Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, наскоро скайпа ми почна да крашва. С най-новата версия на скайп съм и нямах никакви проблеми с нея, но преди няколко дни почна да крашва през няколко минути. Интересното е, че крашовете почнаха в деня, в който си инсталирах играта FIFA 07 и си помислих да не е нещо от нея, деинсталирах я, но същият проблем, явно е било съвпадение. Пробвах със стари версии на скайп и там нямам проблеми, но минават ден-два и те излизат от употреба и не мога да се вписвам с тях, само с нови мога, но пък те ми крашват. Скайп версията ми е 6.18, а уиндоуса, с който съм е Windows 7. Ако може да ми кажете как да си реша проблема за да не ми крашва.

Ето и какво изписва при краша:

Сигнатура на проблем:
  Име на проблемно събитие: BEX
  Име на приложение: Skype.exe
  Версия на приложението: 6.18.0.106
  Времево клеймо на приложението: 53d13f6d
  Име на неизправния модул: StackHash_71a2
  Версия на неизправния модул: 0.0.0.0
  Времево клеймо на неизправния модул: 00000000
  Отместване на изключението: 14a7b660
  Код на изключението: c0000005
  Данни за изключението: 00000008
  Версия на ОС: 6.1.7601.2.1.0.256.1
  ИД на езикова променлива: 1026
  Допълнителна информация 1: 71a2
  Допълнителна информация 2: 71a2d75e8cd20d267464974ecee40cf9
  Допълнителна информация 3: 884b
  Допълнителна информация 4: 884b5f17a73cc4e92a8527df6d3697ca

Прочетете нашата декларация за поверителност онлайн:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай скайп с помощта на CC Cleaner или подобна на него програма. След това рестартирай компютъра. После свали последната версия на скайп и я инсталирай. Проблема няма нищо общо с FIFA 07.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следвах инструкциите, точно както ги казахте, но отново скайпа ми спира да работи. Забравих да кажа, че преди да спре да работи на курсора на мишката ми се появява онова въртящо кръгче, което сигнализира, че нещо зарежда (примерно като отваряш някой папка и компютъра ти почне да мисли, докато отвори съдържанието на папката и на курсора се появява въртящото кръгче) и това с курсора го прави често през няколко минути и изведнъж скайпа решава да спре да работи и това ме навежда на мисълта, че нещо се пренатоварва и спира скайп, но може и да греша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следвах инструкциите, точно както ги казахте, но отново скайпа ми спира да работи. Забравих да кажа, че преди да спре да работи на курсора на мишката ми се появява онова въртящо кръгче, което сигнализира, че нещо зарежда (примерно като отваряш някой папка и компютъра ти почне да мисли, докато отвори съдържанието на папката и на курсора се появява въртящото кръгче) и това с курсора го прави често през няколко минути и изведнъж скайпа решава да спре да работи и това ме навежда на мисълта, че нещо се пренатоварва и спира скайп, но може и да греша.

Пробвайте това: http://www.kaldata.com/forums/topic/230515-защо-не-работят-старите-версии-на-скаип/?p=2917944

И проверете коя версия имате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най вероятно става въпрос за Вирус,който е влязал със Играта(предполагам кейгън или крак)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах, но отново никакъв ефект.

Най вероятно става въпрос за Вирус,който е влязал със Играта(предполагам кейгън или крак)

Сканирах с AVAST за вируси, но нищо не откри. Играта е изтеглена от ZAMUNDA.NET, самия торент е теглен много пъти и не виждам в коментарите хората да се оплакват от вируси. Ето и самия линк, откъдето изтеглих играта:

Редактирано от capnemo
2.10 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сканирах с AVAST за вируси, но нищо не откри. Играта е изтеглена от ZAMUNDA.NET, самия торент е теглен много пъти и не виждам в коментарите хората да се оплакват от вируси. Ето и самия линк, откъдето изтеглих играта:

Проверете дали сте с последната версия на скайп.

И прочетете правилата на форума, особено точка 2.10!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете дали сте с последната версия на скайп.

И прочетете правилата на форума, особено точка 2.10!

Да, с последната версия на скайп съм, изтеглил съм я от официалния сайт на скайп, там нали винаги качват последните версии. Но забелязах едно несъответствие - версията, която се тегли от официалния им сайт е 6.18.60.106, но в интернет забелязах, че има и версия 6.18.73.106, която би трябвало да е по-нова. Изтеглих и нея, но и тя не помогна. И последната версия на скайп не може да реши проблема ми.

