Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,има ли някой който продава в ибей и е запознат с тънкостите. Имам няколко въпроса.
1. Как и откъде да направя обявата ми да е видима за цял свят.
2.В момента обявите ги намирам в .com и в .de в .uk не се виждат. Въпроса е това че аз ги виждам прави ли ги видими и за другите хора или само аз си ги виждам?
3.Ограденото не е ли опция показваща броя преглеждания на обявата? Та то в продавалник имам повече гледаемост. Къде греша ? Защо нямам посещаемост ? Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,има ли някой който продава в ибей и е запознат с тънкостите. Имам няколко въпроса.

2.В момента обявите ги намирам в .com и в .de в .uk не се виждат. Въпроса е това че аз ги виждам прави ли ги видими и за другите хора или само аз си ги виждам?

3.Ограденото не е ли опция показваща броя преглеждания на обявата? Та то в продавалник имам повече гледаемост. Къде греша ? Защо нямам посещаемост ? 

нещата ви са много по-малко видими защото не са интересни за купувачите, защото мащаба е различен, в България имаме стотици хиляди обяви, в ebay.com има вероятно стотици милиони, ако не и милиарди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато се пуска обява, има отметки да се вижда навсякъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от DarkEdge
      Здравейте,
      Предстои ми смяна на дограма на кухнята - с остъклен балкон, западно изложение. В тази връзка възникват едни въпроси във връзка с цена/ефективност:
      1. Има ли смисъл дограмата да е повече от 4 камерна
      2. Има ли смисъл стъклопакетът да е  от нискоемисионно или високоенергийно стъкло.
      Моля за ограничен спам в темата. 
      Всички гаубици и други средства за отстрел да оставите на входа.

• от Mirela Gukova
      Здравейте! Искам да си взема iphone 7, но втора ръка. Не мога да избера подходящ понеже не съм наясно с точно с конфигурацията и всичките тези icloud, отключени телефони и т.н. Бихте ли ми помогнали с това какво точно трябва да търся?
    • от mehomax777
      Здравейте искам да си направя компютър за гейминг.
      Набрах конгигурация от ардес.
      Ето линк за нея: https://ardes.bg/configurator?#20:86128:1,21:71467:1,19:88998:1,17:93057:1,24:74694:1,23:62297:1,135:87069:1
      Видео карта си имам вкъщи.
    • от Venci Velikov
      Здравейте имам 2 4-ки рам едната е AData едностранна 1333 MHz другата е Самсунг ако не се лъжа на 1600 .
      Въпросът ми е чрез овърклок  мога ли да постигна dual channel ram ? И има ли смисъл от това за гейминг четох че разликата е около 3 % производителност между двете.
      Дъно Asrock H81M-VG4 r3.0
      Процесор i5 4430

• от SAKATAR
      Здравейте, имах проблем с файла kernel32.dll. С Windows XP Professional Service Pack 3 съм, но нямам диск с ОС. Потърсих информация в интернет как да го поправя и попаднах на този клип:

Имам три прости въпроса:
      1. Ако изпълня стъпките в клипа има ли вероятност да изгубя някои файлове?
      2. Чрез този метод оправят ли се и други файлове на ОС, освен kernel32.dll?
      3. Този метод същият ли е като възстановяването и поправянето на файлове от операционната система, от диск, чрез командата sfc /scannow?

Благодаря предварително за отговорите! Поздрави!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.