Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да попитам възможно ли е да се направи панел на телефон с водно фолио? Не съм сигурна, че се нарича водно фолио, знам само че по принцип се използва за джанти и се използва вода :D също така и - откъде се купува? Дано ме разберете, че и аз не знам с какво се захващам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо, ако не е тайна, искаш да си правиш панел за телефон? Не е ли по лесно да си купиш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами искам някакъв шарен панел, се 1 да не е 1 цвят, а такива намерих само в Ebay, а оттам не мога да си поръчам- я пристигнало, я не :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сайтове бол, все можеш да си намери панел за телефон, отделно как смяташ да направиш самия панел? Да го отливаш или просто да го облепиш с фолио?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отливане, май е фолио на водна основа или нещо такова

телефонът ми е nokia asha 210  и не мога да намеря нищо за него в България

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ммм ... мисля че колежката не иска да си прави нов панел, а да го оцвети по този начин клип

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста е трудно да произведеш панел за телефон, особено като не знаеш с какво се захващаш, по-добре разгледай магазините и сайтовете, по-обстойно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ммм ... мисля че колежката не иска да си прави нов панел, а да го оцвети по този начин клип

Ааа, това не го бях виждал. Но ако иска телефон да направи по този начин ще е почти невъзможно, виждам че джантите ги топят във вода. За телефон няма да е много разумно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това нещо, се прави на специализирани за целта места, нямам идея къде има в българия и не съм сигурен дали ще се съгласят за панел на телефон,защото предмета върху който ще се принтира, трябва да е гладък и да няма никакви неравности.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е те панелите не са много криви :D и аз не знам дали в България някъде ползват подобен метод, не знам и дали колежката си е мислела за това, но аз за това се сетих като и прочетох темата :)Може да пробваш някъде на лазерно гравиране ... да ти гравират някаква шарка или надпис на гърба на телефона :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, това не го бях виждал. Но ако иска телефон да направи по този начин ще е почти невъзможно, виждам че джантите ги топят във вода. За телефон няма да е много разумно :)

Е може да разглобят телефона и само задния панел да потопят. Това вече е е възможно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е може да разглобят телефона и само задния панел да потопят. Това вече е е възможно.

Разглобяване на телефон само заради това? Хм, аз все си мислех че телефона е за провеждане на телефонни разговори и евентуално интернет, малко игри, музика. Това ми напомня една друга тема в която съфорумец не харесваше външния вид на лаптоп сякаш ще си го слага като украшение в хола :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Frozenangell
      Здравейте, има ли фолио или протектор ( матиран ),който може да се сложи на един 23-24 инчов монитор или такова нещо няма.
      Благодаря предварително.
    • от meccho
      Здравейте, първо искам да се извиня, ако темата ми не е в най-подходящият раздел.
      Проблемът ми е следният:
      Искам да пусна музика от телефона и тя да се слуша през лаптопа. Знам, че това може да случи чрез bluetooth. Телефонът ми е samsung galaxy a30s, а лаптопът е с windows 10.  Когато инсталираха windows-а той дойде с вграден bluetooth. Т.е. не е с допълнителен адаптер. Проблемът е че, когато се опитам да свържа двете устройства излиза проблем. Сдвояват се, но като пробвам да свържа телефона с лаптота, излиза "неуспешно свързване". И има единствено функцията "използвайте за повиквания". Драйверите са ми инсталирани, няма нови актуализации, но не става. Пробвах да свържа телефона с windows 7 и нямаше проблем, сдвоиха се. После свързването беше успешно и ставаше да се пусне музика и да се слуша на лаптопа. Но с моя, който е с windows 10 нещо не се получава. Пробвах съвети от интернет, да изключа bluetooth, да го рестартирам, но това не оправи проблема. Искам да кажа, че може да се праща от лаптопа на телефона, както и от телефона на лаптопа през bluetooth без проблем файлове.
      Затова искам да попитам, дали нещо има, което може да се пробва? Дали не трябва да се свали някакъв плъгин, понеже не излиза въобще функцията "аудио" , докато, когато пробвах на онзи с windows 7, излезе?
      И втори въпрос, има ли друг метод, с който може да се стриймва музика от телефона на компютъра освен чрез bluetooth. Чрез USB или WI-FI, понеже в интернет не открих информация?
      П.П. Благодаря предварително!
    • от Nikolcheff
      Добър ден, 
      Ситуацията е следната, имах 1050ti и ми излезна оферта за 1060, купих 1060-тката, сложих я, инсталирах драйвърите и и нямам nvidia control panel, пробвал съм няколко fix-а, но не помагат. Също така от microsoft store-а не мога да си го взема.
    • от Turbocrusher SL
      Здравейте колеги, 
      На скоро си купих Huawei Nova 5t. След около месец употреба започна да излиза някаква черна линия отгоре до долу на екрана. Много е тънка и изчезва след около 5-10 мин. Появява се след около 3-4 часа. Питах тук-там и някои твърдяха, че проблема е в екрана, докато други твърдяха, че е в софтуера. Искам и вашето мнение по въпроса и ако имате идеи за решение на проблема. 
      Благодаря предварително ! 
    • от dimiter.iordanov
      Здравейте
      Искам да купя на дъщеря ми сравнително качествени слушалки за музика / тип тапи/ Ако са и с микрофон , чудесно!
      Ползва като източник iPhone , и предпочитам да са с кабел .
      Бюджет до 300 лева

Не ползвам слушалки и поради тази причина се обръщам тук за съвет.
      Дамата е на 25 години  и ползва постоянно "тапи" .
      Благодаря предварително
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване