Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер имам проблем с един хард диск на лаптопа като се опитам да копирам нещо което е 20мб го копира 1ч. Проверих с hard disk sentinel и ми показва че Health: е на 3%.  Въпросите са ми следните:

1. Може ли да се направи нещо поне да си сваля информацията от HDD.

2. И може ли по някакъв начин да се спаси този хард диск ?

Благодаря предварително!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер имам проблем с един хард диск на лаптопа като се опитам да копирам нещо което е 20мб го копира 1ч. Проверих с hard disk sentinel и ми показва че Health: е на 3%.  Въпросите са ми следните:

1. Може ли да се направи нещо поне да си сваля информацията от HDD.

2. И може ли по някакъв начин да се спаси този хард диск ?

Благодаря предварително!!!

1. с търпение, пускате го да се копира, проверявате, при нужда копирате пак

2. не мисля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Сваляш диска и го закачваш на някое РС и си преточваш най-важното за теб. След това в магазина за нов...диск...

Редактирано от pataran (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те файловете на са много но някой не искат да се прехвърлят изобщо. А ако го вържа кум друг лаптоп би ли могло да стане ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те файловете на са много но някой не искат да се прехвърлят изобщо. А ако го вържа кум друг лаптоп би ли могло да стане ?

по-добре го свържете като втори диск

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Дам ама тук пък има един друг проблем той харда е само на дял С: и копирането на файлове пак е същото.

Пак забива на някой места и казва че файла не може да бъде копиран.

Редактирано от banica (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам ама тук пък има един друг проблем той харда е само на дял С: и копирането на файлове пак е същото ?

Не, имам предвид да го извадите и да го закачите през USB адаптер към друг компютър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, имам предвид да го извадите и да го закачите през USB адаптер към друг компютър

Направих го но пак някой от файловете не се прехвърлят но хубавото е че този път те са драстично по малко и може би ще ги преживея :Д.

А има ли вероятност ако след това го форматирам да се оправи този хард диск или си иска нов ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих го но пак някой от файловете не се прехвърлят но хубавото е че този път те са драстично по малко и може би ще ги преживея :Д.А има ли вероятност ако след това го форматирам да се оправи този хард диск или си иска нов ?

Едва ли.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих го но пак някой от файловете не се прехвърлят но хубавото е че този път те са драстично по малко и може би ще ги преживея :Д.

А има ли вероятност ако след това го форматирам да се оправи този хард диск или си иска нов ?

Не, явно има проблем с четенето на конкретни области от диска.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок мерси много за отделеното време важно е че по голямата част от информацията е възстановена. Благодаря пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.