Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Значи хора , нека започна така , че профилът ми се зарази и започна да спами...Наспамих повече от 2000 пъти нежеланото съобщение.....И сега Facebook ме ban.. Имам впредвид , че когато се опитам да вляза ми пише " Your account is temporary locked" ... Прочетох повече от 15 форума на английски и нищо не става...Попринцип при другите хора , ако пратят ID снимка или лична карта всичко се оправя и ти отключват accoun-та ... но при мен не е така.. Когато се опитам да вляза за секунда се появява "your account is temporary locked" и в следващия момент си ме връща на началната страница.... Нямам никаква идея как да си върна профила..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това могат да ти кажат само администраторите на FB. Вероятно се е включил антиспам филтър, който ти и затова ти е блокиран акаунта. Сега ще трябва вероятно да докажеш, че вече си си оправил проблема и няма да генерираш повече спам. Тогава ще ти отключат акаунта. Поне така се процедира в общия случай. Вече от FB могат да ти кажат какви стъпки трябва да предприемеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Профилът ти се отваря коректно ако е този.Значи не е блокиран,а само достъпът ти е временно блокиран.Изчакай още малко време и пробвай пак да си влезеш в профила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно от машината от която отваря профила все още има вируси или нещо което генерира спама.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.