Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Има ли Deep House фенове?

Zdravko Hristov

Препоръчан отговор

Има ли фенове на Deep House музиката? Ако сте такъв ви предлагам да споделите нещо любимо. 

Ето и от мен нещо, което мисля, че ще ви хареса на 100 % ..

https://www.youtube.com/watch?v=DPHsToh4z3Y    Tchami - Untrue (Extended Mix)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Принципно това не е мой стил музика, но съм на някакви приливи и отливи... а и това не мисля, че е точно дийп хаус... Finnebassen - Touchinh me

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам... Дум, дум със стенания на полумъртвец не мога да слушам.

Хаус музиката през 21 век е като рока през '60-те. Абсолютно всеки един стил музика си има добри качесвта ,и само музикален инвалид няма да ги види.

Ако трябва да сразняваме над 20 вида хаус музика , то Deep House  е един от най-качествените.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки с разбирането си за музика... И на мен ми се струваше безумно някой да слуша опера или класика. Въпрос на култура и разбирания както казах. Не може всичко да се харесва на всеки.  Някой дори от по-старата генерация слушат руски романси. И като казах руски романси се сещам за един възрастен мъж, който го даваха в господари на ефира как се обажда в едно предаване да пее руски романси. Хаха :D

https://www.youtube.com/watch?v=2w8Ek7c4qgo

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      За apostapostoloff  - сатирична моя песен музика текст изпълнение А.Х.Т. sekirata cekupama -ИСТИНАТА ЗА АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ -поста ми, но той търчи по полиция и донася за мене небивалици!? ЕтО кОй сИ, каКво сИ, поСтоле?! еДно гОлЯмо НиЩо. apostapostoloff -
      Черна копанарска магия имаш, секирке и 30.11 06:18 ти е сторена. Няма отърване. Както вече ти писах- само този мъж може да ти помогне: ПоСТОлЕ, ШАРЛАТАНИН СИ!
      НЕ МЕ Е СТРАХ ОТ СМЪРТТА, НЕ МЕ ПЛАШЕТЕ С РОСА, ВИЖТЕ ВАС СИ! ТИ ДА НЕ БИ ДА ЗАБИЕШ КОЛА ЗЕМЯТА, НО АЗ СИ ОСМИСЛЯМ ЖИВОТА ДОРИ СЕГА НА СТАРИ ГОДИНИ И С ЧИСТА СЪВЕСТ ЩЕ УМРА!
      ЕТО ЗАЩО СЕ ЗАДУШАВАМ ТУК- ПЪЛНО Е С ГНИЛОЧ!
      Не  е ли престъпление да се продължава с триенето, преправяне на постовете ми, вие сте луди бе?!  Освен убийци на човешки души, я си вижте постовете ...фантасмагории и смешки! Повечето.
      05.11.2019 19:46 - Видя ли- Боко ви
      от: apostapostoloff За постинг: ЧАШАТА ПРЕЛЯ! Обръщение към админ - Не съм провокирана,
      наеба жестоко! Остави само абдалите от Плевен да ги управлява комуне. Това комуне ще ви скапе, ще ви ебе дръндара лелин! Одобри | Изтрий   04.11.2019 20:08 - Ама пък как ви прееба Бойко!

от: apostapostoloff За постинг: ПРОКЛЯТИЕТО ДА СИ НАРОД БЕЛЯЗАН С ПЕЧАТА НА ПРЕДАТЕЛСТВОТО!
      Натутурузи ви го целио. Барабар с макарите. Та сега гол да го барате.

Трябва да знаете едно: и хлябът, и ножът, и сиренето са у Бойко и той ще ви управлява, докато псовисате. Одобри | Изтрий   05.11.2019 19:35 - Сега червеният педераст, дето взе властта в Плевен, ще ебе
      от: apostapostoloff За постинг: ИЗБОРИ ПО НАШЕНСКИ! НЕ МИ ГОВОРЕТЕ ЗА ДЕМОКРАЦИЯ, ТОВА Е НАСИЛИЕ И ВСЯВАНЕ СТРАХ!
      майката на плевенчани. Ще ви скъса гъзовете. Дупе да ви е яко, абдали! Одобри | Изтрий  

sekirata - Да, короновирусът излезна, че го има само в Плевен и Габрово - Шипка де, аз трева паса?! Любимите градове на Бойко Борисов.

