Премини към съдържанието
unbelievable.boy

Забиване на лаптопа и странно пръщене от колоните.

Препоръчан отговор

Здравейте драги съфорумници! Така да започна с това  че съм с лаптоп HP Notebook  455, на няколко месеца е, и онзи ден ми даде един син екран със една усмивка и лаптопа постоянно се рестартираше (беше с win8) занесох го в сервиз, там ми казаха че най-вероятно е софтуерен проблем, преинсталираха го но казаха че по време на преинсталацията много  е забивал и бавно е влачел, направили тест на харда и се оказало че е заминал харда. Сменихме го, сложих нов и си сложих Уин7, и от както съм го взел като правя нещо лаптопа забива за част от секундата и издава някакъв странен звук (пръщене) от колонките, и това започва да се зачестява и е доста дразнещо. Имайки в предвид че съм пуснал само една мозила, и да слушам музика. Направих едно сканиране със malware bytes (понеже доста често изчиства подобни вирусчета и ми се оправя) и вчера през деня му нямаше нищо, вечерта като се върнах от работа пак същата работа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай инфо на конфигурацията. Проблема може да е РАМ-та

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте драги съфорумници! Така да започна с това  че съм с лаптоп HP Notebook  455, на няколко месеца е, и онзи ден ми даде един син екран със една усмивка и лаптопа постоянно се рестартираше (беше с win8) занесох го в сервиз, там ми казаха че най-вероятно е софтуерен проблем, преинсталираха го но казаха че по време на преинсталацията много  е забивал и бавно е влачел, направили тест на харда и се оказало че е заминал харда. Сменихме го, сложих нов и си сложих Уин7, и от както съм го взел като правя нещо лаптопа забива за част от секундата и издава някакъв странен звук (пръщене) от колонките, и това започва да се зачестява и е доста дразнещо. Имайки в предвид че съм пуснал само една мозила, и да слушам музика. Направих едно сканиране със malware bytes (понеже доста често изчиства подобни вирусчета и ми се оправя) и вчера през деня му нямаше нищо, вечерта като се върнах от работа пак същата работа...

По скоро проблема е хардуерен(Щом и след преинсталиране го прави този проблем).Връщай го обратно в сервиза да го тестват и евентуално оправят.Не се занимавай да го човъркаш и тестваш с програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е в гаранция, направо им го носи и да ти го сменят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ИмаХ същия проблем на леновото. Решение нямам но мисля че вече са ти го казали та здраве да е да се оправи лаптопа. Имам 2 х 2гб една ADATA и ориг. SAMSUNG.

Редактирано от Ivelin _ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да са два проблема. Пращенето едва ли е от RAM.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами 6 гб рам, 2.5 процесор... видеото е уж 1 гб ама не знам и аз какво е в интерес на истината...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP, лаптоп, доста неприятна комбинация...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като цяло почти нищо не правя с него, играя League of Legends, фейсбук, youtube и това, но като пусна mozilla и League of Legends започва да насича така за части от секундата и самия звук насича на лаптопа и се чува това пръщене в колоните..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.