Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

На лаптопа ми много му беше остарял Windowsa и реших да го дам за пре инсталация (windows 7). Преди да го преинсталират игрите ми забиваха малко понеже беше стар но иначе всяка игра си ми вървеше добре без лаг! Но като си инсталирах игрите на ново на примерно лигата ми беше на 5fps -_- а преди преди инсталацията беше на 60fps. Говорих с батко ми обясни ми какво да направя, трябвало е да си обновя драйвърите и всичко се оправи. Но сега излезе нов ъпдейт на Nvidia (GeForce 340.52 Driver) и реших да си го ъпдейтна и стана същото както ви описах по горе всичките ми игри почнаха да забиват... Пробвах пак да го оправя с драйверите но този път не се получи :( Съвети ? Мисля че мястото на темата не е в игри но не можах да избера друго място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би темата е за в "Изповеди", за да те прочете брат ти, как си направил (поредната?!) беля... Принципа е следния: Нещо като е направено да работи, от някой който знае как, така се ползува  - не се се цапа на метеното.  Точно място за тема като тази няма, но може да се сложи в някое с достатъчно високо приближение до проблема...В софтуерния раздел съответно в

Windows 7 - впечатления, проблеми, решения

и/или

Проблеми и Дискусии относно Драйвери

В хардуерният раздел в

Преносими компютри

Където може да прочетеш тази интересна тема:

За геймърските лаптопи и бюджет 800 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз казах че ми е "батко" а не "брат"  и лаптопа ми струваше 1300лв...

След малко ще го кача в драйвери

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз казах че ми е "батко" а не "брат"  и лаптопа ми струваше 1300лв...

След малко ще го кача в драйвери

Петьо научи се как се пускат теми...  :D Къде ти заминаха игрите да не избягаха от Hard disk-a  :D Човек казах ти дай да ти го преинсталирам аз, ти все даваш 20лева и си недоволен...  :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.