Извинявам се, че съм нарушил правило 2.10, няма да се повтори!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пак да пиша за тоя скайп - и какво като съм с 6.18 - последна та последна искат е и - теглена от тях самите -

не стига дето че не се вписва ами и блокира и компа

CCleaner регистрите само на скайпа изкарва цял списък

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, с последната версия на скайп съм, изтеглил съм я от официалния сайт на скайп, там нали винаги качват последните версии. Но забелязах едно несъответствие - версията, която се тегли от официалния им сайт е 6.18.60.106, но в интернет забелязах, че има и версия 6.18.73.106, която би трябвало да е по-нова. Изтеглих и нея, но и тя не помогна. И последната версия на скайп не може да реши проблема ми.

Извинявам се, че съм нарушил правило 2.10, няма да се повтори!

Пробвайте с това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте с това.

и на мен ми изписа за грешки, само че аз съм с ХР

е може ли ти да предлагаш нова версия и само нея да искаш, да отписват всички, които не ползват новата версия - и да одя аз на мамаим.... че да им оправям бъговете, техните бъгове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и на мен ми изписа за грешки, само че аз съм с ХР

е може ли ти да предлагаш нова версия и само нея да искаш, да отписват всички, които не ползват новата версия - и да одя аз на мамаим.... че да им оправям бъговете, техните бъгове

Напиши грешките, може и да се намери решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напиши грешките, може и да се намери решение.

ето ти последните - от евента, и снимка от регистрите на CCleaner

Публикувано изображение

1.txt

2.txt

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато ти даде грешка в скайп, публикувай „Сигнатура на проблема“, както е в първата публикация на автора на темата.

За едната грешка намерих това: http://www.eventid.net/display-eventid-4226-source-Tcpip-eventno-4252-phase-1.htm

За втората трябва да се внимава: http://social.technet.microsoft.com/wiki/contents/articles/13765.event-id-7011-service-timeout.aspx

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато ти даде грешка в скайп, публикувай „Сигнатура на проблема“, както е в първата публикация на автора на темата.

За едната грешка намерих това: http://www.eventid.net/display-eventid-4226-source-Tcpip-eventno-4252-phase-1.htm

За втората трябва да се внимава: http://social.technet.microsoft.com/wiki/contents/articles/13765.event-id-7011-service-timeout.aspx

ок мерси

на мен не ми изписва тия работи - при Помощ при вписването ме праща на някаква страница и там пише Грешка -

доколкото схванах да съм минела през Таск менажера и от там

нарисували стъпка по стъпка какво - е убу - само дето нищо не мога да направя поради простата причина че компа вече е блокирал

а за втората защо да се внимава - да не би щото Уина да ми е нелегален м

писна ми от тия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а за втората защо да се внимава

За да не прецакаш уиндоуса.  

Caution: Incorrectly editing the registry may severely damage your system. Before making changes to the registry, you should back up any valued data.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не прецакаш уиндоуса.  

ха, и такава екстра ли предлагат - да омажем и уина

малко ми беше че ми блокираха компа цял ден и рестартирах

божкееее

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сменете антивирусната и сканирайте пак.А относно че е свалена от замунда и никой не се е оплакал.

,това е друг въпрос,Запознати ли сте с Р2Р системата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сменете антивирусната и сканирайте пак.А относно че е свалена от замунда и никой не се е оплакал.

Защо да сменя антивируса заради сканиране? Има достатъчно инструменти, с които може да се провери системата.

Тук също има раздел, в който могат да му кажат има ли зарази или не.

ха, и такава екстра ли предлагат - да омажем и уина

малко ми беше че ми блокираха компа цял ден и рестартирах

божкееее

Не е задължително да се случи нещо, но за всеки случай архивирай всичко ценно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е задължително да се случи нещо, но за всеки случай архивирай всичко ценно.

заради тия помияри без извинение ще си усложнявам аз живота ли, компчето си ще мъча и нервичките си ще късам  - как ли не

Публикувано изображение 

че те не направили нищо читаво и у ред, че и претенции и изисквания ще ми имат без покритие

аре далеко

не искам скайп, на когото му трябвам - знае къде да ме намери

мерси чочоменче

аз като им теглих последната версия от техния сайт и кво - манджа с л****а

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
не искам скайп, на когото му трябвам - знае къде да ме намери 

Не се нервирай, че ще ти се появят бръчки!

Грешките в лог файловете не са от скайп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се нервирай, че ще ти се появят бръчки!

Грешките в лог файловете не са от скайп.

и от къде са

уиндоса ли заминал м

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е заминал уиндоуса. Има нищожни проблеми, които са разрешими. Ако правиш това: http://social.technet.microsoft.com/wiki/contents/articles/13765.event-id-7011-service-timeout.aspx , задължително си направи „back up“ на важната информация, за да не я изгубиш, евентуално. Пробвала ли си да инсталираш Windows 7?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвала ли си да инсталираш Windows 7?

не, и няма да си сменям уиндоса заради шибания скайп бъгнат

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.