Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Opel Astra 2.0 DTI

Lubomir10

Препоръчан отговор

Здравейте опелчето го взех наскоро,когато съм на равен път и дам газ хвърчи когато дойде нагорнище умира,оборотите падат няма ряз педала до долу тя не иска,иначе друго няма освен това на нагорнище без багаж и когато има с мен хора и когато съм сам няма ряз не знам защо е така. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли по Варна сервизи за диагностика ? Коли не се оправят по форуми. Загуба на мощност ... причините може да са 1001 и тук едва ли има врачки.

Почва се от разход на гориво, как пали на студен мотор и още куп подобни въпроси и диагностика докато се локализира проблема.

По принцип дизела почти не трябва да прави разлика понадолнище  или понагорнище ако съдя от моя опит освен ако не са някакви фрапиращи разлики в наклона на пътя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте опелчето го взех наскоро,когато съм на равен път и дам газ хвърчи когато дойде нагорнище умира,оборотите падат няма ряз педала до долу тя не иска,иначе друго няма освен това на нагорнище без багаж и когато има с мен хора и когато съм сам няма ряз не знам защо е така. 

Да не би амбриажът да се е сдухал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не би амбриажът да се е сдухал?

Къде си чувала тази сложна терминология ако не е тайна ?

Ще излезеш всестранно развита личност. Но аз мисля че може и от паразитния хебел да е или торсионна щанга също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде си чувала тази сложна терминология ако не е тайна ?

Ще излезеш всестранно развита личност. Но аз мисля че може и от паразитния хебел да е или торсионна щанга също.

Имах подобен проблем преди години с първата кола, която си закупих - бедна студентка и като я закарах в гаража, това се оказа да е проблемЪТ. А иначе съм продавала резервни части за кари дълги години, та можеш да се удивиш какви дълбоки технически познания имам, ама те не са по темата.  :tongue2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах подобен проблем преди години с първата кола, която си закупих - бедна студентка и като я закарах в гаража, това се оказа да е проблемЪТ. А иначе съм продавала резервни части за кари дълги години, та можеш да се удивиш какви дълбоки технически познания имам, ама те не са по темата.  Публикувано изображение

Аз помислих че се бъзикаш в темата ама ти сериозно си отговорила.

Та изключено е това да е проблема на автора по описанието което е дал.

Все пак е посочил излишно че оборотите падат а не обратното ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз помислих че се бъзикаш в темата ама ти сериозно си отговорила.

Та изключено е това да е проблема на автора по описанието което е дал.

Все пак е посочил излишно че оборотите падат а не обратното ...

Може, не съм механик. Само споделям опит.

Ти механик ли си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може, не съм механик. Само споделям опит.

Ти механик ли си?

Бивш !

Много отдавна разбрах че е нерентабилно от моя гледна точка.

Иначе кога тръгнат да ме баламосват по сервизите се налага да им обяснявам че са объркали клиента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Провери дали някой псевдо разбирач не ти е запушил ЕГР-а

после си смени въздушния филтър

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз си мисля че е ЕГР-клапана,пали добре само при нагорнище го прави това,

ivan93bg не съм карал до ся дизел.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване