Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,имам лаптоп Toshiba Satelite l750/l755 с intel core i7 3.10ghz s boost , 8gb ram ddr 3 ,videokarta Nvidia Geforce GT 525M 2 GB DDR5,та направо на въпроса, наскоро ще излезе Assassin"s Creed Unity и като гледах един сайт и си въведох данните на компютъра ми излезе ,че процесора има оценка 9 от 10 , рамта също , но видеокартата имаше оценка 4 от 10 и пише че няма да може да поддържа играта , и стигнах до извода че тези видеокарти наистина са само за интернет, та се чудех компа ми е на 3 години ,няма скоро да го сменям,но тази видеокарта е ужасна,не искам да звуча като някой материалист , но просто ми трябва нещо да се направи,вие какво бихте ми препоръчали за Overclock не може и дума да става щото в тая кутия ще стане сичко на супа от високата температура.Та дали има някаква възможност да включа отделна видеокарта със собстевно охлаждане или нещо такова, ако има някаква алтернатива ще се радвам да я чуя.Моля ако имате някакви идеи за upgrade или нещо от сорта или нещо друго на видеокартата , моля споделете !Благодаря  :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам лаптоп Toshiba Satelite l750/l755 с intel core i7 3.10ghz s boost , 8gb ram ddr 3 ,videokarta Nvidia Geforce GT 525M 2 GB DDR5,та направо на въпроса, наскоро ще излезе Assassin"s Creed Unity и като гледах един сайт и си въведох данните на компютъра ми излезе ,че процесора има оценка 9 от 10 , рамта също , но видеокартата имаше оценка 4 от 10 и пише че няма да може да поддържа играта , и стигнах до извода че тези видеокарти наистина са само за интернет, та се чудех компа ми е на 3 години ,няма скоро да го сменям,но тази видеокарта е ужасна,не искам да звуча като някой материалист , но просто ми трябва нещо да се направи,вие какво бихте ми препоръчали за Overclock не може и дума да става щото в тая кутия ще стане сичко на супа от високата температура.Та дали има някаква възможност да включа отделна видеокарта със собстевно охлаждане или нещо такова, ако има някаква алтернатива ще се радвам да я чуя.Моля ако имате някакви идеи за upgrade или нещо от сорта или нещо друго на видеокартата , моля споделете !Благодаря  Публикувано изображение

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.