Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Има ли Deep House фенове?

Zdravko Hristov

Препоръчан отговор

Има ли фенове на Deep House музиката? Ако сте такъв ви предлагам да споделите нещо любимо. 

Ето и от мен нещо, което мисля, че ще ви хареса на 100 % ..

https://www.youtube.com/watch?v=DPHsToh4z3Y    Tchami - Untrue (Extended Mix)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Принципно това не е мой стил музика, но съм на някакви приливи и отливи... а и това не мисля, че е точно дийп хаус... Finnebassen - Touchinh me

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам... Дум, дум със стенания на полумъртвец не мога да слушам.

Хаус музиката през 21 век е като рока през '60-те. Абсолютно всеки един стил музика си има добри качесвта ,и само музикален инвалид няма да ги види.

Ако трябва да сразняваме над 20 вида хаус музика , то Deep House  е един от най-качествените.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки с разбирането си за музика... И на мен ми се струваше безумно някой да слуша опера или класика. Въпрос на култура и разбирания както казах. Не може всичко да се харесва на всеки.  Някой дори от по-старата генерация слушат руски романси. И като казах руски романси се сещам за един възрастен мъж, който го даваха в господари на ефира как се обажда в едно предаване да пее руски романси. Хаха :D

https://www.youtube.com/watch?v=2w8Ek7c4qgo

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Бюлетин

Получавайте известие, когато има важна промяна или новина свързана с форума.
    Абонирайте се
  • Добави ново...