Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

На лаптопа ми много му беше остарял Windowsa и реших да го дам за пре инсталация (windows 7). Преди да го преинсталират игрите ми забиваха малко понеже беше стар но иначе всяка игра си ми вървеше добре без лаг! Но като си инсталирах игрите на ново на примерно лигата ми беше на 5fps -_- а преди преди инсталацията беше на 60fps. Говорих с батко ми обясни ми какво да направя, трябвало е да си обновя драйвърите и всичко се оправи. Но сега излезе нов ъпдейт на Nvidia (GeForce 340.52 Driver) и реших да си го ъпдейтна и стана същото както ви описах по горе всичките ми игри почнаха да забиват... Пробвах пак да го оправя с драйверите но този път не се получи  :( Съвети ? Мисля че мястото на темата не е в игри но не можах да избера друго място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо е нужно да има 2 еднакви теми?

https://www.kaldata.com/forums/topic/230276-%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BC%D0%B8-%D0%B7%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%85%D0%B0/#entry2913491

тази не беше ли достатъчна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не знам той ми каза. И ако може някой да помогне ще съм му много благодарен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модел на лаптопа като за начало. После ще видим откъде и какво си инсталирал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

samsung 300e5z-so7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен за игри би трябвало да си ъпдейтнеш драйвърите на видео картата  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.