като такива са направени точно за  много работа на батерия и дълги носения. Текра серията е класика в жанра от години и е синоним за качество. Тая серия P50  е  прекрасна за мултимедия  и Фотошоп барабар с всичко дето е CAD -CAM софтуер.Обърни внимание ,че са със  SSD дискове два от моделите и нямат и записвачки. A  новата Z  с тия 12 часа дето са леко нереални на батерия  е направо убиец. Разходете се из техно веригите да ги видите дали ще ви харесат и дали ще са и удобни. На 13-ка Full HD ще и дойде много дребно за четене според мене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря колегаЩе ги разгледамеА Asus transformer book flip ? Заслужава ли си парите, модела 15.6 инча около 1600 в емага

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линковете да са по правилата!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Да но не знам как да направя така (цък) и да ми се отвори линка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да но не знам как да направя така (цък) и да ми се отвори линка.

Защото не си потърсил или не си си направил труда да попиташ, както други хора са го правили вече:ЛИНК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо тоя Асус Флип ми се вижда много паянтов и с кофти дисплей и покритие на което остават пръсти . Ще се надраска целия за норматив а и трябва много да се внимава къде се поставя,че да не пие една студена вода на някоя маса в кафето докато  пипаш с пръсти по екрана  Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък до 2000 лв като че ли не попаднах на по-подходящ лаптоп от този.

Мисля си има всичко-добър процесор, видеокарта,FULL HD IPS матов дисплей, та дори и Blu-Ray оптика!

Е...няма SSD и е с 300 грама по-тежък от максимално изискваното, но дано не е чак такъв проблем.Мисля заслужава внимание.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скала колегата има тоя модел и да ти кажа си е тежичак . Много е  хубава машинката и бачка на самолет но ще и откъсне ръцете като го сложи в чанта защото и зарядното е туч.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина е много хубав, но Блурей и дисковата записвачка като цяло е излишна, без нея би бил по-лек и по-ефтин:DБлагодаря за предложението все пак. Доста ултрабуци харесах из чуждите сайтове, ревюта и класаций, а нито един не се предлага в България от големите вериги....Aspire v5 остава засега от началото на темата, най добре покрива критериите. Много харесахме Aspire v7 серията ултрабуци, но не ги намирам в БГ сайт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Alkartraz по принцип не вземам отношение в тема за лаптопи, но се зачетох в темата и понеже единия от колегите на работа е с такъв,  само ,че с по-голям дисплей и се осмелих да го предложа.Той е дизайнер и работи с тежки програми и е изказвал само добри мнения за модела.В момента е в отпуск-искаше ми се да го попитам пробвал ли го е на батерия колко издържа, но...както и да е.

И честно-тоя лаптоп стои само в офиса и едва ли има мнение за това колко тежи и дали е удобен за мобилен, но и той е мъж все пак.

А за Blu-Ray оптиката -- ами екстричка си е (това към автора), но всеки с предпочитанията си.

Успех с избора за дамата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чуденката се сведе до Lenovo Flex 2 и toshiba satelite z30Дали ще усеща разлика между i5 и i7 при вариянтите на тошибата ?Ще пуска hd филми, програми от рода на фотошоп, документи, снимки и тнт...Това SSD, предимство ли е ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чуденката се сведе до Lenovo Flex 2 и toshiba satelite z30Дали ще усеща разлика между i5 и i7 при вариянтите на тошибата ?Ще пуска hd филми, програми от рода на фотошоп, документи, снимки и тнт...Това SSD, предимство ли е ?

От тези двата съм с двете ръце за Toshiba-та! A SSD-то? Ами да -голямо предимство си е-ОС и програмите записани на него ще се отварят за отрицателно време.Откакто и аз съм със SSD  направо се родих :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тошибата е и наистина много стилна :) Бих искал някакво мнение, относно дали да е full hd или стандартно hd ? Благодаря колеги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може девойката да ги погледне и с двата вида дисплеи.Някои на такива малки екрани не долавят разлика! Лично за мен две мненя няма- Full HD си е по-доброто.

Ако пък не вижда разлика-спестете някой лев :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.