01.11.2019

22:02 - Пияницо,
      от: rosiela За постинг: КАК ДА ТЕ АСИМИЛИРАМ?
      не ме бъркай с мене! Сложи си твоята снимка с просташкия сурат, баби! Одобри | Изтрий   ЕТО ВИ ПРИМЕР ЗА МРЪСНИ ДУМИ, И ТОЗИ ПОТРЕБИТЕЛ СЕ ТОЛЕРИРА , ПЛАЩА СИ!ДОКОГА ТАКА С ПАРИТЕ НАПРЕД!?   03.11.2019 20:23 - Боко ебе жестоко!
      от: apostapostoloff За постинг: ИЗБОРИ ПО НАШЕНСКИ! НЕ МИ ГОВОРЕТЕ ЗА ДЕМОКРАЦИЯ, ТОВА Е НАСИЛИЕ И ВСЯВАНЕ СТРАХ!
      Нафърфорчи ви го целио. Барабар с макарите. Та сега гол да го барате. И сополив да го целувате.
      Боко ви се изхрачи ви в организЪма. Направо ви еба дръндара лелин.
      Наеба ви у левата ръня и у дъртата миризлива кандилница.
      Честито! Одобри | Изтрий  
      Re: Re: Секирле, да те посече! Хич не ме интересува твоето кръчмарско отроче!
      Изпратено: 06.02 20:53 От: rosiela
      Изтрий | Отговор Секирле, да те посече!
      ! (ново)
      Да мреш ти и родата ти! (ново)

Секирле, да те посече!
      ! (ново)
      Да мреш ти и родата ти! (ново)

От твоите уста, АНИТО , В ТВОЯТА ПАЗВА!

Отрепке, сега и от Ютюб ще те разкарат, бъди спокойна, чушко кръчмарска.
      Изпратено: 06.02 23:25 От: rosiela
      Изтрий | Отговор

Нали е забранен псих.тормоз, насилие и тем подобни в интернета, тези защо не ги санкционирате? 09.09 19:05 - ...
      от: germantiger 
      здравей тъпа дебела путко
      на теб дъщеря ти що е в германия, а не в русия, куба, сирия, иран
      тук е ес -като не ти харесва марш мършо
      Одобри | Изтрий
      25.10 07:24 - Чух, че един норвежец

от: apostapostoloff За постинг: МАМО, НЕ МЕ ДАВАЙ! - НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ НА РОДИТЕЛИ ПРОТИВ СТРАТЕГИЯТА НА ДЕТЕТО
      много харесал твоята дъщеря и щял да ти я отнеме. Ще я води в харема си в Осло. Та да му пее там чалга. И да фърга гюбеци.
      Одобри | Изтрий

Нарушавате правилата на сайта! Здравейте, с последният си пост нарушавате правилата на сайта.
      Ако сте попаднали на други постове, нарушаващи правилата ни ги посочете, зад а ги изтрием.

Изпратено: 14.01 18:09 От: blogbg Изтрий | Отговор

sekirata -АЗ СЪМ НАРУШАВАЛА!

