Премини към съдържанието
TheSmoKeR

Проблеми със Samsung i9001 Galaxy S Plus

Препоръчан отговор

Здравейте.Имам един Samsung i9001 Galaxy S Plus който от доста време ми върти едни номера и напоследък откача тотално :)Както си работи телефона почва да се държи неадекватно,например не затваря разговор,увисва,не издава звук за уведомления и подобни.Мисля да пробвам Factory reset но едва ли ще реши проблема за постоянно.Обмислям също така да го флашна с някой custom ROM или както се наричат там.Някой който има опит с флашване на подобен телефон би ли ме посъветвал кой ROM да избера,как се държи със съответния ROM,може ли евентуално при незадоволителен резултат да му върна стоковия ROM и съвсем повърхностно обяснение как да го флашна че досега не съм се занимавал изобщо с телефони.

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С цялостна преинсталация на ОС би трябвало да върви много по-добре. До колкото знам този телефон се продава с Андроид 2.3 а този телефон би могъл да работи добре с много по-новия Андроид 4.4 киткат. В You Tube има много информация как се преинсталира ,и на пръв поглед ми се струва елементарно. :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.