Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден купих си нов телефон и съм го пуснал да се зарежда след като батерията му напълно се изтощи , сега съм го пуснал от 9-10 да се зарежда сутринта , но се налага към 19:00 да го спра и се тревожа че няма да го зареда 12 часа а доста по малко като за пръв път , смартфон сони експериа Е. Ц1505

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се тревожете ,щом индикатора на телефона отчете ,че батерията е заредена напълно (това се случва за не повече от час) можете спокойно да махнете зарядното.И аз съм чувал ,че при по-старите модели трябва да се зарежда 12 часа първия път ,но при моята Лумия ,след като индикатора отчете ,че батерията е заредена на макс ,телефона сам спря да се зарежда. Зарядното се охлади ,а докато се индикираше зареждане ,беше доста топло. По това съдя ,че ако не е изрично написано в упътването ,е напълно излишно да се зарежда повече от час. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се тревожете ,щом индикатора на телефона отчете ,че батерията е заредена напълно (това се случва за не повече от час) можете спокойно да махнете зарядното.И аз съм чувал ,че при по-старите модели трябва да се зарежда 12 часа първия път ,но при моята Лумия ,след като индикатора отчете ,че батерията е заредена на макс ,телефона сам спря да се зарежда. Зарядното се охлади ,а докато се индикираше зареждане ,беше доста топло. По това съдя ,че ако не е изрично написано в упътването ,е напълно излишно да се зарежда повече от час. 

Немога да намеря в упътването немски е езика и просто немога да разбера нищо колко е препоръчително ...... .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих го на английски. Предполагам ви устройва . . . http://mobilehowto.co.uk/wp-content/uploads/2013/08/Sony_Xperia_E_User_Manual.pdf

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.