Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Надявам се , че е на точното място темата и много моля някой да ми помогне с намирането на драйвер за PCI SIMPLE COMMUNICATIONS CONTROLLER Windows 7 32 BIT

Вчера всичко беше 6 днеска се наложи да си кача малко песнички на тела ноо тотална греда не можа да се свърже а на настолния всичко е перфе но проблема го имам на лаптопа само. Търсих из целия гоогле но само за XP имаше моля помогнете !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си конфигурацията, за да може да ти дадем линк с необходимите драйвери. Така може само да гадаем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 7 32 bit  Лаптоп HP g62

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 7 32 bit  Лаптоп HP g62

На гърба на лаптопа трябва да има лепенка с целия модел. след G62 трябва да има още нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

INTEL PENTIUM inside  ако това имаш предвид

Търсих в гоогъл но уви нищо не намерих. Mроблема дойде мисля че след като се наложи да си изтрия стария админ профил беше бъгнат и вместо преинсталация си направих нов админ профил да не би нещо да се е прецакало,  като се опитам да го актуализирам ми дава достъп отказан , на диспечър на устройства ми дава жълт удивителен и това е ... ако не може да се намери друго спасение освен преинсталация не виждам .

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк с драйверите на производителя. Виж коя серия ти е лаптопа и си свали необходимите драйвери, най вече тези за чипсета. 

Виждам, че колегата An0n ме е изпреварил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става изписва ми моля обърнете се към производителя явно ще се наложи преинсталация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става изписва ми моля обърнете се към производителя явно ще се наложи преинсталация

Кое, не става? Какво ти изписва като грешка? Инсталирал ли си всички необходими драйвери за съответния модел. Като направиш преинсталация пак ще стигнеш дотук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Посочи тук на тази страница точният модел на лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое, не става? Какво ти изписва като грешка? Инсталирал ли си всички необходими драйвери за съответния модел. Като направиш преинсталация пак ще стигнеш дотук.

Как ще е е същата работа след преинсталация ти чуваш ли се какво говориш ? пробвах с възстановяване и ми изписа не може да се възстанови грешка пробвах с драйвърите дето ми дадохте и ми дава грешка да се обърна към произведителя нещо се е скапало като съм си слагал нов профил на линдолса .. странно като пусна мишката в USB БАЧКА , КАТО СЛОЖА КАБЕЛА НА ПРИНТЕРА пак работи само че няма контакт с кабела на телефона не излиза връзка .

Предложете някоя програма за трансфер на файлове без кабел ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ще е е същата работа след преинсталация ти чуваш ли се какво говориш ? пробвах с възстановяване и ми изписа не може да се възстанови грешка пробвах с драйвърите дето ми дадохте и ми дава грешка да се обърна към произведителя нещо се е скапало като съм си слагал нов профил на линдолса .. странно като пусна мишката в USB БАЧКА , КАТО СЛОЖА КАБЕЛА НА ПРИНТЕРА пак работи само че няма контакт с кабела на телефона не излиза връзка .Предложете някоя програма за трансфер на файлове без кабел ..

BlueSoleilНай-вероятно ти пише да се обърнеш към администратор (потребител с права), тъй като този нов профил, който си правил - просто си го оставил без такива. И това е като чисто предположение, защото даваш супер неадекватна и ирационална информация. Можеше да дадеш снимка, да цитираш точния текст, да обясниш нещата по-конкретно, ама явно не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам но аз като дам на свойствата на профила се вижда , че съм му дал админ права а не е с стандартни настройки . Тази програма без кабел ли работи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам но аз като дам на свойствата на профила се вижда , че съм му дал админ права а не е с стандартни настройки . Тази програма без кабел ли работи ?

BlueSoleil 10.0.477.0 is a professional Windows-based Bluetooth application, supporting Bluetooth 4.0

т.е. лаптопа ти трябва да поддържа блутут стандарта (както и телефона ти), който използва къси UHF радио вълни в честотния обхват ISM т.е. не ти трябва кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А виждам в настройките на тела ,  че имам една програма Kies през Wi Fi може да пробвам и с TeaM Viewer

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях в нета доста добри програми и лесни за ползване за трансфер на файлове през Wi Fi довечера ще ги пробвам може и да ми стане навик да ги ползвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ще е е същата работа след преинсталация ти чуваш ли се какво говориш ? пробвах с възстановяване и ми изписа не може да се възстанови грешка пробвах с драйвърите дето ми дадохте и ми дава грешка да се обърна към произведителя нещо се е скапало като съм си слагал нов профил на линдолса .. странно като пусна мишката в USB БАЧКА , КАТО СЛОЖА КАБЕЛА НА ПРИНТЕРА пак работи само че няма контакт с кабела на телефона не излиза връзка .

Предложете някоя програма за трансфер на файлове без кабел ..

Да чувам се какво говоря, но ти или не си прочел или не си ме разбрал. Казвам, че след преинсталация на Windows отново ще трябва да стигнеш до инсталация на драйверите. Този телефон и този кабел тествани ли са надруга машина със същата ОС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да на настолния там всичко е 6 това си го знам с драйверите , че като пусна кабела и си ги търси и ги намира но сегаа явно нещо се е счупило в Wina , че даже и с програми да пробвам пак не успява да го инсталира така де аз си разреших проблема за сега не бързам да го преинсталирвам лаптопа работи на 6 с една програма за андройд с Wi fi ще си  прехвърлям файловете даже така ставало по бързо и лесно отколкото с кабела . Ако не ми работиха мишката и принтера естествено още сега щях да го преинстална . Писах , че говориш глупости за това че каза след преинсталацията пак няма да тръгне драйвера до сега сам нямал проблеми с никакви драйвери след преинсталация всичко си го намира веднага .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.