Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

ще прощавате, надявам се за лаишките въпроси, но.. иначе надали щях да съм тук вероятно ;)

И така, ще ми се да се сдобия с умно телефонче, но ми е трудно да направя избора си в океана от предложения.

Освен по основното си все пак предназначение като телефон, искам то да е добро предимно за интернет -

- за слушане на онлайн радио

- за скайп

- и просто за четене из интернет.

Нещо като екстра, но хич не е задължителна всъщност, какъв трябва да е смартфонът така че да успявам да влизам да чета в една игра, където народът мтого пише.. ;)

От това, което прочетох в интернет, харесах като че ли Samsung Galaxy S3 Neo, или пък това - Acatel One Touch POP C3.

Ако ми препоръчате нещо друго - ок, просто не трябва да ми излезе повече от 30-40лв на месец заедно с абонамента.

Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От това, което прочетох в интернет, харесах като че ли Samsung Galaxy S3 Neo, или пък това - Acatel One Touch POP C3.

Samsung Galaxy S3 Neo. От личен опит горещо ти препоръчвам да не вземаш телефон Alcatel.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

http://www.emag.bg/mobilen-telefon-nokia-520-lumia-cheren-520-lumia-black/pd/DZFCXBBBM/  Nokia Lumia 520 - Смятам ,че е най-добрия смартфон в съотношение цена-качество. 

Редактирано от Soviet Soldier (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung Galaxy S3 Neo. От личен опит горещо ти препоръчвам да не вземаш телефон Alcatel.

Щом казваш.. нямам против, просто момчето в магазина така горещо ми говори за Алкател от кога произвеждали телефони и.. така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не харесвам особено Алкател. Явно има някакъв бъг ,защото не излиза това ,което съм написал. Публикувано изображение Та ,както се опитах да кажа по-горе ,Нокия Лумия 520 за мен е най-доброто съотношение ,качество-цена. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам алкател идол 2 от няколко седмици и за сега е перфектен и съм много доволен от избора си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Освен по основното си все пак предназначение като телефон, искам то да е добро предимно за интернет -

- за слушане на онлайн радио

- за скайп

- и просто за четене из интернет.

Нещо като екстра, но хич не е задължителна всъщност, какъв трябва да е смартфонът така че да успявам да влизам да чета в една игра, където народът мтого пише.. ;)

Ако ми препоръчате нещо друго - ок, просто не трябва да ми излезе повече от 30-40лв на месец заедно с абонамента.

...

Ами те всички телефони стават за горното... Момчето в магазина ще ти препоръча това, което му е изгодно да ти продаде и спрямо неговото ниво на некомпетентност. М/у двата телефона които си посочила няма абсолютно нищо общо, че да се прави каквото и да е сравнение. Нито като екран, нито като нищо... Явно приоритет ще ти е по-големия екран. Нокия не те съветвам да взимаш, защото не знам каква игра играеш, но е много вероятно да я няма за Уиндоус и това е най-малкото... Не разбрах от къде трябва да е телефончето, но ако ще е от Мтел, какъвто линк си дала за първия телефон, бих ти препоръчал Sony Xperia M2

Ползвам алкател идол 2 от няколко седмици и за сега е перфектен и съм много доволен от избора си.

Само не разбрах защо вдигаш тема от преди седмица...  :beat: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.