Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте , търся бюджетно охлаждане за amd x2 270 ,защото стоковия  работи на 3500 оборота и държи темп. от 46 градуса , просто търся нещо доста по-тихо.Бюджет - до 20 лв. Ориентирал съм се кам нещо такова: 

Arctic Cooling Охлаждане Alpine 64 GT PWM/AM3

или товаarctic cooling

Редактирано от Andrey_96 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DeepCool Охлаждане CPU Cooler Ice Edge Mini FS - 775/1155/AMD-19.72лв. с ДДС

Това е по-добро от другите охлаждания,защото има топлинни тръби.

а тихо ли е ? защото аз много държа на това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а тихо ли е ? защото аз много държа на това

Предполагам че по-тих.Ако търсиш тишина се ориентирай към това

Arctic Cooling Охлаждане Freezer 7 PRO Rev.2 PWM- LGA775/1155/1366/AM3-40.30лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Ice edge mini fs и мога да ти кажа, че е тихо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поръчах -

Alpine 64 Pro PWM Rev.2 AM2/AM3 , като цяло Arctic правят най-тихите вентилатори , затова се спрях на него :) Благодаря за обърнатото внимание , утре като ми го докарат (евентуално) ще ви споделя впечатленията :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поръчах -

Alpine 64 Pro PWM Rev.2 AM2/AM3 , като цяло Arctic правят най-тихите вентилатори , затова се спрях на него Публикувано изображение Благодаря за обърнатото внимание , утре като ми го докарат (евентуално) ще ви споделя впечатленията Публикувано изображение

Да, спрямо стоковия ще е по-тих, но дефакто въобще не е такъв. За парите си е добър, но че тази фирма прави най-тихите вентилатори въобще не е вярно! 

Здравейте , търся бюджетно охлаждане за amd x2 270 ,защото стоковия  работи на 3500 оборота и държи темп. от 46 градуса , просто търся нещо доста по-тихо.

Проблема е другаде, а не в стоковия охладител. Ако всичко е направено както трябва този процесор при сегашните жеги със стоков охладител не би трябвало да превишава 36-38 градуса.

П.П. Със здраве да си го ползуваш!

Редактирано от ДЖИНГИБИ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ХЕС,писал си,че имаш фризер 13 про,чувал ли си му перката и развъртал ли е на 1300?Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ХЕС,писал си,че имаш фризер 13 про,чувал ли си му перката и развъртал ли е на 1300?Публикувано изображение

По-добре пасувай в теми, където ти е пълна мъгла!Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Разликата между 3500 оборота (на моя стоков) и този арктик 500-2000 си е доста голяма , почти 2-на... иначе тази температура е заради това,че компютъра бе включен в стая с температура около 27-29 градуса сиг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ливадо,по-скоро ти не се прави на отворен,защото съм ползвал такъв кулер,а продуктите на Арктик,макар и да не блестят,са евтини и качествени,но това не може да го знаеш,защото трябва да си виждал и от топ продуктите,за да сравниш."Теми пълна мъгла"-смешник,добре че има интернет,та да видиш нещо на снимка и да попрочетеш.Я погледни в тая тема как са те отсвирили-https://www.kaldata.com/forums/topic/.

Редактирано от johny01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"като цяло Arctic правят най-тихите вентилатори , затова се спрях на него Публикувано изображение "

Кой те лъже тия неща?! Хахха ,винаги може някой да ме изненада с нещо в тоя олигофренски форум :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой те лъже тия неща?! Хахха ,винаги може някой да ме изненада с нещо в тоя олигофренски форум Публикувано изображение

исках да кажа , едни от най-тихите вентилатори и повярвай Публикувано изображение убедил съм се Публикувано изображение и форума изобщо не е олигофренски ;) просто има олигофренски посетители , който пишат такива постове , без цел да се помогне или да се даде съвет ;) айде , със здраве :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ливадо,по-скоро ти не се прави на отворен,защото съм ползвал такъв кулер,а продуктите на Арктик,макар и да не блестят,са евтини и качествени,но това не може да го знаеш,защото трябва да си виждал и от топ продуктите,за да сравниш."Теми пълна мъгла"-смешник,добре че има интернет,та да видиш нещо на снимка и да попрочетеш.Я погледни в тая тема как са те отсвирили-https://www.kaldata.com/forums/topic/.

Не знам какъв е проблема при теб, но явно има нещо, което те яде. Мъж на 40 години да пише такива откровено злобни коментари в 1 през нощта със сигурност има проблеми. 

Никъде не съм писал, че продуктите на Арктик са некачествени. Напротив. Много пъти съм ги препоръчвал, но не мога да кажа, че от към шумоотделяне са перфектни. До 1000 оборота са горе-долу добре, но след това стават шумни. Специално фризера обаче е много добре конструиран и е доста тих, но в тази тема не става въпрос за него. Нали? 

П.П. Стой си в покрайнините на Майнаtown и се радвай, че имаш достъп до Интернет за да си изливаш помията по форумите. Точно заради такива долни майнички като теб се бие по реномето на иначе прекрасния град с много на брой готини хора там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е първата тема,в която се правиш на отворен без да си в час с нещата.Проблемът е при теб,хлапе,с желанието ти да се правиш на интересен.Съжалявам те,че искаш да знаеш и разбираш,а нямаш достъп до хардуер,за да добиеш представа,а само от писания и снимки в нета-не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вентилатора дойде , монтирах го и постигнах ефекта който търсех ! Работи на 1800 оборота , температура от 36-40 градуса в стая ,която е 26-28 градуса.Доста тих Публикувано изображение А и компютъра ще се държи в много по-хладна стая и температурата ще спадне доста , следователно и оборотите  Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DeepCool Охлаждане CPU Cooler Ice Edge Mini FS - 775/1155/AMD-19.72лв. с ДДС

Това е по-добро от другите охлаждания,защото има топлинни тръби.

Arctic Cooling дето той си е избрал е в пъти по-добър от този DeepCool

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.