Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Точно преди 5 минути компютърът заби (в това време просто гледах клип и бях пуснал скайп) и даде син екран. Не знам какъв е проблема, ако трябва да ви дам нещо, за да ми помогнете само кажете ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,снимай или препиши грешката от синият екран. Тя е във формат Stop 0x0......(нещо си).Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Да,снимай или препиши грешката от синият екран. Тя е във формат Stop 0x0......(нещо си).Поздрави!

А къде мога да я намеря ? Впрочем току що пак даде син екран докато гледах клип (преди да напиша коментара).

Редактирано от Tomoff1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А къде мога да я намеря ?

Изписва се на самият екран или ако е зададено да съхранява dump файлове, то в папката с дъмповете трябва да го има, но не знам дали ти е пусната настройката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изписва се на самият екран или ако е зададено да съхранява dump файлове, то в папката с дъмповете трябва да го има, но не знам дали ти е пусната настройката.

Дам, в Minidump имам разни 4 файла, 2 от които са стари крашове и 2 от днес. С коя програма да ги отворя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам, в Minidump имам разни 4 файла, 2 от които са стари крашове и 2 от днес. С коя програма да ги отворя ?

WhoCrashed например.Копирай логовете от днешният краш. Акоискаш можеш и да архивираш DUMP файловете и да ги качиш и тях също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И отново син екран.. Не ми позволява да ги кача (също и да ги архивирам) - http://prntscr.com/47ryl0. Иначе сега видях като даде син екран едното беше от сорта на 0x00000000000D, 0x00000008.

Ето и резултата от WhoCrashed -

On Wed 30.7.2014 г/ 11:08:24 GMT your computer crashed
crash dump file: C:WindowsMinidump073014-18376-01.dmp
This was probably caused by the following module: ntoskrnl.exe (nt+0x75BC0)
Bugcheck code: 0xD1 (0xFFFFF88002C94E44, 0x2, 0x8, 0xFFFFF88002C94E44)
Error: DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
file path: C:Windowssystem32ntoskrnl.exe
product: Microsoft® Windows® Operating System
company: Microsoft Corporation
description: NT Kernel & System
Bug check description: This indicates that a kernel-mode driver attempted to access pageable memory at a process IRQL that was too high.
This appears to be a typical software driver bug and is not likely to be caused by a hardware problem.
The crash took place in the Windows kernel. Possibly this problem is caused by another driver that cannot be identified at this time. 

======================================================================================================

On Wed 30.7.2014 г/ 10:32:11 GMT your computer crashed
crash dump file: C:Windowsmemory.dmp
This was probably caused by the following module: ntkrnlmp.exe (nt!KeBugCheckEx+0x0)
Bugcheck code: 0xD1 (0x0, 0xD, 0x8, 0x0)
Error: DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
Bug check description: This indicates that a kernel-mode driver attempted to access pageable memory at a process IRQL that was too high.
This appears to be a typical software driver bug and is not likely to be caused by a hardware problem.
The crash took place in the Windows kernel. Possibly this problem is caused by another driver that cannot be identified at this time.

======================================================================================================

On Wed 30.7.2014 г/ 10:21:34 GMT your computer crashed
crash dump file: C:WindowsMinidump073014-34445-01.dmp
Bugcheck code: 0x1E (0xFFFFFFFFC000001D, 0xFFFFF80000B960BA, 0xD, 0x0)
Error: KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED
Bug check description: This indicates that a kernel-mode program generated an exception which the error handler did not catch.

On Wed 30.7.2014 г/ 10:06:14 GMT your computer crashed
crash dump file: C:WindowsMinidump073014-16645-01.dmp
Bugcheck code: 0x50 (0xFFFFF88003208768, 0x8, 0xFFFFF88003208768, 0x0)
Error: PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA
Bug check description: This indicates that invalid system memory has been referenced.

P.S И трите пъти крашна докато гледах клип. Вече станаха 4 в рамките на 1 час... Последния път даде син екран докато бях във форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирай ги и ги качи например тук:

http://file.bg/

Вземи линк за изтегляне и го прикачи във следващият ти коментар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирай ги и ги качи например тук:

http://file.bg/

Вземи линк за изтегляне и го прикачи във следващият ти коментар.

Но защо, аз по-горе ви дадох крашовете ? И също така казах, че не ми позволява да ги архивирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега като върнах процесора на стоковите му честоти сини екрани повече няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега като върнах процесора на стоковите му честоти сини екрани повече няма.

E защо не каза още от началото, че си клоквал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E защо не каза още от началото, че си клоквал...

Просто забравих...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.