Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Игрите ми заминаха

Петър Сърбински

Препоръчан отговор

На лаптопа ми много му беше остарял Windowsa и реших да го дам за пре инсталация (windows 7). Преди да го преинсталират игрите ми забиваха малко понеже беше стар но иначе всяка игра си ми вървеше добре без лаг! Но като си инсталирах игрите на ново на примерно лигата ми беше на 5fps -_- а преди преди инсталацията беше на 60fps. Говорих с батко ми обясни ми какво да направя, трябвало е да си обновя драйвърите и всичко се оправи. Но сега излезе нов ъпдейт на Nvidia (GeForce 340.52 Driver) и реших да си го ъпдейтна и стана същото както ви описах по горе всичките ми игри почнаха да забиват... Пробвах пак да го оправя с драйверите но този път не се получи :( Съвети ? Мисля че мястото на темата не е в игри но не можах да избера друго място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би темата е за в "Изповеди", за да те прочете брат ти, как си направил (поредната?!) беля... Принципа е следния: Нещо като е направено да работи, от някой който знае как, така се ползува  - не се се цапа на метеното.  Точно място за тема като тази няма, но може да се сложи в някое с достатъчно високо приближение до проблема...В софтуерния раздел съответно в

Windows 7 - впечатления, проблеми, решения

и/или

Проблеми и Дискусии относно Драйвери

В хардуерният раздел в

Преносими компютри

Където може да прочетеш тази интересна тема:

За геймърските лаптопи и бюджет 800 лв.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз казах че ми е "батко" а не "брат"  и лаптопа ми струваше 1300лв...

След малко ще го кача в драйвери

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз казах че ми е "батко" а не "брат"  и лаптопа ми струваше 1300лв...

След малко ще го кача в драйвери

Петьо научи се как се пускат теми...  :D Къде ти заминаха игрите да не избягаха от Hard disk-a  :D Човек казах ти дай да ти го преинсталирам аз, ти все даваш 20лева и си недоволен...  :shy11:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване