Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Предложете видеокарта с бюджет до150 лева

Препоръчан отговор

Конфигурацията е:

i3 2120

asus b75+ 

8gb ram

SeaSonic Platinum Series SS-400FL2 Active PFC F3 400W ATX12V Fanless 80 PLUS Platinum

fractal design define r4

2x250gb evo840ssd

Видеокартата ми трябва само заради ultra street fighter 4,която е със следните изисквания:

Graphics: DirectX 9.0c/Shader3.0 and up supported (operation on-board is not guaranteed)
Video: ATI 7770 / Nvidia GTX 550 Ti

Ако може картата да е с пасивно охлаждане, или безшумен вентилатор  още по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази е предостатъчна:  SAPPHIRE 1024M ULTIMATE HD6670 DDR 5 PCI-E /BULK/ Крайна цена 153,98 лв.. За някой лев отгоре тази:  SAPPHIRE 1024M R7 250X DDR5 PCI-E 3.0 Крайна цена 171,38 лв.(макар и с вентилатор е достатъчно тиха).

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забравих звуковата карта на pci slot-a , а на pci express x1 е лан картата. Т.е ми трябва карта с  low profile и да заема 1 слот. http://most.bg/video-karti/asus-r5-230-sl-2gd3-l.html тази ще ми върши ли работа ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ok, до 200 лева low profile карта за 1 слот, какво може да предложите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема не са парите - за 150 лева има доста свестни карти, а това low profile, 1 slot че пасивна на всичкото отгоре - по-добре си карай с вграденото в процесора видео каквито там игри вървят на него,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забравих звуковата карта на pci slot-a , а на pci express x1 е лан картата. Т.е ми трябва карта с  low profile и да заема 1 слот. http://most.bg/video-karti/asus-r5-230-sl-2gd3-l.html тази ще ми върши ли работа ?

Да заема един слот добре, но защо я искаш нископрофилна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване