Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да попитам възможно ли е да се направи панел на телефон с водно фолио? Не съм сигурна, че се нарича водно фолио, знам само че по принцип се използва за джанти и се използва вода :D също така и - откъде се купува? Дано ме разберете, че и аз не знам с какво се захващам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо, ако не е тайна, искаш да си правиш панел за телефон? Не е ли по лесно да си купиш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами искам някакъв шарен панел, се 1 да не е 1 цвят, а такива намерих само в Ebay, а оттам не мога да си поръчам- я пристигнало, я не :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сайтове бол, все можеш да си намери панел за телефон, отделно как смяташ да направиш самия панел? Да го отливаш или просто да го облепиш с фолио?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отливане, май е фолио на водна основа или нещо такова

телефонът ми е nokia asha 210  и не мога да намеря нищо за него в България

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ммм ... мисля че колежката не иска да си прави нов панел, а да го оцвети по този начин клип

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста е трудно да произведеш панел за телефон, особено като не знаеш с какво се захващаш, по-добре разгледай магазините и сайтовете, по-обстойно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ммм ... мисля че колежката не иска да си прави нов панел, а да го оцвети по този начин клип

Ааа, това не го бях виждал. Но ако иска телефон да направи по този начин ще е почти невъзможно, виждам че джантите ги топят във вода. За телефон няма да е много разумно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това нещо, се прави на специализирани за целта места, нямам идея къде има в българия и не съм сигурен дали ще се съгласят за панел на телефон,защото предмета върху който ще се принтира, трябва да е гладък и да няма никакви неравности.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е те панелите не са много криви :D и аз не знам дали в България някъде ползват подобен метод, не знам и дали колежката си е мислела за това, но аз за това се сетих като и прочетох темата :)Може да пробваш някъде на лазерно гравиране ... да ти гравират някаква шарка или надпис на гърба на телефона :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, това не го бях виждал. Но ако иска телефон да направи по този начин ще е почти невъзможно, виждам че джантите ги топят във вода. За телефон няма да е много разумно :)

Е може да разглобят телефона и само задния панел да потопят. Това вече е е възможно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е може да разглобят телефона и само задния панел да потопят. Това вече е е възможно.

Разглобяване на телефон само заради това? Хм, аз все си мислех че телефона е за провеждане на телефонни разговори и евентуално интернет, малко игри, музика. Това ми напомня една друга тема в която съфорумец не харесваше външния вид на лаптоп сякаш ще си го слага като украшение в хола :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...