Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер колеги :)

Днеска ходих да се подстригвам "премахна козината :D" , но момичето при което ходя забеляза, че имам някакви пъпки по главата подобни на бемки/брадавица/и. Ще приложа снимка, да добиете представа за какво говоря точно :)

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе пич-това не ти е първата тема за пъпки, гъбички, пръцкане и кво ли не.Ходи на доктори бре момче-тук във форума не разбра ли , че не лекуват!

Що са излагаш кат кифладжия.Интересно ми е ако имаше пъпки на оная ти раута пак ли щеше да постнеш снимка?

Убав чиляк си, ма понякога прекаляваш.

Сърдиш са несърдиш, казах каквото мисля.

Айде със здраве!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нищо странно няма

спи спок

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе пич-това не ти е първата тема за пъпки, гъбички, пръцкане и кво ли не.Ходи на доктори бре момче-тук във форума не разбра ли , че не лекуват!

Що са излагаш кат кифладжия.Интересно ми е ако имаше пъпки на оная ти раута пак ли щеше да постнеш снимка?

Убав чиляк си, ма понякога прекаляваш.

Сърдиш са несърдиш, казах каквото мисля.

Айде със здраве!

Скала, незнам къде си видял 2-рата ми тема, но това е друг въпрос. Ходих на лекар, но той ми каза, че това е от пубертета и т.н. Но мен тези пъпки, ме болят когато ги докосна. Обясних му, но той каза, че това е нормално, но за мен не е нормално.!!! Ако имах пъпки на оная си раота, няма да постна снимки :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Ходих на лекар, но той ми каза, че това е от пубертета и т.н. Но мен тези пъпки, ме болят когато ги докосна. Обясних му, но той каза, че това е нормално, но за мен не е нормално.!!! Ако имах пъпки на оная си раота, няма да постна снимки :)...

Е па ти на докторята не верваш, та на нас ли?Егати наивника си :)

Иначе евала , че не се нацупи и ми прие ,,критиката,, с усмивка ;)

Абе пич си ти , ама.......Ни бой са за пъпката-нема са катурнеш.Фани едно маце и ша забрайш за нея :clown:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е па ти на докторята не верваш, та на нас ли?Егати наивника си Публикувано изображение

Иначе евала , че не се нацупи и ми прие ,,критиката,, с усмивка Публикувано изображение

Абе пич си ти , ама.......Ни бой са за пъпката-нема са катурнеш.Фани едно маце и ша забрайш за нея Публикувано изображение

Не съм наивник, но той ми казва, че това е нормално. Но когато легна/пипна самата пъпка боли и е някак досадно....

По-добре критика/и, отколкото да ме оставиш/те да си блъскам главата и т.н. и да направя нещо което нетрябва.

Ши та послушам, още от утре излизам на лов :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Ши та послушам, още от утре излизам на лов :)...

Ай туй вече е приказка.Инак за ко тий таз пушка :angry:  Нъл си войник ба джанъм.Треба да се стреля-щот язък за патроните :D

И да са пофалиш ко си отстрелял-инак не та познавам веке.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си чук и бий си главата колкото можеш и няма да имаш пъпки :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако снимката на аватара е твоя , имам съмнения че може да си докоснал "забранената храна" - ползваш ли стрероиди?

Типични места за подобни кожни изриви при употребяващите - скалп ,трапец, рамене и гръбпо късно по гърдите и трицепсите.

Не е проблем, всеки има право на избор вкл. и за тях.  Във всички случаи - грижи се за себе си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако снимката на аватара е твоя , имам съмнения че може да си докоснал "забранената храна" - ползваш ли стрероиди?

Типични места за подобни кожни изриви при употребяващите - скалп ,трапец, рамене и гръбпо късно по гърдите и трицепсите.

Не е проблем, всеки има право на избор вкл. и за тях.  Във всички случаи - грижи се за себе си!

Никакви стероиди. Само пия Ацетил Л-карнитин , това е всичко. Сега ми трябва малко помощ, четвъртък заминавам за Пловдив при някой лекар, да погледне тези пъпки, че вече почват да ме дразнят много. Препоръчаха ми да ида при др. Рени Андасорова , но след като прочетох в нета не я препоръчват много,много?? Кажете някой ваш познат, които е "Дерматолог" , може да обърне внимание и да ми помогне да си реша проблемите.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако спреш да ходиш във фризьорските салони, където ползват общи гребени и ножици, ще се отървеш от пъпки и обриви Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.