Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,ще ми кажете ли как да си сложа Hiren's Boot CD на флашка,о.с. ми е Linux

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ачка сподели барем дистрото и средата бе човек :) Никой не е длъжен да помни кой с какво дистро  е . За KDE  може да ползваш usb-creator-kde. Във Мента си имаш готов инструмент за тая работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

С YUMI. 

Цък

Не погледнах, извинявам се. Това е за Windows. Но пък, ако имаш под ръка Уиндоус е вариант да си направиш буутваща флашка.

Редактирано от deke (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Това няма ли да плесне още един бутлоудър ?

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С YUMI. 

Цък

Не погледнах, извинявам се. Това е за Windows. Но пък, ако имаш под ръка Уиндоус е вариант да си направиш буутваща флашка.

Точно това е проблема.. нямам windows под ръка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Мирослав Каменов
      Здравейте, моят проблем е следният лаптопът ми е Guru M67SRU закупих си оригинален диск за Windows 7 от Microsoft с цел да вдигна битовете на моят понеже е 32 Bit а искам 64 Bit така сложих диска във лаптопът пуснах инсталацията започнах да го инсталирам и ми изписа че „Windows не може да се инсталира защото е стартиран безопасен режим натиснете Ok за да продължите натискам и вадя диска и пускам Windows normally излиза ми това натискам ok пак това пробвах да вляза във Safe Mode да го спра не става излиза ми само това на снимката и не ме пуска вътре помощ!!!!

• от Божидар Борисов
      Здравейте! Набелязал съм си няколко модела коли, бюджетът ми е 6000. Търся нещо малко по "спортно" колкото може да се кажа за кола с толкова малък бюджет.
      Не търся икономия чак толкова много нещо до 150-160 коня е екстра, относно поддръжката, знам че алфа мазда тойота не са евтини за поддръжка и съм подготвен за по-сериозни ремонти ако се налага.
      1) Тойота Селика -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11525286722183727
      2) Алфа Ромео ГТ -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11522848759800714
      3) Алфа Ромео 159 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526411649930274
      4) Мазда 6 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526029658355431&slink=7cbl2z
      Най-много ми допада тойотата но гледам че стоят от 1-2 месеца повечето от тези и се замислям ? Какви са вашите мнения.
    • от Gerda Jovancic
      Здравейте,
      Как се процедира, ако единия родител отказва да изготви декларация за самостоятелно пътуване на малолетното си дете.
    • от stoy@n
      Здравейте,
      При включване в заразена машина, файловете които са били във флашката са се е променили . Колегата е решил да я почисти със Ccleaner и след това флашката, когато опиташ да я форматираш изскача прозорец, че е "Write protected". След опита да я оправи, вътре се появиха осем файла от по 1Gb с доста дълги имена състоящи се от главни букви и цифри. Файловете не могат да се изтрият. Опитах през "Run" да и премахна защитата. Изписва ми, че успешно е препмаханта, но пак същия проблема си остава. Опитах и с HP USB Disk Storage Format Tool, но и там не се получи. Опитах и през регистрите от HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\StorageDevicePolicies. Пробвах и през Computer management/Disk Management и от там не стана. След всичко което опитах, вече флашката не се появява, когато отворя My computer.Прикачвам няколко файла свързани с проблема и информация за флашката.
      Моля за помощ относно проблема.
      Поздрави,
      stoy@n

• от taika
      Здравейте, искам да попитам дали е проблем, ако видео картата ми (Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4 GB) при натоварване, предимно при игри (от рода на GTA 5, Assassin's Creed Origin, Need For Speed Payback) е нормално и безопасно за нея да е натоварена на 99%?
      Процесор: i7-7770HQ 2.80 GHz
      RAM: 8 GB
      (Lenovo Legion Y520)
      Благорадя!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.