Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с драйвер за Lan карта

Препоръчан отговор

Добро утро,имам проблем със настолния компютър и неговата Lan карта,та значи с Win 8 съм а Lan картата е Realtek 8139,проблема е че инсталирам драйвера ,показва че се е инсталирал успешно но като отворя менюто на мрежовите адаптери не ми показва Lan картата,показва само тази която е от самото дъно но тя е изгоряла,моля ви помогнете спешно е!Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Триъгълниче с удивителна

Това означава, че драйвъра не е за този модел карта. Чрез еверест/Аида, провери за хардуерния номер на картата и така търси в Google...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това означава, че драйвъра не е за този модел карта. Чрез еверест/Аида, провери за хардуерния номер на картата и така търси в Google...

Мисля че го пишеше на един чип на картата
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж хардуерния идентификатор в Диспечера на устроййства. И търси по него или го постни тук. Пробвай версия 6111, който е за 100Mbps карти за Windows 7 и го инсталирай в съвместим режим.Директен линк от UK сървъра:ftp://WebUser:[email protected]/cn/nic/Install_Win7_6111_10202010.zip

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...