Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги. Търся си голям смартфон, който да мога да ползвам за всичко. Нещо от 6", а ако може и 6.5 :D Искам нещо огромно :D Лошото е , че всичко в тия размери е на някакви страшни цени. На мен ми се щеше да си намеря нещо за до 600лв макс и да е поне 4 ядрено и с 2GB RAM и с хубав екран. Като цяло единственото до момента, на което съм се спрял е 7" и е на Revopad - http://revopad.com/tablets/revophone-k870-octacore.html 8 ядрен е и с 2GB RAM, което ме устройва за сега напълно. Екрана му е FULL HD, камерата е 13MP и е на 448 лева, което е даже доста под макса, който мога да дам.  Ако някой от колегите го тук има фаблета нека сподели мнение как се държи и дали става. Приемам още предложения за сходни характеристики на тия пари, благодаря ви! :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете да сложите още толкова пари и да си купите направо компютърна конфигурация.Не виждам смисъл от тия измислени смартфони по 6 инча и простотията наречена "фаблет".Ще е добра идея да споделите с каква цел ще купите смартфон или фаблет?Подозирам, че целите устройство с големи инчове с опция "телефон" за разговори.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отскъден, отскъден, колко да е отскъден?

Колко много претенции, колко отскъден бюджет.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете да сложите още толкова пари и да си купите направо компютърна конфигурация.Не виждам смисъл от тия измислени смартфони по 6 инча и простотията наречена "фаблет".Ще е добра идея да споделите с каква цел ще купите смартфон или фаблет?Подозирам, че целите устройство с големи инчове с опция "телефон" за разговори.

Това, че Вие не виждате смисъл във фаблетите не означава, че други няколко милиона по света не ги харесват и не си ги купуват.

Всички са длъжни да харесват това, което Вие харесвате ли?!?!

Малко по-уважително да се отнасяме към предпочитанията на хората, ако е удобно и да не спамим темите, по които нямаме какво да кажем.

Благодаря!

Колко много претенции, колко отскъден бюджет.

Нещо ни влече спама тази вечер, тъй ли?

Хайде да уважаваме темите на хората и техните "претенции", каквито и да са те.

Авторе, готов ли си на малък компромис и да добавиш стотина лева отгоре, за да вземеш нещо наистина читаво и с чудесна батерия?

Или държиш на този бюджет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторе, готов ли си на малък компромис и да добавиш стотина лева отгоре, за да вземеш нещо наистина читаво и с чудесна батерия?

Или държиш на този бюджет?

да и аз това си помислих , ако има възможност да добави малко над 100 лв отгоре може да вземе Лумиа 1520 !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да и аз това си помислих , ако има възможност да добави малко над 100 лв отгоре може да вземе Лумиа 1520 !

Да, а и LG G Pro 2.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смятам, че таблет с функция телефон по би ви устроило:

Asus Phonepad

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отскъден, отскъден, колко да е отскъден?

Хо-хо-хо много е оскъден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Иван 12
      Здравейте , търся си телефон до 400 лева. За сега съм се спрял на Samsung Galaxy J6 2018 и ASUS Zenfone Max Pro. 
    • от This Is BamBam
      Здравейте ! Скоро ще си взимам нов телефон и разполага с бюджет до 220 лева. Засега съм харесал Huawei Y6 2017 и Alcatel Shine Lite. Кой телефон от двата е по-добрият и предложете някакви други телефони до 220 лева. 
      Благодаря предварително. 
    • от andrei2250
      Здравейте, днес ми преинсталираха лаптопа слагайки ми windows 10 Pro N, всичко върви супер с изключение на това, че не мога да прехвърлям файлове чрез usb в телефона и от телефона, абе въобще нищо, само се зарежда,  някакви драйвери иска. Надявам се някой да може да ми помогне.
      Поздрави!

забравих да спомена - телефона ми е galaxy a3 2017 
    • от xXx*Triple*xXx
      Добра вечер От няколко дни забелязвам в Event Viewer-а ми голям брой грешки от типа CAPI2 Event 4107
      В описанието на грешката пише : Грешка при извличане на списък с главни сертификати на трети лица от архивен файл за автоматична актуализация в: <http://www.download.windowsupdate.com/msdownload/update/v3/static/trustedr/en/authrootstl.cab> с грешка: Задължителният сертификат не се намира в своя период на валидност, когато е проверен за съответствие с текущия системен часовник или времевото клеймо в подписания файл.
      Това ми се случва сефте и наистина незнам какво е и как да го поправя да спрат да се появяват тези грешки P.S. Windows-a ми е 7 Ultimate 64 bit Някой ако може да помогне с нещо/ако знае нещо относно тези Errors дали има начин да се поправят да драска в коментарите !!!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.