03.12.2019 18:26 - Лезби?
      от: rosiela За постинг: С ТРИ МОИ СТИХА ВИ ЧЕСТИТЯ ПЪРВИ СНЯГ - дори и стопен вече
      Малко ми въртиш на обратно, баби! Одобри | Изтрий  

29.12.2019 03:40 - Вампир
      от: rosiela За постинг: ЧЕСТИТА КОЛЕДА И ВЕСЕЛА НОВА ГОДИНА!
      отвсякъде! Одобри | Изтрий  

07.01 14:32 - Слушай ма, дъртачке!
      от: apostapostoloff За постинг: ИСКАМ ДНЕС ДА ВИ СУРВАКАМ - СУРВА, СУРВА ГОДИНА...
      Разговарях с най- големия български екзорсист отец Гелеменов и той ми обясни как можеш да снемеш от себе си тегобата на копанарската черна магия, която ти е сторена. Ето какво трябва да правиш:

1. Всеки ден сутрин и вечер ще си правиш клизма
      2. Всеки ден ще правиш пранаяма в продължение на 22 минути
      3. Всеки ден ще ходиш на зумба и ще тренираш 2 часа.
      4. Нощем ще спиш гола, завита само с един мокър чаршаф
      5. Ще се храниш така: на закуска- гулия, на обяд- алабаш, вечерята ще подаряваш на врага си (както ни учи мъдрият Лао Тзе).

Отец Гелеменов гарантира,че ако се придържаш стриктно към този режим, магията ще бъде разрушена след 6 месеца. Одобри | Изтрий   05.01 13:14 - На всички русофилистици да
      от: apostapostoloff За постинг: МАСОВО ИЗСЕЛВАНЕ НА ПЛЕВЕНЧАНИ
      да им изсъхнат ръцете и да им изтекат очите! Одобри | Изтрий  

07.01 14:30 - Апостол много искаше да се
      от: apostapostoloff За постинг: МОЕТО НЕ Е САМОРАЗПРАВА,ЗАЩОТО ОЩЕ НЕ СЪМ ДОШЛА ТАМ...НИКОЙ НЕ МЕ ЧУВА ЗА ДА ВИ СЕ ОПЛАКВАМ И СЪМ ГО ПРАВИЛА БЕЗ ФАЙДА!
      цъка в твоята пиздия... Да се изцърцори едно хубавичко, да изпразни дисагите. А след това да му изсмучеш лимоните. Одобри | Изтрий  

Re: Здравейте, Ако имате сериозни оплаквания към Ваши съфорумници мястото за жалба е тук, за да може екипа на блог.бг да предприеме необбходимите мерки. Това което се опитвате да направите е един вид саморазправа и така нарушавате правилата на сайта.
      Изпратено: 02.01 17:25 От: blogbg
      Изтрий | Отговор И.Т.Н.  blog.bgq kaldata -poezia и какво направихте? ...нищо.

• от Теодора Трендафилова
      Търся една песен. В нея певицата е с рижава коса, син костюм и играе шах. От преди 7,8 години е поне песента. Моля за помощ! 
    • от Анита Христова Трифонова
      авторски текст и слайд   А.Х.Т.  sekirata cekupama 
    • от windows7
      Здравейте , имам едно питане относно самба за линукс , така на едно распбери е инсталирано Raspbian Jessie , инсталирал съм самбата но как да направя следното
      Към распберито съм свързал една флашка искам да имам достъп от всеки Windows компютър към директорията на флашката , както и да създам друга директория за споделяне на файлове примерно /home/pi/share/ и там да се хвърлят някакви файлове , към една мрежа са устройствата виждат се но немога да направя това с конфигурирането.  
    • от Becca
      Здравейте! Трябва ми помощ с избирането на аудиотехника.. не съм наясно с нещата изобщо затова ще питам за всичко. Взех си dj controller pioneer dj sb2 и искам да и взема хубав sound. Ще го използвам основно за техно и хаус музика и и трябва нещо, което вади готин бас. Controller-a е двулентов и не знам какво а си взема , мисля че трябват колони-усилвател или колони-субуфер (ще е хубаво  и за този избор да ми помогнете). Бях гледала Yamaha ns f150, но имаше и не-хубави отзиви  във форумите, които четох. Разполагам с около 500 лв. Четох, но така и не разбрах кое е по-важно и като отделяне на средства - колоните ли (субуфер,усилвател).Искат ми се по-мощнички 'неща', но не знам до колко бюджетът ми и контролерът ми позволяват.. Ще съм благодарна за всякакви съвети и разяснения

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване